Резултати от 1 до 14 от общо 14

LED Smart Philips 49'' с бяло петно на дисплея.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    10
    #1

    LED Smart Philips 49'' с бяло петно на дисплея.

    Здравейте, искам да попитам нещо, за което ако е имало преди подобна тема се извинявам предварително, не съм я видял.

    Та става въпрос за едно светло петно, което се появи днес със пускането на телевизора. Телевизора го имам от година и половина вече ако това има значение. Телевизора е LED Smart Philips, 49PUH6101/88, 49" (123 см), 4K Ultra HD. Петното се забелязва най - много на светла или тъмна картина. На какво може да се дължи появата му? И как може да се оправи? Вижте и снимките, които прикачих, за да видите за какво става въпрос.

    Ще бъда благодарен на всяко мнение.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #2

    Отговор: LED Smart Philips 49'' с бяло петно на дисплея.

    Ако е гаранционен,отивай там където си го взел и си търси правата.Ако не е в гаранция не му обръщай внимание

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    10
    #3

    Отговор: LED Smart Philips 49'' с бяло петно на дисплея.

    Да, в гаранция е. Купен е от emag.bg
    А правата какви са хаха връщат пари, ремонт или смяна?

  5. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #4

    Отговор: LED Smart Philips 49'' с бяло петно на дисплея.

    Ми прочети си гаранционната карта и се обади на посочения телефон.Надявам се да ти обърнат необходимото внимание.Емаг са коректни с гаранциите по принцип.Дано и при теб се развият нещата в положителна насока.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    68
    #5

    Отговор: LED Smart Philips 49'' с бяло петно на дисплея.

    На прикачените снимки се забелязват и тъмни зони в четирите ъгъла, така ли се вижда картината нормално или е от самите снимки?

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    10
    #6
    Цитат Първоначално публикувано от valio_ Виж публикацията
    На прикачените снимки се забелязват и тъмни зони в четирите ъгъла, така ли се вижда картината нормално или е от самите снимки?
    От снимката е. Иначе утре идват да го вземат и ще пътува за Букурещ...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    10
    #7

    Отговор: LED Smart Philips 49'' с бяло петно на дисплея.

    Здравейте,

    Искаме да Ви информираме, че Вашият продукт, регистриран в сервиз eMAG със сервизен номер: 3313517 е със статус: ВРЪЩАНЕ НА СУМАТА / ДОСТАВКА НА НОВ ПРОДУКТ.

    Можем да Ви предложим следните възможности:
    1. Да направите поръчка за нов продукт на стойността на предишната поръчка
    2. Да получите обратно заплатената сума по банков път

    В случай, че изберете втория вариант, моля, изпратете ни IBAN номера на сметката си, името на банката и трите Ви имена (ако сте титуляр на сметката), за да можем да Ви върнем заплатената сума.

    9 дена преди да изтече 30 дневния срок от както е в сервиза ме уведомиха, че е непоправим.
    Сега следва да избера нов телевизор Имате ли някакви предложения? Ако трябва да съм по подробен търся нещо подобно на върнатия Филипс, но каточели ми се ще марката да не е вече тази, но с подобни характеристики. До 1000 лв

  10. Novice
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    3
    #8

    Отговор: LED Smart Philips 49'' с бяло петно на дисплея.

    Здравейте,
    И при мен се появи същият дефект на закупен преди година и половина от eMAG телевизор Philips 43PUH6101, 109 см, 4K. Регистрирах в сайта им дефектът и скоро ще разберем до колко са коректни!
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    #9

    Отговор: LED Smart Philips 49'' с бяло петно на дисплея.

    nemo91
    Кой модел избра?

    Kam8
    Трябва да подменят видеопанела.

  12. Novice
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    3
    #10

    Отговор: LED Smart Philips 49'' с бяло петно на дисплея.

    Днес телевизорът тръгна за сервиза в Букурещ. За съжаление моят телевизор е не с едно, като на nemo91, а с две светли петна на екрана и няма да мога да гледам световното по футбол на него. Ще напиша какво са ми отговорили от eMAG, след като го получат в сервиза им!

  13. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #11

    Отговор: LED Smart Philips 49'' с бяло петно на дисплея.

    Споко,ще ти сменят матрицата по гаранция.
    Има и вариант като на nemo91,което според мен е по добрия.
    Тогава ще трябва и ти да си харесваш нов телевизор.
    Дано се развият бързо нещата

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    3
    #12

    Отговор: LED Smart Philips 49'' с бяло петно на дисплея.

    Здравейте,
    Върнаха ми след 15-тина дни телевизора поправен, за което съм благодарен на еМАG. За ремонта от сервиза им са написали: "Ремонт на електрически части", Според мен най - вероятно са сменили екрана. За съжаление няма пълно щастие, защото след като ми върнаха телевизора, установих че в кашона липсва оригиналната гаранционна карта и един пластмасов детайл, от единия крак. Сега кракът се клати и телевизорът е леко наклонен. Написах на еМАG за липсите, но вече няколко дни няма отговор.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    #13

    Отговор: LED Smart Philips 49'' с бяло петно на дисплея.

    Kam8
    Вероятно техника в сервиза ги е изгубил или пропуснал да ги постави в кашона. Задължение на представителят на еМаг, е да провери комплектацията в кашона преди да го приеме от сервиза..
    При липса на отговор до 48 часа, пишеш на комисията за защита на потребителите
    https://kzp.bg/
    Федерация на потребителите в България - English / Английски


    За тези от вас, които имат проблем с интернет търговец, намиращ се в чужбина има вариант за електронно правосъдие.
    https://e-justice.europa.eu/home.do?...=home&plang=bg
    - попълнете екземпляр А /превода става автоматично/
    - отпечатайте на двата езика /вашият и този на търговеца/
    - приложете доказателства за извършената покупка /касова бележка, фактура, кореспонденция/
    - изберете в коя държава да се води делото
    - платете държавната такса

    https://pravatami.bg/102


    Помощ за потребителите в ЕС | Европейски потребителски център - България

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    10
    #14

    Отговор: LED Smart Philips 49'' с бяло петно на дисплея.

    Извинявайте, не съм видял по - рано, че има писано в темата. Проблемът на Kam8 е точно същия като моя, който имах с моя телевизор, странното в случая е защо от Емаг са ти го ремонтирали, а не са ти предложили двете опции, които предложиха на мен? Наистина както казахте горе най - добрия вариант е да си вземеш парите обратно и за напред да стоиш настрана от тази марка поне от към страна Телевизори. Другия вариант е, понеже виждам че твоя е 43 инча а моя беше 49, да са нямали такава матрица като за моя и да са прибегнали до краен вариант - връщане на пари. Явно при тази серия телевизори това е фабричен дефект проявяващ се след година и половина работа... много тъпо. Надявам се след още една година и половина новата матрица, която са ти сложили да не даде пак "фира" ... аз докато чаках отговора им си прегледах в сайта доплащане за допълнително удължение на гаранцията. За около 60-70 лв може да си я удължиш. Иначе би ти излязло много по - солено после. . .
    Иначе hristoslav2, със върнатите пари от Emag и малко донаждане си взех LG 55UJ6307 4K Ultra HD LED от Технополис за 1125 лв
    Благодарим за инфото, което ни даваш за правата ни когато пазаруваме в интернет.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет при избор на SMART TV - Samsung, LG или PHILIPS?
    От Lora Ilieva във форум Телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 04-08-15, 19:23
  2. Тъмно петно което се разлива по дисплея на самунг ЛСД 32 инча.
    От Radosveta Ilieva във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 23-01-15, 11:00
  3. Philips 3D Smart TV и DLNA
    От trudovak във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 2
    Последно: 22-01-15, 20:38
  4. Philips 8605 - rемонт на платка на дисплея
    От Leon във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 11-11-14, 08:46
  5. Появи се жълтеникаво петно на дисплея на Nexusa ми???
    От srtatus във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 20-03-12, 10:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе