Страница 67 от 72 ПърваПърва ... 17576566676869 ... ПоследноПоследно
Резултати от 991 до 1,005 от общо 1080

Samsung телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #991

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от shepo Виж публикацията
    някой може ли да ми каже как да спра дразнещият светещ надпис на телевизора Samsung- модела е 65JS9500
    Пробвай това. От някаква тема за KS8000 е, но бил трябвало да е важи и за твоя.

    Settings->Expert Settings->System->Light Effect

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #992

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    https://en.letsgodigital.org/televis...d-2018-series/
    новите маркетингови названия на Samsung за модели 2018
    Q HDR Elite
    Q Engine
    Quantum Engine
    Micro Slim Array
    Slim Direct Dimming
    Cinema LED
    Quantum Direct Dimming
    Dynamic HDR
    Beyond Experience

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2015
    Живее в
    София
    Мнения
    18
    #993

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    не става така

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #994

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    А какво казва упътването по въпроса



    ... ако не става може да минеш едно профилактично изключване от захранване и да пробваш пак .
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от svetlio1; 15-11-17 в 14:39.

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2017
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    6
    #995

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Здравейте преди няколко дни си закупих MU7002 и имам един въпрос. Въпроса ми е има ли опция да запаметя каналите от кабеларката на DVB-C и след това да сканирам и запаметя и каналите от сателитната антена на DVB-S и съответно да си превключвам между двата тунера. В момента изкарвам цифрови и аналогови от кабелната и превключването между тях ми е ясно, но когато сканирам за сателитни канали тези от кабелната се изтриват. Дано да сте ме разбрали каква ми е идеята и благодаря предварително на всички.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    32
    #996

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    32M5002 - IPS

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    3
    #997

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Здравейте, в последните 2 години изостанах в следенето на ТВ развитието, но общо взето старият заминава на вилата и съм решил да си закупя нов. Максимален бюджет до 2000 лв. Спрял съм се на тези 2 конкретни модела и ще съм благодарен ако ми кажете плюсове и минуси за моделите.
    UE-49MU7002 и UE-49KS8002. Важно е да уточня, че ще се ползват на кабелна телевизия, че до колкото знам, някой от марките Тв, не са ок за ползване на кабелна.
    П.С, не е задължително да е Самсунг, отворен съм и за предложения на други марки. Благодаря

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    107
    #998

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Аз също съм харесал UE-49MU7002, но ме интересува, как мога да свържа домашния компютър и телевизора безжично. Тоест екрана на компютъра да се вижда на телевизора (чрез клониране или още по-добре, като втори дисплей), но не чрез връзка с HDMI кабел, а безжична връзка (идеята е това да става със софтуер, а не с хардуерни устройства, като напр. Wireless HDMI). Става дума за десктоп компютър, а не лаптоп. Може ли да стане директно с някакъв софтуер или само чрез допълнителни устройства. Тук идеята не е да се гледат снимки и филми - това отдавна е решено по няколко други начина, а да се играе игра примерно или да се вижда, когато се работи с други приложения.

    Намерих тази новина (в някаква степен вероятно покрива това, което търся) - https://news.samsung.com/global/sams...smart-tv-users
    Въпросът ми е някой изпробвал ли е вече приложението. Пише, че то ще е достъпно в 55 страни, за България дали го има. Някой с модел от 2016 или 2017, моля проверете имате ли го в SmartHub-a.
    Ако е така може би ще е добре да се добави/редактира линка в шапката на темата, защото там намерих само за хардуера на Steam, от който няма нужда, ако се използва приложението.
    Този пост е редактиран от sppmaster; 20-11-17 в 17:25.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    59
    #999

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    има го приложението в apps

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #1000

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    spmaster, безжичното свързване към телевизора е съпроводено с огромен лаг, което автоматично ти прави игрите неиграеми. Мисли за кабел.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    107
    #1001

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    spmaster, безжичното свързване към телевизора е съпроводено с огромен лаг, което автоматично ти прави игрите неиграеми. Мисли за кабел.
    Да 100% съгласен. За игри приложението вероятно си върши работата добре, а и там мрежовия кабел ще е свързан постоянно.
    Аз и сега съм с кабели - мрежов и HDMI, но последния се налага да го опъвам до другата стая. Идеята ми сега остава, поне да се използва безжична свързаност за приложения, където забавянето няма толкова значение, за да не се опъва кабела.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #1002

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    43MU6xxx има ли с DVB-S2 тунер ?

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1003

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Леко "ревю" на 50MU6102 тип "плюс-минус" -
    Плюсове:
    +цена - до макс 1200лв е оправдано честно предложение - съществени разлики с последващите го модели почти няма , а те са на значително по-висока цена за леко по-добър дизайн и материали на корпуса
    +бърз, тръгва моментално и реагира веднага на подадена команда
    +много добри нива на черно и контраст
    +добро цветопредаване след леки корекции - много възможности за корекция и калибририне
    +добра и равномерна подсветка (directLED)с едва забележим DSE в ляво близо до рамката - при нормална еупотреба практически не е видим дори при футболни мачове
    +удобно (за мен)в повечето случаи "смарт" дистанционно - не се налага да го поглеждам (интуитивно и ергономично) и насочвам (блутуут)
    +добър медия плеър и някои приложения (ползвам главно Youtube, което поддържа и 4К HDR клипове)
    +3 HDMI с поддръжка на 4К HDR сигнали
    +поддръжка на HDR макар и не толкова ефектен като на по-високият клас модели, но с добре реализирани клипове/игри/материали е ясно забележим
    +нисък инпут лаг
    +изненадващо добър звук за ежедневно ползване
    Минуси:
    -евтино изглеждаща и твърде широка и дълбока стойка
    -малко по-широка рамка от съвраменните стандарти
    -недобре разположени входове - леко вдлъбната ниша затрудняваща разчитането на обозначенията и присъединяването на кабелите и флашките + че USB входовете са най-отгоре и присъединени 2.5 ХДД се налага да висят на обикновено късите си кабели
    -макар и удобно дистанционното е леко изнервящо при набиране на номера, а за ползване с браузъра е по-добре да се използва мишка
    -липсва hbbtv или не работи за нашият регион, което е твърде малоумно решение за задължителна за модел 2017г телевизор
    -сравнително беден каталог с приложения - все пак най-нобходимото и налично ... почти
    -липсва изход за слушалки
    -HDR яркостта не е особено висока - най-вероятно умишлено с оглед ниският клас на модела
    -50хц панел - моушън резолюцията е твърде ниска макар и след последният ъпдейт да ми се струва, че е доста по-добро представянето
    -50хц панел - настройките в повечето случаи са безполезни и видимо подобрение има само с включването на "LED чисто движение", което обаче е с доста посредствена реализация и практически неизползваемо поради видимото дразнещо трептене и спада в яркостта на панела
    -малоумна и практически неизползваема функция за редактиране списъка с канали - при старите модели беше значително по-добра и лесно използваема
    - оверскан на СД каналите от вграденият тунер, който не подлежи на изключване
    -ограничени ъгли на видимост и то (странно) главно видимо в избледняване на светлите цветове и нюанси и много по-малко на тъмни такива
    -недобър защитенпанел- нито "лъскав" нито мат , даже е трудно да се каже, че е и полумат ... общо взето недобре реализиран антиотражателен филтър и по-скоро свалящ от общото качество на изображението - с по-добър такъв (примерно "ултра клеър") модела ще е и значително по-добър
    Ако се сетя още нещо ще допълвам - някои от нещата като мрежовите функции просто не ми се е налагало да ги ползвам .
    Общо взето препоръчителен "честен" модел за ограничени бюджети , какъвто беше и предшественика му (50KU6000)


    добавено -
    + работи и с блутуут слушалки - не бях го пробвал до днес, а имаше мнение, че не поддържа
    Този пост е редактиран от svetlio1; 23-11-17 в 16:56.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #1004

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от oldgraf Виж публикацията
    43MU6xxx има ли с DVB-S2 тунер ?
    Samsung UE43MU6172
    Samsung UE43MU6175
    Samsung UE43MU6179
    Samsung UE43MU6192

    Samsung UE43KU6512 (извит дисплей)
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-11-17 в 21:34.

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #1005

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Samsung UE43MU6172 има ли наистина DVB-S2, че повечето наши сайтове го дават само с кабелен и ефирен

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 67 от 72 ПърваПърва ... 17576566676869 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 14:13
  2. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 17:42
  3. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 09:17
  4. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 23:00
  5. Отговори: 6
    Последно: 16-08-11, 14:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе