Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 100
Like Tree29Одобрявам

43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението [SOLVED].

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #31

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    аз мисля че ти беше ясно от самото начало ,че проблема е в телевизора .. все пак е Филипс ? нали не мислиш че тубата или хрома имат проблем с кастването ,все пак е тяхна технология те я измислиха

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #32

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    аз мисля че ти беше ясно от самото начало ,че проблема е в ВРЪЗКАТА С телевизора ..
    Нали автора казва …
    Цитат Първоначално публикувано от prsnr Виж публикацията
    С телефона и аз нямам проблем, но предполагам това е защото връзката тогава е "от YouTube приложение към YouTube приложение".
    С уточнението, че дали отделно приложение или през браузър - достъпа до YouTube си е същия.

    Пп. В момента на телефона отварям приложението. И въпреки, че няма достъпен телевизор - „иконката” си е активна.
    Този пост е редактиран от jhoro; 06-01-21 в 15:08.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #33

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    аз мисля че ти беше ясно от самото начало ,че проблема е в телевизора .. все пак е Филипс ? нали не мислиш че тубата или хрома имат проблем с кастването ,все пак е тяхна технология те я измислиха
    Може да е в телевизора, може да е в приложението..независимо от еднаквата версия при PS4 и TV си мисля, че заради различните операционни системи има някаква разлика..

    Цитат Първоначално публикувано от jhoro Виж публикацията
    С уточнението, че дали отделно приложение или през браузър - достъпа до YouTube си е същия.
    Не съм сигурен в това при положение, че от приложението няма проблем да се кастне, а през браузъра - има

    Цитат Първоначално публикувано от jhoro Виж публикацията
    Пп. В момента на телефона отварям приложението. И въпреки, че няма достъпен телевизор - „иконката” си е активна.
    Никой не е казал, че иконката липсва при телефона. Преди се показваше само когато засече съвместимо устройство, но след последния по-мащабен ъпдейт(при който промениха леко интерфейса, смениха мястото на коментарите и т.н.) се показва винаги.
    Този пост е редактиран от prsnr; 06-01-21 в 19:09.
    jhoro одобрява това.

  5. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #34

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от prsnr Виж публикацията
    Може да е в телевизора, може да е в приложението..независимо от еднаквата версия при PS4 и TV си мисля, че заради различните операционни системи има някаква разлика..
    На това му се казва - „проблемна комуникация“!

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #35

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Пробвай със тази туба.
    https://smartyoutubetv.github.io/

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #36

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Пробвай със тази туба.
    https://smartyoutubetv.github.io/
    Телевизорът ми е с операционна система SAPHI.. много ограничена.. не мога да инсталирам нищо външно...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #37

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от prsnr Виж публикацията
    Телевизорът ми е с операционна система SAPHI.. много ограничена.. не мога да инсталирам нищо външно...
    Веднага бих му взел андроид бокс.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #38

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от irakli Виж публикацията
    Значи и при мен ги правии тиа магарии чат пат ,ползвам телевизора от подписа !
    Забелязвам че го прави само през браузера Google Chrome на Уина ,иначе през андроида на тела няма проблеми .
    След като затворя напълно браузера и пак го отворя се оправя .
    Цитат Първоначално публикувано от Ka4akow Виж публикацията
    Абсолютно същия проблем с PUS7303. Иконата за кастване изчезна, преди около две седмици се появи за 2-3 дни и отново я няма. Между другото имаше ъпдейт и на ТВ и на Windows. От Android устройства няма такъв проблем.

    Колеги, проверете си личните съобщения.. Хайде да пуснем некъв групов feedback, че да му обърнат внимание тия глупаци от Ютуб :D

  11. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    286
    #39

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Заинтригувах се от вашите писания тук...
    И пробвах...
    С уин и лин, през Вивалди (в основата си е Хром) браузър си каствах ютубски клипове на PUS8303 със следните версии:

    - основен фърмуер: TPM171E_R.107.001.136.003
    - Youtube на TV: 2.12.08
    - Chromecast built-in на TV: 1.50.228700

    Eстествено,
    всички устройства са в една мрежа.

    Ми, не изпитах никакви проблеми... ?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #40

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от Shimbadze Виж публикацията
    Заинтригувах се от вашите писания тук...
    И пробвах...
    С уин и лин, през Вивалди (в основата си е Хром) браузър си каствах ютубски клипове на PUS8303 със следните версии:

    - основен фърмуер: TPM171E_R.107.001.136.003
    - Youtube на TV: 2.12.08
    - Chromecast built-in на TV: 1.50.228700

    Eстествено,
    всички устройства са в една мрежа.

    Ми, не изпитах никакви проблеми... ?
    Първоначално си помислих, че нямаш проблеми заради Chromecast-а и различната версия на тубата.. после видях, че на колегите Ka4akow и irakli телевизорите също имат Chromecast..
    Моят няма Chromecast и версията на тубата ми е различна.... абе много странна работа..
    От Февруари до Ноември 2020 без проблем каствах.. и изведнъж се прецака...
    Този пост е редактиран от prsnr; 08-01-21 в 17:01.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #41

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Не очаквай от филипс да поддържат дълго това недосче Saphi OS. Нищо не ги задължава.
    По договор с Андроид трябва да направят поне два ъпдейта на версията.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #42

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Не очаквай от филипс да поддържат дълго това недосче Saphi OS. Нищо не ги задължава.
    По договор с Андроид трябва да направят поне два ъпдейта на версията.
    2019-a модел.. очаквам поне 3 години да го поддържат...

    По принцип нищо друго не искам от тях.. само да оправят бъркоча с тубата...
    Този пост е редактиран от prsnr; 08-01-21 в 18:10.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,244
    #43

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    А ти писа ли на Philips support за проблема?

  17. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #44

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    стига с тия чуждици каза човека ! Филипс поддръжка

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    43
    #45

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от prsnr Виж публикацията
    Колеги, проверете си личните съобщения.. Хайде да пуснем некъв групов feedback, че да му обърнат внимание тия глупаци от Ютуб :D
    При мен разбрах откъде е проблема, заради софтуерният впн. Той бъзика нещата

    Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
    prsnr одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. 43PUS6554/12 Miracast прекъсва през 15мин.
    От prsnr във форум Philips телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 16-11-20, 00:36
  2. Отговори: 4
    Последно: 26-09-16, 06:48
  3. Отговори: 7
    Последно: 03-11-11, 21:34
  4. Отговори: 7
    Последно: 03-12-10, 16:14
  5. Sony Ericson 500i-смъкване на клипове от комп.?
    От dvd във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 30-06-08, 08:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе