Страница 19 от 88 ПърваПърва ... 917181920212969 ... ПоследноПоследно
Резултати от 271 до 285 от общо 1320
Like Tree121Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    22
    #271

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    При свързване на Samsung LE32C650 към интернет има ли някакви настройки да се правят? Когато го свържа към рутера с кабел все едно не е свързан. На рутера не светва съответния порт? Нещо може би пропускам...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #272

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    В новите модели 2014 няма да има плоска 8 серия ?

    Samsung H8000




    Samsung H7000



    Samsung U9000




    7000 Серия: FullHD плоска
    8000 Серия: FullHD извита
    8500 Серия:4K плоска
    9000 Серия:4K извита
    Този пост е редактиран от ste1; 15-01-14 в 20:44.
    tron99 одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #273

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/


  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    34
    #274

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/




  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    64
    #275

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от vesko_iotov Виж публикацията
    От няколко дена не мога да отварям някой приложения в смарт хуб ,уеб браузера също не го отваря -почва да актуализира и така си оставя ,оставях го така и половин час и не успява да се актуализира. Модела ми е UE26EH4500 ,някой имал ли е такъв проблем .Пробвах като съм на приложението черз TOOLS има опция за преинсталиране но пак същото.
    Пак да попитам ,ако някой знае как да го оправя да сподели.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #276

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 17-01-14 в 21:43.

  8.  
     
  9. Member Аватара на legaltk
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    436
    #277

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от vesko_iotov Виж публикацията
    Пак да попитам ,ако някой знае как да го оправя да сподели.
    При мен последният път актуализация също протече с такива премеждия и продължи по-дълго от обичайното.
    Също не се отваряше браузъра.
    Рестартирах и започнах всичко отначало. Тогава се оправиха нещата, но пак не стана много бързо.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #278

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 19-01-14 в 17:57.

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    9
    #279

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте. Имам следния проблем с модел UE40F6670. Като пуснах за първи път смарт хъб всички приложения които бяха на телевизора работеха без проблем. След няколко часа след спиране и пускане на тв-то някои от тях станаха не активни и всеки път като пусна телевизора различни приложения са активни. В менюто 'всички приложения' ми ги дава със статус бар като че ли се обновяват или свалят. Правих обновяване на фирмуера през рутера и като че ли след това започна проблема. В момента ми работи само voyo и от време на време weather. Останах много доволен от приложенията когато работеха с изключение на facebook. Държах много на смарт тв а сега функцията е почти не използваема. Моля дайте съвет какво да правя с телевизора.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    71
    #280

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Когато има обновяване се появява малък зелен бар който се изпълва.На първо място се убеди в свързаността към интернет(с кабел най-добре),ъпдейта на фирма предполагам си го направил през телевизора.Освен :Функции Smart- Нулиране на Smart Hub за друго лекарство не се сещам.Последното е фектъри ресет, но дано не се стига и до там.И последно когато правиш някакъв ресет изключвай за малко от контакта след това.

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    9
    #281

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Aries Виж публикацията
    Когато има обновяване се появява малък зелен бар който се изпълва.На първо място се убеди в свързаността към интернет(с кабел най-добре),ъпдейта на фирма предполагам си го направил през телевизора.Освен :Функции Smart- Нулиране на Smart Hub за друго лекарство не се сещам.Последното е фектъри ресет, но дано не се стига и до там.И последно когато правиш някакъв ресет изключвай за малко от контакта след това.
    Как да направя ресет на Smart Hub защото не ми дава настройки понего.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    71
    #282

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Аз ти описах по горе :Меню-Функции Smart-Нулиране на Smart Hub.Даже съм ти го изписал както е в менюто.Провери дали не си влязъл в някакъв друг режим различен от "за дома". Поддръжка-Използване режим

  16. Lokoto
    Guest
    #283

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте,
    Днес проверих за ъпдейт на фърмуера за моя UE40EH5450 и ми показва промяна с нов от дата 22.01.14, но с много по-стар номер 1036. А още миналия месец излезе 1042??? Някой опитвал ли се е да инсталира "новия" фърмуер?
    Вероятно тези корейци много ги объркаха ъпдейтите на SmartHub в последно време.

  17. Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    187
    #284

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Lokoto Виж публикацията
    Здравейте,
    Днес проверих за ъпдейт на фърмуера за моя UE40EH5450 и ми показва промяна с нов от дата 22.01.14, но с много по-стар номер 1036. А още миналия месец излезе 1042??? Някой опитвал ли се е да инсталира "новия" фърмуер?
    Вероятно тези корейци много ги объркаха ъпдейтите на SmartHub в последно време.
    Да и на сайта им излиза нов фърмуер със по-стар номер при положение,че предния беше 1042,а този е 1036. Не знам как да го коментирам.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    60
    #285

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от plamen_mr Виж публикацията
    Да и на сайта им излиза нов фърмуер със по-стар номер при положение,че предния беше 1042,а този е 1036. Не знам как да го коментирам.
    Баща ми е със Samsung 6710 и при него излиза същата загадка-нова версия 1036 при предишна 1042.И понеже след последния ъпдейт с 1042 телевизора му започна да прави проблем със свързването към интернет мрежа той реши да пробва уж новия 1036.И въпреки предположенията ми,че няма как по-стара версия да надгради по-нова,все пак свалихме 1036 от 22.01.2014,качихме на флашка(най-сигурният начин за успешен ъпдейт) и мушнахме флашката в телевизора.И познайте какво?НИЩО!Телевизора изобщо не разпознава този фърмуер като нов,не го вижда и съответно няма как да се надгради 1042 с 1036!Дано да съм бил полезен на тези,които са пред дилемата да пробват ли това упражнение или не.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 24-01-14 в 16:23.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 19 от 88 ПърваПърва ... 917181920212969 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1679
    Последно: Вчера, 21:00
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  5. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе