Накратко: TВ-то си работеше добре, играх си с доста настройки на картината и други, и накрая реших да го ресетна до фабричните от service menu - option - factory reset. После го пуснах в нормален режим и на подменю "антена" всичко е неактивно и най-отдолу казва "Not Available" , съответно "Plug&Play" и някои други настройки за телевизията са неактивни.
После пак в service menu сложих "Local Set=EU" "Tuner=AUTO", "Region=Paneuro или Pannordig", но все същото - антена "not available".
Странно положение сякаш не открива тунера.
Не открих с търсачката подобен дефект във форума, но ако някой има идея или насока още кои от настройките да пипам ще съм благодарен да сподели.
В краен случай ще ходи в сервиза.
_________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1306869833[/time]_________________________________________________

Така: изрових кучето :rolleyes:
"Hotel Mode" съм го забрвил на ON и затова не съм можел да ползвам тунера явно. Сложих го на OFF и всичко си работи нормално вече.
Който не разбира не пипа, който си мисли че разбира(като мен ) често разваля нещата .

PS: Ако модераторът сметне нека изтрие тази моя глупава "ситуация" или ако има "не правете така" раздел става и за там.