Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24
Like Tree2Одобрявам

PHILIPS 50PUS7363 аудио изход

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    74
    #16

    Отговор: PHILIPS 50PUS7363 аудио изход

    Китайчето дойде.Свързах го "уж",както трябва но звук няма.Мисля,че е нещо от настройките на телевизора.





    Някой,знае ли какво да барна за да тръне звука през уредбата.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #17

    Отговор: PHILIPS 50PUS7363 аудио изход

    Защо не взе обикновен тослинк (оптика) към аналог - съмнява ми туй чудо да поддържа HDMI ARC, но пробвай - свържи го към HDMI ARC маркираният изход на тв .

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    64
    #18

    Отговор: PHILIPS 50PUS7363 аудио изход

    Явно вече е възможно да върви звука едновременно и при двете. Аз съм със същия телевизор, но с новата операционна система Андроид 8. Пробвах слушалките и звука върви едновременно и през телевизора и през слушалки. Изобщо няма вече такава опция да избираш от къде да идва звука. Просто намаляваш докрай телевизора и слушаш само през слушалките. Неудобството е, че за да намалиш или усилиш звука на слушалките трябва да влизаш в специално меню за регулиране на звука през слушалките, което за мен е неудобно.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2018
    Мнения
    5
    #19

    Отговор: PHILIPS 50PUS7363 аудио изход

    Цитат Първоначално публикувано от cupakabra Виж публикацията
    Явно вече е възможно да върви звука едновременно и при двете. Аз съм със същия телевизор, но с новата операционна система Андроид 8. Пробвах слушалките и звука върви едновременно и през телевизора и през слушалки. Изобщо няма вече такава опция да избираш от къде да идва звука. Просто намаляваш докрай телевизора и слушаш само през слушалките. Неудобството е, че за да намалиш или усилиш звука на слушалките трябва да влизаш в специално меню за регулиране на звука през слушалките, което за мен е неудобно.

    Къде е това специално меню? Опитвам се да се преборя със система за домашно кино и ТВ, звука се чува и през 2те устройства което е доста изнервящо. Като намалям звука от тв, намалява и домашното кино, при увеличение се увеличават и 2те
    Не успях да ги подкарам нормално с 1 дистанционно на TV, както е при нормалните телевизори

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    74
    #20

    Отговор: PHILIPS 50PUS7363 аудио изход

    А аз от един месец се опитвам да изкарам звук едновременно и от телевизора и уредбата.Днес ми пристигна toslink-а,но и с него греда.





    В уредбата няма никакъв звук,а всичко си свързвам,както трябва.Колкото и да не ми се иска,остава да ъпдейтна до Андроид 8 и да пробвам.Или пък да си слушам през изхода на слушалките,макар да се чува само от уредбата.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #21

    Отговор: PHILIPS 50PUS7363 аудио изход

    Туй тънкото кабелче за оптиката дали е наред ("свети" ли)?

    Настройките за звука как са - има опция (поне при Сони) да се чува и тв и външното устройство ?


    п.п. все още не мога да възприема причината да се иска звук от тв и усилвател едновременно - 100% ще има разминаване и някакво ехо .

  8.  
     
  9. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    285
    #22

    Отговор: PHILIPS 50PUS7363 аудио изход

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    100% ще има разминаване и някакво ехо .
    Да, отвратително е.

  10. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #23

    Отговор: PHILIPS 50PUS7363 аудио изход

    Направо си е извратено

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    74
    #24

    Отговор: PHILIPS 50PUS7363 аудио изход

    Оптичния кабел си свети и работи.Пробвах го на Андроид Тв бокса и си работи,както казват "разбирачите" с леко разминаване.Но ако ползват телевизор Филипс,ще знаят,че има настройка за изравняване на звука от оптиката.



    И не се притеснявайте за качеството.Все пак,ще го слушам аз,не вие.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Оптичен аудио изход
    От avalon4o във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 19-05-20, 14:56
  2. Помощ за изход на аудио от телевизор към home cinema
    От димъро във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 14-11-12, 17:12
  3. Тошиба 40VL748 има ли аудио изход за слушалки?
    От p1leto във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 25-11-11, 10:43
  4. Цифров аудио изход от лаптоп?
    От roumen68 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 11-11-06, 22:57
  5. ELITE DHT-790X тунер аудио изход RCA
    От LZ5ZI във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 19-12-04, 17:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе