Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 71 от 116 ПърваПърва ... 2161697071727381 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,051 до 1,065 от общо 1726
Like Tree148Одобрявам

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    183
    #1051

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Didko1984 Виж публикацията
    Логото излиза извън панела, но остават 2-3 от звездичките му в горния десен ъгъл. Но...понеже по време на игра камерата не се движи и като има по-дълги разигравания и за около 2 часа гледане, вчера забелязах, че се отпечатват и линиите на полето за игра . Естествено, след около 10 мин на друг канал се махат. Така че... свиквайте с леки отпечатъци, не е болка за умиране, махат се с времето.
    Абсолютно те подкрепям!
    Да, и при мен гледане на определен канал повече от 1-2 часа логото веднага се отпечатва,въпреки че тв е разработен близо 950 ч.,като се има на предвид първите 200-300 часа сме гледали на много занижени нива на контраст и други както бяха изискванията.Но въпреки всичко това отпечатване винаги има и след смяна на каналите
    те до 15-20 мин се губят .Разбира се после пак се появяват ,но пак се заличават и т.нат. и в един момент просто спрях да ги търся и в момента изобщо не им обръщам внимание и вече не ги и забелязвам ....Така ,че успокойте се и смело гледайте любите си канали и програми...
    dedo pop и Той харесват това.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #1052

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от idyulgerov Виж публикацията
    Защо отпечатък се получава по-лесно при гледане на HD канали? Аз съм още на 70 часа и затова не смея да гледам в момента Australia Open по Eurosport. Когато гледам телевизия всичко ми е на зуум, но Евроспорт зумнат, логото не излиза изцяло извън екрана. Когато пускам заливки на потребителски режим там шрапнеса е 50. Това да ме притеснява ли?
    Гледай си тениса и не се излагай.
    Много се преекспонира този проблем.
    Как пък ще изпусна мача на Гришо с Надал защото можело за 10-15 мин. после да ми се вижда някакъв отпечатък. Да не говорим, че за да го видя този отпечатък тръбва да пусна черен фон и да изгася напълно осветлението.
    hristoslav2 одобрява това.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #1053

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от alex_ Виж публикацията
    Разбира се после пак се появяват ,но пак се заличават и т.нат. и в един момент просто спрях да ги търся и в момента изобщо не им обръщам внимание и вече не ги и забелязвам ....Така ,че успокойте се и смело гледайте любите си канали и програми...
    +1

    "Плазменият телевизор се "разработва" през целият период на ползването му."

    Когато си избирах телевизор, това в цитата ми се виждаше твърде крайно като твърдение, но сега за вече трета година ползване на модела /VT серия/ го приемам за съвсем нормално!
    Съветите на Христослав намирам за много полезни, но това пазене един ден просто ми писна и го оставих на "волна програма".
    Нямал съм никакви грижи с тв канали и филми в HD. Правя се, че не виждам беглите следи от субтитрите при филмите с бордери, видими предимно на тъмно.
    Не съм голям тв фен, но като киноман, качеството на картината ми е приоритет и въпреки тези недостатъци на технологията, продължавам да смятам, че съм си изхарчил правилно парите, избирайки плазма за домашното кино!
    ceco7, Caritas, hristoslav2 и 2 други харесват това.

  5. Novice Аватара на the_animal33
    Тук е от
    Jan 2014
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1
    #1054

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Днес и аз пускам телевизора,и черна лента дебела вертикална по средата.Панасоник-Tx-p42c10es.Може ли да се оправи,нямам гаранция.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    18
    #1055

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Чета последните 1-2 страници и не мога да повярвам. При мен телевизора 50ST60 се гледа без никакви грижи и съображения откъм пазенето на панела. Разбира се мина разработка от 250-300 часа и то на нисък контраст. В момента е калибриран горе долу добре, контраста е от 80 до 95 според зависи. През деня е оставал по 5-6 часа на BabyTV, а вечерта съм гледал проблемния EurosportHD пак в продължение на 4-5 часа и отпечатване не съм забелязал.
    Незнам има ли значение Pixel Orb дали е включен, но аз съм си го включил. Също като се гледат спортни програми включвам на макс frame creation-a. Сега като видя някое ЛСД и всичко ми е някакво странно и нереално, спорт особенно ако се гледа е още по-зле.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #1056

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Как го гледаш на 85-90 контраст ,моя ако е над 70-75 и ми "вади очите" ?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    18
    #1057

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Е свиква се В началото в процеса на разработване го гледах постоянно на 30-40 контраст и ми се виждаше супер ярък. В началото след калибацията ми се виждаше доста ярък , но се свиква. Само вечер го намалям , защото доста си свети.
    Иначе е добре за през деня особенно ако попада пряка слънчева светлина в стаята.
    А ето как е на тъмно - ползвам същата картинка ,която видях май от теб
    20140111_005808.jpg
    https://dl-web.dropbox.com/get/20140...UDCvMs2RuXenIw

    А да попитам ST серията има ли въпросните proffesional режими , четох че от GT нагоре ги има вече. Доста съм се ровил и не мога да ги намеря или пусна.
    Става въпрос за тези настройки
    Pro Settings
    Panel Brightness: Mid
    AGC: 0
    Black Extension: 0
    Color Gamut: Normal

    W/B Detail Adjustment
    W/B High R: 5
    W/B High G: 0
    W/B High B:5
    W/B Low R: 3
    W/B Low G: 0
    W/B Low B: 1
    Този пост е редактиран от geromessi; 21-01-14 в 13:42.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #1058

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от the_animal33 Виж публикацията
    Днес и аз пускам телевизора,и черна лента дебела вертикална по средата.Панасоник-Tx-p42c10es.Може ли да се оправи,нямам гаранция.
    Имаш разлепен дешифратор на панела - тоест телевизора е заминал...Смяната на панела е на цената на нов телевизор.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #1059

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    geromessi ,
    тия настройки ги имаш само в режим "Реалистично кино" и "Потребителски" .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    30
    #1060

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от geromessi Виж публикацията
    Чета последните 1-2 страници и не мога да повярвам. При мен телевизора 50ST60 се гледа без никакви грижи и съображения откъм пазенето на панела. Разбира се мина разработка от 250-300 часа и то на нисък контраст. В момента е калибриран горе долу добре, контраста е от 80 до 95 според зависи. През деня е оставал по 5-6 часа на BabyTV, а вечерта съм гледал проблемния EurosportHD пак в продължение на 4-5 часа и отпечатване не съм забелязал.
    Незнам има ли значение Pixel Orb дали е включен, но аз съм си го включил. Също като се гледат спортни програми включвам на макс frame creation-a. Сега като видя някое ЛСД и всичко ми е някакво странно и нереално, спорт особенно ако се гледа е още по-зле.
    Някаква специална бройка ли е твоята..или не споменаваш, че гледаш на ZOOM режим

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    18
    #1061

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Didko1984 Виж публикацията
    Някаква специална бройка ли е твоята..или не споменаваш, че гледаш на ZOOM режим
    Колега телевизора го купувах Ноември месец от Технополиса , а този зуум режим още не съм го пробвал. Ако не вярваш си добре дошъл да изгледаме 2-3 тенис мача без прекъсване

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    144
    #1062

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Аз също съм от групата на хората, които не са си пазили ТВ. След кат ого купих го гледах на THX (най-ми хареса от предварително зададените режими, намалих малко цветността), след това реших в режим "професионален" да си го "калибровам на око" (доколкото това е възможно), резултата ме удовлетвори и така вече почти 2 години. Нямам отпечатъци, въпреки, че не разпъвам ръчно екрана, а оставям ТВ да си го направи сам.
    Този пост е редактиран от zlatacho; 21-01-14 в 20:04.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    32
    #1063

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Здравейте колеги, имам въпрос ...имам плазма Панасоник от серията UT50 и от няколко дни при пускане на интернета ми изписва, че има налична нова версия на софтуера, като Виера конект няма да е активно ....Как да постъпя, да обновя ли софтуера или да не правя нищо ......?

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #1064

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/


  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    32
    #1065

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Благодаря за бързия отговор.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 71 от 116 ПърваПърва ... 2161697071727381 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе