Резултати от 1 до 9 от общо 9

LG 55QNED813QA има ли скрийнсейвър?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    65
    #1

    LG 55QNED813QA има ли скрийнсейвър?

    Здравейте! Имам въпросния телевизор отскоро, има приложение Галерия, но не мога да намеря в настойки как да включа скрийнсейвър. Старият ми LG 49SK7900PLA си го включваше сам, след като мине около минута без сигнал. При този си стои черен екран, все едно е изключен и се бъркам че е изключен. Има ли как да се включи скрийнсейвър при липса на сигнал?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #2

    Отговор: LG 55QNED813QA има ли скрийнсейвър?

    В "хоум" менюто (къщичката) имаш приложение "художествена галерия" - там трябва да си избереш тема.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    65
    #3

    Re: LG 55QNED813QA има ли скрийнсейвър?

    Имам свалени теми, но мога да ги пусна само от галерия. Идеята е, малкия като изключи плейстейшъна например, да се включи скрийнсейвър, а не да стане черен екран, все едно тв е изключен, а всъщност не е. И като реша да го включа, всъщност го изключвам, а дотогава е работил без файда. Надявам се, разбирате какво искам да кажа.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    666
    #4

    Отговор: LG 55QNED813QA има ли скрийнсейвър?

    Моя ЛГ ако остане без сигнал се изключва след около 15 минути. Мисля, че има и настройка затова на колко време да се изключва.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #5

    Отговор: LG 55QNED813QA има ли скрийнсейвър?

    То теми имаш свалени, но маркирал ли си да избереш някоя - при мен си се включва избраната галерия след спиране на сигнала . При мен по подразбиране си беше така, само смених с друга галерия - да не се е омазало нещо , пробвай след изключване на тв от захранване за 5-10мин.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    65
    #6

    Re: LG 55QNED813QA има ли скрийнсейвър?

    Нито се изключва след 15мин, нито включва скрийнсейвър. Така е откакто го имам. Търся в настройки, никъде няма опция скрийнсейвър. Галерия си работи като отделно приложение, в случая неизползваемо. В настройки има само, след колко часа да се изключи тв, ако го забравиш. Направил съм го 4 часа, маскимума. Не мога да се примиря, че в модел 2022г.тази опция я няма. Все си мисля, че аз нещо не правя както трябва, но доста рових из менютата и не виждам къде е проблемът? Регионът ми е бг, профилът е регистриран също в бг. Ако някой може да помогне, ще съм благодарен!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    65
    #7

    Отговор: LG 55QNED813QA има ли скрийнсейвър?

    Здравейте отново! Свързах се с поддръжката на ЛГ България през приложението LG ThinQ. Оказа се, че си имам скрийнсейвър, но той се включва само при използване на ефирна телевизия. Не знам, кой ползва ефирна ТВ в днешно време, но, това е положението. Така бил настроен софтуера, понеже, според тях не било необходимо да се включва скрийнсейвър при липса на сигнал от приложение. Това ми беше обяснено. Хубавото в случая беше, че отговарят на въпросите сравнително бързо.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #8

    Отговор: LG 55QNED813QA има ли скрийнсейвър?



    Виж в тоя клип дали няма нещо, което да помогне. Няма логика само в една серия/модел да я няма функцията...

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    666
    #9

    Отговор: LG 55QNED813QA има ли скрийнсейвър?

    Цитат Първоначално публикувано от diverpro Виж публикацията
    Здравейте отново! Свързах се с поддръжката на ЛГ България през приложението LG ThinQ. Оказа се, че си имам скрийнсейвър, но той се включва само при използване на ефирна телевизия. Не знам, кой ползва ефирна ТВ в днешно време, но, това е положението. Така бил настроен софтуера, понеже, според тях не било необходимо да се включва скрийнсейвър при липса на сигнал от приложение. Това ми беше обяснено. Хубавото в случая беше, че отговарят на въпросите сравнително бързо.
    При мен скрийнсейвър се включва и в YouTube и в браузъра на телевизора, но се чака доста дълго време. Не съм засичал, но е над 30 минути.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. програма за правене на скрийнсейвър
    От Usera във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 30-12-07, 22:22
  2. проблем с онлайн тв и скрийнсейвър
    От snoopdoggystyle във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 22-08-07, 16:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе