Резултати от 1 до 12 от общо 12

SAMSUNG SlimFit 29Z408T (новия модел) - Мнения ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    114
    #1

    SAMSUNG SlimFit 29Z408T (новия модел) - Мнения ?

    Здравейте на всички!
    Някой да има мнение и наблюдение за новия модел на Самсунг 29Z408T ?
    Плюсове или минуси спрямо първите модификации на този нов вид кинескопски телевизори поддържащи HD формата.

  2.  
     
  3. sev
    sev е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    31
    #2

    Re: SAMSUNG SlimFit 29Z408T (новия модел) - Мнения ?

    Цитат Първоначално публикувано от moderator_S
    Здравейте на всички!
    Някой да има мнение и наблюдение за новия модел на Самсунг 29Z408T ?
    Плюсове или минуси спрямо първите модификации на този нов вид кинескопски телевизори поддържащи HD формата.
    поддържане на HD е доста условно
    просто ще приема сигнала, но ще го показва в стандартната резолюция за такъв ТВ

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #3

    Re: SAMSUNG SlimFit 29Z408T (новия модел) - Мнения ?

    само като спомена Самсунг :knuppel2: :knuppel2:

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    114
    #4

    Re: SAMSUNG SlimFit 29Z408T (новия модел) - Мнения ?

    Нека ако има наблюдение LUDIA да му направи един коментар, както и всеки който има преки впечатления за качество на картината, сходимост, фокус, визията на субтитрите, защо липсва филтъра DNIe и други конкретни наблюдения. Как се държи при HD сигнал и т.н.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #5

    Re: SAMSUNG SlimFit 29Z408T (новия модел) - Мнения ?

    ако трябва да си купувам 29" телевизор бих изчакал да видя Philips 29PT9521
    в България все още го няма в наличност, въпрос на дни е...цена под 900лв, е верно не е с намален обем, но със сигурност е по-добре от всички sam-sung

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    114
    #6

    Re: SAMSUNG SlimFit 29Z408T (новия модел) - Мнения ?

    aram,
    вчера видях как работи 32 инчовия вариант на Филипса 9551. Ами какво да ти кажа?! Страшна работа!!! Такъв телевизор втори по качество в раздела си няма. Много, много добра картина. Да ме извиняват LCD TFT моделите, но след като го видях се отказвам да чакам падането им на цените и още сега отивам да си купя една 32-ка от модела. Видях и Самсунга за който питах........................... ПЪЛНА СКРЪБ ! Не мога да разбера как могат да се излагат с някакво си посредственно качество и блудкава картина. Язък за голямата им реклама.
    Това е положението.
    Закривам въпроса!!!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #7

    Re: SAMSUNG SlimFit 29Z408T (новия модел) - Мнения ?

    Нямам какво да кажа за модела понеже МЕТРО се раздели с К&К доставчика, и несъм получавал повече от 5 месеца тяхна стока. Но само като спомена SLIM FIT ми стана ясно, че ще е поредният боклук на самсунг. След 32" изродски боклук който го продавах като замаян, защото беше с 200-400 лева по-ниска цената му при нас отколкото в Техномаркета и Технополиса. Не искам да чувам за САМСУНГ лайната наречени Slim Fit.

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    23
    #8

    Re: SAMSUNG SlimFit 29Z408T (новия модел) - Мнения ?

    Здравейте прочетох мненията ви обаче моето мнение е малко по различно .
    филипса е много интригуващ, прочетете мнения за него тук http://clubs.dir.bg/postlist.php?Boa...collapsed&sb=5
    лично на мен като описание на функциите много ме фпечатли, ни на живо не съм го виждал.
    а за самсунга вярно са най евтини и най много се развалят ама бнали ги има най много
    то някое loewe може да няма в сервиз ама има сигурно 10 бройки във варна .майтап
    самсунга слим фита съм го гледал и чак много кирлива картина да има не бих казал а и филипса все пак ся излиза




  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    114
    #9

    Re: SAMSUNG SlimFit 29Z408T (новия модел) - Мнения ?

    McLaren,
    трябва да видиш на живо за какво става дума. По описания всичките стоки са супер.

  12. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #10

    Доволен !

    От един месец го имам телевизорчето и нямам никакви забележки. На моята пиратски вързана и по принцип скапана кабеларка се представя достойно а като мина на ДВД направо кърти мивки. Не знам какво толкова му е хубавото на този Philips с Pixel Plus 2 или каквото там е ,но специално в Технополис го гледах включен и по никакъв начин не ме накара да съжалявам че не съм купил него. Да не говорим че функциата PIP /с 2 тунера а не накое помиярско по нискочестотния вход/ ми е направо манна небесна сега не се налага да прекъсвам съня на благоверната като щтракам каналите и се получават паузи и различни звуци,просто раздялам екрана на 2 и докато едното си ми говори на другото преглеждам всички останали и ако си намеря нещо по-интересно-щрак почвам да гледам него! Ха кажете ме на Philipsa как ще стане този номер!?Да не пренебрегваме факта че с тези размери може да се сложи на доста по-малко място а и за носенето му е достатъчен и един човек ако не е много слаботелесен За геометрията-досега една крива черта не съм забелязал или поне не без използването на специализирани лещи С две думи за парите си 899лв си е прекрасен телевизор а това че може да дефектира ,досега не съм чул ТВ с гаранция че няма никога нищо да му стане!

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    114
    #11

    Re: SAMSUNG SlimFit 29Z408T (новия модел) - Мнения ?

    М/у другото като стана дума за Филипси и качеството им вчера съседа от среща си взе 29PT9020. Ходих и го тествахме. Оказва се, че е много по-добър от новия му събрат 29PT9521 с HD. Тъй като аз имам 32-ката с HD която е безупречна, немога да разбера защо 29-та е толкова по-слаба от по-стария модел 9020. Големи разлики и от какво. Според мен всичко е до късмет.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #12

    Re: SAMSUNG SlimFit 29Z408T (новия модел) - Мнения ?

    От КИНЕСПОКА идва огромната разлика. При мен ясно си личи имам 2 модела на Филипс 21", моно и стерео. Ами старият модел моното е по-скъп и с по хубава и контрастна картина, какво ли не го правих другият, неще и неще.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 13-10-13, 14:22
  2. SAMSUNG GALAXY XCOVER Мнения за този модел
    От turboie във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-10-12, 21:57
  3. Медиа плеър Fantec P 3700 - най-новия модел
    От dodolan във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 2
    Последно: 23-02-11, 10:46
  4. Отговори: 3
    Последно: 07-12-10, 10:28
  5. Мнение за новия модел DVD Elite PV-400USB
    От naskonr във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 18-09-05, 18:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе