Резултати от 1 до 9 от общо 9

Търся Линукс който работи от диск

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    59
    #1

    Търся Линукс който работи от диск

    Трябва ми бутващ и и лесен за работа Линукс който да работи от диска.[?]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    294
    #2

    Търся Линукс който работи от диск

    Knopix или MandrakeMove ще ти свършат работа. Има ги по фрее сърварите за сваляне.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    71
    #3

    Търся Линукс който работи от диск

    MandrakeMove лично съм го пробвал, даже работи! А etg даже успя да направи и малко чудо, като освен стандартно вградената възможност да си изгледаме някой филм на същото CD-устройство, успя да разгледаме и диск със снимки, което за учудване не беше предвидено. Е от няколко месеца поне версията де... абе супер си е, ако ти трябва. А иначе най-много ме впечатли като без да пита ми пусна интернет както съм в мрежа с firewall с акаунт система (linux отговаря за тва де), през дупчица на един комп с Win2000. При положения все пак че нищо не му подсказвах, си е направо геройство.



    ПП. А от линукс не разбирам нищо ...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    59
    #4

    Търся Линукс който работи от диск

    Много ви благодаря.Аз искам освен до подкарам Линукс и да имам нет,аз съм с VPN и ако някой ми каже кака става ще съм ви много благодарен.



    ПП А тоя MandrakeMove нали мога да си го инсатална?

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #5

    Търся Линукс който работи от диск

    БГ дистрибуции - http://www.tilix.org иVS Linux ( съжалявам сайта го забравих ) . А иначе http://www.knoppix.net

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    18
    #6

    Търся Линукс който работи от диск

    За VS LIve: http://d.linux-bg.org/download/distros/VS_Live/. Лично аз ти го препоръчвам, защото е лек и доста лесен за конфигуриране. Иначе Knoppix-a е най user friendly. C Mandrake-a не съм пробвал, но мисля че може да се инсталне, а за VPN-а виж тази http://www.setcom.bg/news/forum/topi...14722 тема от форума.

    Успех.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    59
    #7

    Търся Линукс който работи от диск

    Ще разгледам внимателно информацията която сте ми дали.Но да знаети, че разгледах много Линукси и се спрях на Тиликс 0.4 така че ако някой му разбира до ми пише!





    ПП Изтеглих си MandrakeMove ама не разбрах той работили от диск като Тиликса?И от каде да си свалям програмки за Линукс примерно ICQ,mIRC,MSN,Yahoo и т.н. а също и игрички?

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    5
    #8

    Търся Линукс който работи от диск

    Win Emulator - за игрички

    Колкото до mIRC , там си имаш Xchat и BitchX

  11. Novice
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    4
    #9

    Търся Линукс който работи от диск

    www.linux-bg.org



    ако си си харесал някоя дистрибуция провери пичовете там ги продават по 5 лева диска което не мисля че е лоша цена при положение че не всеки може да "дръпне" 700 мегабайта на аванта. Разглеедай може нещо да ти хареса.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 06-02-11, 16:43
  2. Моля за помощ от някого, който разбира от Линукс
    От Lubopitkoto във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 19-05-10, 16:28
  3. Търся прокси сървър , който...
    От gggggg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 08-05-08, 22:27
  4. Отговори: 3
    Последно: 16-01-08, 01:35
  5. Kak да направя имаже на диск който е S-ATA
    От DSI във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 24-01-06, 21:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе