Резултати от 1 до 4 от общо 4

Въпрос за слушалки и микрофон

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    76
    #1

    Въпрос за слушалки и микрофон

    Здравейте,
    Въпросът ми със сигурност ще ви стори странен но имам нужда от вашата помощ. Трябва да направя голям слухов апарат. Искам мини микрофон тип брошка да го закача върху ризата и в реално време да чувам в слушалки звука който идва към него. Демек трябва ми устройството което не знам как се нарича между микрофона и слушалките. Дано да съм обяснил правилно ситуацията. Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #2

    Отговор: Въпрос за слушалки и микрофон

    ЕЛИМЕКС - ПАСАТ ЕЛЕКТРОНИКС ООД> КИТ - НАБОРИ ЕЛИМЕКС АУДИО >ХОБИ ЕЛЕКТРОНИКА - КИТ - НАБОРИ ЕЛИМЕКС АУДИО>КИТ K002H МИКРОФОНЕН ПРЕДУСИЛВАТЕЛ,

    това са микрофон и предусилвател, май ще трябва и усилвател(крайно стъпало) за слушалките - например TDA 7050, но е безсмислено сам да конструираш - китайците сигурно имат нещо готово и евтино

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2021
    Мнения
    10
    #3

    Отговор: Въпрос за слушалки и микрофон

    Разгледай в http://music-store.bg/ или http://musicshopbg.com/. Дано съм бил полезен, Успех!

  5. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #4

    Отговор: Въпрос за слушалки и микрофон

    Цитат Първоначално публикувано от falkoneto Виж публикацията
    Здравейте,
    Въпросът ми със сигурност ще ви стори странен но имам нужда от вашата помощ. Трябва да направя голям слухов апарат. Искам мини микрофон тип брошка да го закача върху ризата и в реално време да чувам в слушалки звука който идва към него. Демек трябва ми устройството което не знам как се нарича между микрофона и слушалките. Дано да съм обяснил правилно ситуацията. Благодаря предварително.
    Здравей - никак не е странен въпроса. Нарича се точно така - "слухов апарат".
    Виждам, че и линкове са Ви дадени.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Слушалки с микрофон за смартфон?
    От kod във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 15
    Последно: 05-10-13, 00:36
  2. Отговори: 1
    Последно: 07-09-10, 18:58
  3. Продавам: Слушалки с микрофон за PC
    От devil във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 03-10-08, 11:46
  4. Отговори: 25
    Последно: 26-04-06, 09:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе