Страница 12 от 88 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 1320

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    РиоДеМаксуда
    Мнения
    77
    #166

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от aurona Виж публикацията
    Я пробвай на иконката(All Sahre) в таскбара до часовника на компютъра с десен бутон рестарт сървър(изчакваш 20-30сек) и после става
    Аз така правя след промени(субтитри,имена и т.н.)
    1) програмата AllShare не ти трябва да ти работи постоянно, така че може да разкараш AllShareAgent-а от старта на Уиндоуса си
    2) когато ще гледаш филм, спри си телевизора, пусни си AllShare програмата на компютъра, копирай във споделената папка файловете, ренеймвай ги и в AllShare програмата натисни F5 или с десен клавиш направи обновяване...
    3) пусни си тв-то и гледай...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    61
    #167

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Nasko Hristov Виж публикацията
    1) програмата AllShare не ти трябва да ти работи постоянно, така че може да разкараш AllShareAgent-а от старта на Уиндоуса си
    2) когато ще гледаш филм, спри си телевизора, пусни си AllShare програмата на компютъра, копирай във споделената папка файловете, ренеймвай ги и в AllShare програмата натисни F5 или с десен клавиш направи обновяване...
    3) пусни си тв-то и гледай...
    Оказва се че аз ползвам Samsung Link, което доколкото разббрах е по-новия AllShare. Някакви съвети при него?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    11
    #168

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от checho_85 Виж публикацията
    Оказва се че аз ползвам Samsung Link, което доколкото разббрах е по-новия AllShare. Някакви съвети при него?
    Cрещу всяка една папка която добавяш или променяш има една малка синя икона с две стрелки [точно до бутона "Edit"].....тя изпълнява функцията да запази промените/измененията направени в папката
    samplerefresh.jpg
    Цитат Първоначално публикувано от checho_85 Виж публикацията
    Благодаря ти много. Това оправя нещата.

    Още един въпрос. На компютъра, когато кликна .avi файлове с десен бутон имам опция PlayTo и там като избера ТВ и се пуска на ТВ-то и мога да си превъртам от лаптопа, което е много яко. Но тая опция я нямам за .mkv файлове. Опитах да преименувам файла на .avi, но не помогна. Това разширение в контекстното меню предполагам идва от Samsung Link, дали може да се пусне и за .mkv-та?
    нямам идея за това но едва ли е от Samsung Link защото при мен го няма това "PlayTo",по скоро си мисля че е от драйверите на видео картата или някое друго приложение,...MKV e контейнер с няколко файла,аудио,видео,субтитри и т.н,може би затова
    Този пост е редактиран от paceto; 22-12-13 в 01:14.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    61
    #169

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Благодаря ти много. Това оправя нещата.

    Още един въпрос. На компютъра, когато кликна .avi файлове с десен бутон имам опция PlayTo и там като избера ТВ и се пуска на ТВ-то и мога да си превъртам от лаптопа, което е много яко. Но тая опция я нямам за .mkv файлове. Опитах да преименувам файла на .avi, но не помогна. Това разширение в контекстното меню предполагам идва от Samsung Link, дали може да се пусне и за .mkv-та?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    60
    #170

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Моля за съдействие. На F6500 в приложенията на смарт хъба никъде не намирам all share или samsung link. Търся ги и в samsung apps, но и там не намирам нито едно от двете. Някой има ли идея от къде мога да изтегля това приложение?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    61
    #171

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от askomar Виж публикацията
    Моля за съдействие. На F6500 в приложенията на смарт хъба никъде не намирам all share или samsung link. Търся ги и в samsung apps, но и там не намирам нито едно от двете. Някой има ли идея от къде мога да изтегля това приложение?
    Няма нужда да го търсиш на ТВ-то, само си го инсталирай на компютъра от тук: Samsung Link | Samsung Content & Services

    - - - - - - - - - -



    нямам идея за това но едва ли е от Samsung Link защото при мен го няма това "PlayTo",по скоро си мисля че е от драйверите на видео картата или някое друго приложение,...MKV e контейнер с няколко файла,аудио,видео,субтитри и т.н,може би затова[/QUOTE]

    С какъв уиндоус си? Аз съм с 8,1 и тази опция пуска Windows Media Player-a.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    3
    #172

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Здравеите ! Извинявам се ако съм объркал раздела,но искам съевет какъв хард да си избера-за моя ТВ ue40se7000.Мисла да използвам функцията timeshift . Трябва ли да е с отделно захранване или не?Всичко съвети ще са от полза......скорост на четене и ....тн

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    131
    #173

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Какво ще кажете за идеята за външен SSD диск 64GB да го ползвам за качване на филми и да ги пускам на телевизора? Необходими ми е само външна кутия и кабел нали ?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    60
    #174

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Проблем със 7610!След последния ъпдейт на фърмуера телевизора започна да губи връзка с рутера и при всяко включване показва,че не е свързан към мрежа.След това трябва всеки път наново да се открива рутера,да се въвежда парола и нещата започват да работят,но до следващото изключване на ТВ.Някой имал ли е този проблем и знае ли решение?Или пък начин за връщане на стара версия на фърма?

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #175

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Новите модели 2014 са с подобрен гласов контрол.
    2014 Samsung Smart TVs get Easier and More Convenient to Use | Samsung Electronics Official Blog: Samsung Tomorrow

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    12
    #176

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Бих искал да попитам някой знае ли с каква матрица е този модел -Samsung UE40F7000 ? Рових къде ли не в нета но не можах да намеря информация.Ако някой знае ще съм му много благодарен.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #177

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Някъде бях чел че 40F7000 и 40F8000 са с PVA.

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #178

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    трябва ми малко помощ. Взех си 32F5000 и си купих кабел DVI към HDMI, обаче не ще да ми подкара 1080p а как ли не го ръчках. Резолюцията която вади е 1024x768, картата ми е Nvidia 7100/630i...
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-12-13 в 20:43.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #179

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от tenatorator Виж публикацията
    Здравеите ! Извинявам се ако съм объркал раздела,но искам съевет какъв хард да си избера-за моя ТВ ue40se7000.Мисла да използвам функцията timeshift . Трябва ли да е с отделно захранване или не?Всичко съвети ще са от полза......скорост на четене и ....тн
    Новите Samsung имат два USB входа - този, означен като USB1 (HDD) служи за включване на 3,5" твърди дискови, които си имат собствено захранване през токоизправител. Другият, означен USB2 ,служи за включване на 2,5" дискове и флашки без собствено - той подава 0,5А захранване.
    Цитат Първоначално публикувано от lian Виж публикацията
    Какво ще кажете за идеята за външен SSD диск 64GB да го ползвам за качване на филми и да ги пускам на телевизора? Необходими ми е само външна кутия и кабел нали ?
    Да - трябват ти само кутия и кабел.

    Цитат Първоначално публикувано от augata Виж публикацията
    трябва ми малко помощ. Взех си 32F5000 и си купих кабел DVI към HDMI, обаче не ще да ми подкара 1080p а как ли не го ръчках. Резолюцията която вади е 1024x768, картата ми е Nvidia 7100/630i...
    Може проблема да е в кабела, така че пробвай с друг.





    3D очилата (скоро ще направя таблица в FAQ)
    http://www.samsung.com/de/consumer/t.../SSG-5900CR/XC
    http://www.samsung.com/de/consumer/t.../SSG-P51002/XC
    http://www.samsung.com/de/consumer/t.../SSG-5100GB/XC
    http://www.samsung.com/de/consumer/t.../SSG-4100GB/XC
    http://www.samsung.com/de/consumer/t.../SSG-3570CR/XC
    http://www.samsung.com/de/consumer/t.../SSG-3550CR/XC
    http://www.samsung.com/de/consumer/t.../SSG-3500CR/XC
    http://www.samsung.com/de/consumer/t.../SSG-3050GB/XC
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-12-13 в 22:41.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    26
    #180

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Здравейте, закупих тв. Самсунг Ф6670, фирмуера му е 1113, а в сайта последния е 1116, като му дам да се актуализира ми казва, че няма актуализация. Вързан е към интернет бихте ли помогнали пропускам ли нещо?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 88 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1673
    Последно: 22-03-24, 08:51
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 19:11
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 22:51
  4. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  5. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 12:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе