Страница 19 от 81 ПърваПърва ... 917181920212969 ... ПоследноПоследно
Резултати от 271 до 285 от общо 1207

Samsung телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #271

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от tacho5 Виж публикацията
    Телевизора ми е ue6530es,модел 2012г. Самсунг спират поддръжката на HBO за по старите модели и не мога да ползвам тази опция.Има ли вариант да сменя година на производство в сервизното меню,или някакъв друг вариант да мога да ползвам приложението.
    Сервизното не е за такива проблеми и не става от него.
    Заради промяна в софтуера на HBO, старите модели телевизори не могат да работят с последната му версия. Не става и с ъпдейт, защото хардуера е остарял - хардуерно не поддържа определени протоколи.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #272

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    DSR1972, samara69
    Не налитайте на всяка новост и не си давайте парите на вятъра! Още е много рано за 8К - изчакайте 7-8 дори може би 10 години.
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...tml#post979796

    GeForce 3080 HDMI 2.1 Problems - Samsung Q80T (2020)
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 08-11-20 в 23:01.

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #273

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Христослав, аз поне знам, но ме влече, пък и ако ще скачам, ще е направо на QN65Q950T, като се знам какъв съм, верно!

  5. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #274

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Освен чакането за съдържание,на 65'' 8к....

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #275

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    .. то и 4К съдържание няма сега, кой знае колко, но пък и FHD съдържание изглежда далеч по-добре на 4К, примерно!

  7. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #276

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Уточнение.
    4к съдържание има.NETFLIX напр...А1 също вече има 6 канала.
    FHD не съм сигурен,чв ако го гледаш на такъв телевизор,но добър модел-плазма или VA/FALD ще мислиш така.Пък имаше и OLED FHD,мисля
    Но кефа цена няма.Ако мислиш,че може да ти хареса..,

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #277

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Извинете, но за тези на А1, какво ми трябва, прочее? Техен приемник и оптика до нас ли, примерно?
    Имам върхов пакет, телевизия плюс интернет, 230+300, по коаксиал, съвсем нов договор, имам и A1 Xplore TV GO. но тези канали ги няма, факт!

  10. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #278

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Неприятно,но е факт.
    Трябва да си на EXPLORE TV...Там има 2 приемника.Единия от тях може да съчетае кабелната телевизия(коаксиал)с това което гледаш отложено.
    Доколкото знам може да вържеш някои телевизори само на коаксиал,други EXPLORE,но попитай за това.
    Не знам защо не ги пускат в кабелната,пък и вече за да се прехвърля трябва да ми сменят условията.
    Можеш да попиташ дали с/у такса за прехвърляне ще можеш,щом ти е нов договора.Но за качеството има различни мнения...Някои не го харесват.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #279

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Ще питам и ще си пусна сигурно, но да се оправя с телевизора първо.
    Самсунг казаха, че процедурата върви, чакаме протокола и да се оправям с Технополис, а те са мои хора, чудя се кой модел да искам, ако няма моя нов, примерно!
    Q95T - 8 бита, 120 зони, Q800T няма one connect, а ме кефи с него, не знам! Ще видим коя цена ще ми признаят покупната или сегашната!

  12. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #280

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Питай,но си виж и закона.Мисля,че е покупната.Това е документа.Сегашни цени много.
    Ако питаш тях нали разбираш коя ще ти признаят.
    Доколкото си спомням от закона имаш право на замяна или да си върнеш парите,което зависи от теб!
    А след като си си върнал парите...
    Но с твоя случай не съм запознат.Дали са налице всички изисквания.
    https://www.lex.bg/laws/ldoc/2135513678

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #281

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    samara69
    Увеличената резолюция на дисплея не означава, че ще имаш по-добра картина. Напротив, при 1080i/8-bit/50Hz сигнал се налага автоматично мащабиране и скалиране х4, което води до по-ясно видими артефакти в картината. Не си давай парите на вятъра...

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #282

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Обзор 43-дюймового 4K-телевизора Samsung UE43TU7100UXRU
    https://www.ixbt.com/tv/samsung-ue43...ru-review.html

    Обзор 43-дюймового 4K-телевизора Samsung Crystal UHD 4K Smart TV TU8000 Series 8 (UE43TU8000UXRU)
    https://www.ixbt.com/tv/samsung-ue43...ru-review.html

    Обзор телевизора Samsung 43 QLED The Sero TV 2020 с поворотным экраном
    https://www.ixbt.com/tv/samsung-qe43...ru-review.html

    Обзор 55-дюймового 4K Smart QLED-телевизора Samsung QE55Q80TAUXRU
    https://www.ixbt.com/tv/samsung-qe55...ru-review.html



    Samsung и разширената реалност ви помагат да изберете размера на телевизионния екран

    Сега на пазара има стотици телевизионни модели с различни размери на екрана. Как да изберем този, който подхожда на вашата всекидневна, спалня или кабинет? Има препоръчително разстояние на екрана и оптимален ъгъл на гледане за всеки телевизор. Максималното потапяне в случващото се на екрана се случва, когато покрива 40 ° от вашето зрително поле.

    Но всичко това е само теоретична информация, която, макар и да помага, не дава представа как точно ще изглежда телевизорът в интериора и колко място ще отнеме. Специално за да помогне на тези, които мислят за закупуване на телевизор, Samsung пусна приложение за добавена реалност, наречено AR за Samsung TV, което улеснява процеса на избор на телевизионен диагонал. Очевидно големият диагонален телевизор ще ви достави много повече радост от малкия телевизор, така че всъщност изборът на телевизор е ограничен само от свободното пространство на стената срещу дивана в хола.

    Основни характеристики на AR за приложението Samsung TV:
    - гледане на телевизионни модели в режим на добавена реалност в мащаб 1: 1;
    - запознаване с основните характеристики на телевизорите;
    - възможността незабавно да закупите избрания модел на уебсайта на официалния представител.
    Мобилното приложение AR за Samsung TV ви позволява да избирате телевизора си с помощта на технологии за разширена реалност. С негова помощ можете да видите как ще изглежда моделът, който представлява интерес в интериора. Наличните в приложението са QLED 8K, QLED 4K и CRYSTAL UHD 55-инчови и по-високи телевизионни линии. Всички модели могат да се гледат от всякакъв ъгъл, да се окачват директно на стената или да се поставят на някаква повърхност. Приложението помага да се улесни изборът на перфектния телевизор и да се увери, че новото ви устройство хармонично се вписва в обкръжението ви.

    Програмата работи много просто: просто трябва да стартирате приложението на вашия смартфон и, следвайки инструкциите, да сканирате повърхността, върху която планирате да поставите телевизора с камерата на телефона си и да изберете желания модел от списъка. След това кликнете върху екрана и телевизорът ще бъде инсталиран на правилното място. Полученият интериор може да се снима, за да се сравнят избраните опции или да се обсъди дистанционно с членовете на домакинството, като им се изпрати снимка.

    https://play.google.com/store/apps/d...hl=en_US&gl=US
    https://apps.apple.com/ru/app/ar-for...1482729774?utm
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 30-10-20 в 20:31.

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    493
    #283

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Бях гледал 2 ревюта че 90T е по добър от 90R.Имал по малко локални зони но се справял по добре.Имаше и още неща но финално казваха че 90T е по добър.Тук забелязвам че обратното твърдите.Кой всъщност е за предпочитане?

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #284

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Днес ходих до Технополис, да ги позяпам, ей така за всеки случай, при все, че още нямам протокол за замяна! Великия Q90R май няма да го намеря, никъде, неразпечтка, както изглежда! Q95T ме обижда като цена на старт и като прогрес, при все че ме кефи one connecta, а и съвсем добре си изглежда картината, признавам. Но пък аз като знам, каква е истината, винаги ще имам усещането, че съм се набутал, без това вече го направих с онова 43" , хем 8-ма серия, недоразумение! Мисля да съм комерсиален и прагматичен, без да влагам чувства, тоест да се натискам за Q800T, все пак, едно към едно са ми цифрите на касовата бележка с етикета му! Каква ще е поуката от всичко това, ако няма някакво развитие, примерно!

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #285

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    sasho1bs
    https://www.rtings.com/tv/tools/comp...&threshold=0.1
    Samsung Q90T QLED и Samsung Q90 / Q90R QLED имат подобна производителност като цяло. Q90T е заместител на Q90R само по име, тъй като няма One Connect Box и неговият набор от функции е по-близо до Q80R. Q90T има по-добри ъгли на видимост, благодарение на новото внедряване на слоя „Ultra Viewing Angle“ и има по-ниско входно забавяне. Q90T получава поддръжка на eARC, но неговата черна еднородност е значително по-лоша в сравнение с Q90R.
    https://www.lcd-compare.com/index.ph...SAMQE65Q95T=on

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 19 от 81 ПърваПърва ... 917181920212969 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 08:06
  2. Samsung телевизори 2017
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1079
    Последно: 01-01-18, 06:34
  3. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 17:42
  4. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 09:17
  5. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 23:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе