Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19
Like Tree4Одобрявам

Samsung UE65F9000SL проблем при свързването със SoundBar Samsung HW-J550 през bluetooth

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    10
    #16

    Отговор: Samsung UE65F9000SL проблем при свързването със SoundBar Samsung HW-J550 през bluetooth

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    И как се прави този "master reset" ?
    Натискат се в последователност (на загасен телевизор /"stand by"/) бутоните info, menu, mute и Power ON. Телевизорът влиза в сервизно меню и оттам се ресетва до фабрични настрйки... но мисля, че това го знаете вече мернах го някъде из форума!

    Мастър ресет терминът ми го каза човек от сервиза по телефона... може и да е малко неточно понятие!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    10
    #17

    Отговор: Samsung UE65F9000SL проблем при свързването със SoundBar Samsung HW-J550 през bluetooth

    Здравейте,
    Искам да ви кажа, че проблемът със сработването на саундбара и телевизора беше решен УСПЕШНО!
    Заедно с мой приятел, който дойде у нас след като му бях споделил за неволите си и не можеше да повярва, че не тръгват нещата (мислеше, че не съм свързал нещо както трябва
    Е, след кратка проверка се установи, че всичко е както трябва! И ТОГАВА, моя приятел на прави чудото, високотехнологична и много много "СМАРТ" намеса, а именно изключи телевизора от захранването и го включи пак! И тогава чудото се случи всичко сработи перфектно, сега ползвам едно дистанционно и звука мнинава през саундбара, изключвам телевизора, включвам го, РАБОТИ!

    И така, аз лично никога нямаше и да ми мине през ума да направя подобна "манипулация" (та нали подяволите,телевизора е Смарт), но явно в ерата на цифровите технологии, все още се употребяват аналогови похвате!

    Благодаря на всички за съветите! TEST

    CASE CLOSED!

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2018
    Мнения
    3
    #18

    Отговор: Samsung UE65F9000SL проблем при свързването със SoundBar Samsung HW-J550 през bluetooth

    Колега здравей, ползваш ли още F9000 та, че ми трябва съвет и аз имам такъв

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    10
    #19

    Отговор: Samsung UE65F9000SL проблем при свързването със SoundBar Samsung HW-J550 през bluetooth

    Цитат Първоначално публикувано от taylor53 Виж публикацията
    Колега здравей, ползваш ли още F9000 та, че ми трябва съвет и аз имам такъв
    Здравей,
    Да все още го ползвам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 11-12-14, 18:00
  2. Проблем със SAMSUNG T28C570EW - през HDMI не заспива
    От bily във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 15-03-14, 09:34
  3. Проблем свързване Samsung UE40F6320 към PC през Wifi
    От xzone във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 28-10-13, 14:22
  4. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 22:57
  5. SAMSUNG TV и PC през DVI/HDMI
    От dstoy във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 3
    Последно: 22-12-07, 01:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе