Резултати от 1 до 5 от общо 5

Избор на безжични слушалки (Anker) и слушалков амп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #1

    Избор на безжични слушалки (Anker) и слушалков амп

    Трябват ми слушалки за работата: офис спейс, разговори и фонов шум от машини понякога..,
    - искам понякога да се изключвам от околните и за целта ще трябват over ear /или поне on ear/ слушалки. Но понеже трябва и да ставам през 20-30мин не знам дали да не направя компромис и взема безжични?
    Но за качествени трябва да вдигна много бюджета, а не мисля да ги нося със себе си всеки път.
    Безжичните (с нойс канселейшън) може би ще са по-удачни и от гледна точка на това че ще подтискат шума в трамвая и слушам нормално аудиокниги например?
    In Ear не са ми вариант.

    Добре ли е да имам предварително собствен източник, за сравнение също ( плеър дак/амп)?!
    Кой е най-минималния вариант (ентри левел) за плеър (и амп)?

    1) Може ли да предложите жичен :
    - за службата и обществен транспорт /с максимално линеен звук за цената или поне недумкащи/ до 80-100лв в On/Over ear/ затворени.

    2) и БТ вариант? отново с минимален акцент на баса - до 100-150лв
    (с микрофон за инцидентни разговори)
    Попаднах на тези:
    Дали имат съществена разлика (в момента разликата е 55лв)
    Anker Soundcore Life Q30 Bluetooth Wir 56Е
    Soundcore by Anker Life Q35 84Е

    Audio-Technica - ATH-S200BT 65лв


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #2

    Отговор: Избор на безжични слушалки (Anker) и слушалков амп

    Доста ти е нисък бюджета. Взимай тези Анкер дето ги гледаш - блу тут с noise canceling. За тези пари са супер оферта. Дак или усилвател не ти трябват за там където ще ги слушаш. Забрави за един чифт слушалки да имат блу тут, noise canceling и страхотен звук. Такива още не са създадени.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #3

    Отговор: Избор на безжични слушалки (Anker) и слушалков амп

    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    Доста ти е нисък бюджета. Взимай тези Анкер дето ги гледаш - блу тут с noise canceling. За тези пари са супер оферта. Дак или усилвател не ти трябват за там където ще ги слушаш. Забрави за един чифт слушалки да имат блу тут, noise canceling и страхотен звук. Такива още не са създадени.
    Да, това е факт, въпроса е кой модел от двата.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #4

    Отговор: Избор на безжични слушалки (Anker) и слушалков амп

    hakama
    Когато най-големите марки слушалки се борят с технологията за анулиране на шума, Shokz поема по друг път, като напълно освобождава ушите, позволявайки на преминаването да остане постоянно наясно с околната среда. Наистина, с повече от 1000 патента в джоба си, Shokz е световен лидер в технологията за костна проводимост.

    7 милиона потребители на каска Shokz по целия свят
    По принцип трансдюсерите за костна проводимост в слушалките Shokz насочват микровибрациите на звука през скулите към вътрешното ухо, доставяйки звук без да запушват или покриват самите уши. Основана през 2011 г. под името Aftershokz и преименувана на Shokz през 2021 г., компанията може да се похвали с повече от 7 милиона клиенти по целия свят и предлага няколко типа слушалки, предназначени за различни цели: спортни дори с модел, специално предназначен за плуване или комуникация (тип „капитан“ слушалки с микрофон, използвани за дейности в централа или кол център).

    6 комплекта слушалки Shokz с костна проводимост
    Спортните серии се наричат ​​OpenRun Pro, OpenRun, OpenMove или OpenSwim(за плуване), сериите, посветени на комуникацията, се предлагат под имената OpenComm UC и OpenComm.
    https://de.shokz.com/

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    34
    #5

    Отговор: Избор на безжични слушалки (Anker) и слушалков амп

    За блутут и анц без компромис в аудиото - bose qc35ii
    Аз имам един бюджетен вариант - razer opus thx 2021. Версията 2020 е по добра, ама това го намерих разопаковано за 70-75 евра. Малко са проблемни високите.
    Без анц - ath m50xbt2 е супер. Мисля че още я има за 260лв нова. Лошото е че няма aptX. Но пък има ldac. Само да имаш източник с ldac съпорт.
    Общо взето с тоя бюджет - търси нещо 2ра ръка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Безжични слушалки Sony
    От icoguns във форум Конзоли за игра
    Отговори: 5
    Последно: 18-08-22, 14:37
  2. Избор на безжични слушалки
    От Asen Ikonomov във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 12
    Последно: 20-11-20, 16:52
  3. Безжични слушалки за SONY XF8096
    От dictator във форум Sony телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 21-12-18, 00:35
  4. Безжични слушалки за ТВ Samsung C650
    От plamen101 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 14-02-12, 13:43
  5. Съвет за безжични слушалки
    От digimax във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 19
    Последно: 13-10-09, 18:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе