Резултати от 1 до 10 от общо 10

Увеличаване на вътрешната памет "PHILIPS 58PUS8535"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    74
    #1

    Увеличаване на вътрешната памет "PHILIPS 58PUS8535"

    Здравейте!Мисля,че вече бях споменал,че свободното пространство в телевизора е едва 4.3 GB,от които свобдите са само 2GB реших да му добавя малко памет.Боцнах една флашка 32GB и му дадох формат.Попитаме за запис или за приложения,ще се ползва (тъй като за запис размера трябва да е минимум 256 GB) аз му зададох за приложения.След формат размера остава същия 2GB свободна и останалата памет липсва.Някой добавал ли е памет на Philips и как става ?
    Благодаря!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #2

    Отговор: Увеличаване на вътрешната памет "PHILIPS 58PUS8535"

    Тя паметта си остава колкото е на телевизора, но някои от приложенията които телевизора разрешава могат да се прехвърлят на флашката. Бях го правил преди на Сонито но след известно време всичко се бъгваше. Пробвай ако ти се занимава

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    74
    #3

    Отговор: Увеличаване на вътрешната памет "PHILIPS 58PUS8535"

    Ясно.За сега остава така.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #4

    Отговор: Увеличаване на вътрешната памет "PHILIPS 58PUS8535"

    Малко офтопик, ама и аз се разочаровах от Android TV (с 43PUS8535 съм), не намерих читав офис пакет, не намерих читав браузер.
    Явно истината си е HTPC с Windows или Linux (според вкуса на потребителя) по HDMI и кандилкане на второ дистанционно и безжична клавиатура и мишка (или лаптоп с Miracast или както са новите имена, с цената на лагене и проблеми).
    Засега, обаче, HBO Go / Netflix си ми стигат и те си бачкат добре уж. За другото си имам смъртфон и РС.

    Та, за да не е тотален офтопик, с какво точно успявате да я запълните тази памет? Споделете някои по-интересни приложения, реално използваеми?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    74
    #5

    Отговор: Увеличаване на вътрешната памет "PHILIPS 58PUS8535"

    Цитат Първоначално публикувано от enkov Виж публикацията
    Та, за да не е тотален офтопик, с какво точно успявате да я запълните тази памет? Споделете някои по-интересни приложения, реално използваеми?
    Ами с например "KODI","Fusion","MX Player","b-box","Xplore","Smart YouTube " и други.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #6

    Отговор: Увеличаване на вътрешната памет "PHILIPS 58PUS8535"

    Освен Коди, останалите са съвсем скромни по заемано място

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #7

    Отговор: Увеличаване на вътрешната памет "PHILIPS 58PUS8535"

    И пак не знам как ги запълвате, аз имам 4гб свободно

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    65
    #8

    Отговор: Увеличаване на вътрешната памет "PHILIPS 58PUS8535"

    Интересно при 49pus8303 вътрешната свободна памет е 10гб, а на 55oled855 е само 5гб [emoji51] уж по нов модел

    Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #9

    Отговор: Увеличаване на вътрешната памет "PHILIPS 58PUS8535"

    Паметта е 16MB и на двата.
    Точно защото е по-нов модел, вероятно е с по-голям обем на приложенията или по-вече такива.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #10
    Цитат Първоначално публикувано от koprio Виж публикацията
    Интересно при 49pus8303 вътрешната свободна памет е 10гб, а на 55oled855 е само 5гб [emoji51] уж по нов модел

    Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
    Привет,

    8303 е с по стария андройд съответно по малко място заема. От андройд 9 на горе дори не може да видиш колко, е реалната памет на тв а само заетата и свободната. Примерно тв е 16 гб обаче в хранилище ще видиш 5 и нещо и еди колко си свободна. Другата е заделена за андойда за това и не се вижда. Обикновено е заделена в exfat може да се види през сервизното, дори по някога не може да се види в айда или еверест, но зависи и от модела тв. Колкото до външна памет малко тъпа работа с това клониране, но не е само при Филипс и про Сони. Общо взето жертваш една флашка, но вероятноста да ти грее и изгори е голяма, отделно бави и бъгва. Върши работа, но до колко трябва да прецениш ти. Ако си, клонираш паметта и си с Коди и ако извадиш флашката или съотвено изгори няма да ти бачка трябвa delete и отново. Не се отнася и само за коди. Можеш да си клонираш и само адоните без програмата и т.н.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 17:48
  2. PHILIPS 58PUS8506 или PHILIPS 58PUS8535 ?
    От cosera във форум Philips телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 02-12-21, 11:37
  3. Отговори: 4
    Последно: 16-01-12, 00:07
  4. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 18:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 11:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе