Резултати от 1 до 3 от общо 3

SamsungUE55HU8500L няма картина

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2019
    Мнения
    2
    #1

    SamsungUE55HU8500L няма картина

    Здравейте, от няколко дни имам проблем с картината на телевизорSamsungUE55HU8500L с one connect box .При пускане на телевизора не се появява картина, а има само звук и след известно време се появяваше картината.Сега като се появи картината вече има линии в двата края и прескача от време на време. След допитване до сервизи, на едното място казаха без да погледнат нищо, че трябвало нов one connect box, на другото, че проблема е в някаква част в самия монитор.Тъй като никой не е сигурен какъв е проблема, искам да попитам някой имал ли е подобен проблем или поне, ако може да ме насочи в коя част може да е проблема.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    43
    #2

    Отговор: SamsungUE55HU8500L няма картина

    Ако бях аз щях да запиша на ЮЗБ филм, да пусна от компа или да пусна на тела споделяне на интернет(ако нямате на близо рутер) и да пусна нещо от ЮТУБ, за да видя дали проблема е в матрицата(монитора). Ако дава на черти ,телевизора е за ремонт, ако ли не -бокса.

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2019
    Мнения
    2
    #3

    Отговор: SamsungUE55HU8500L няма картина

    Странното е, че някой път тръгва нормално звук и картина без линии и върви 7-8 часа и тогава се губи картината.Пробвах през телефона когато изчезна картината предаваше само звука, но не и картината. Явно, че проблема е в монитора.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LG - 32 LB 561 W няма картина, има само звук
    От vessonik във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 29-07-19, 08:25
  2. Panasonic tx-l32u3e няма картина
    От zevsa във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 19-07-18, 23:23
  3. 32F5000 - няма картина
    От Dominator във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 27-11-16, 23:00
  4. LG 42pt81 няма картина, но има звук
    От PlamenG във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 27-05-14, 22:47
  5. Няма картина - може би дъно?
    От myrshavija във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 05-10-08, 20:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе