Страница 2 от 81 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 1207

Samsung телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #16

    Отговор: Samsung телевизори 2020

    Честно казано след като се опарих с QE43"Q60 мисля да стоя далеч от Самсунг.Дори ме е страх да не се натреса на още по-голямо дърво.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #17

    Отговор: Samsung телевизори 2020

    Цитат Първоначално публикувано от Росен Виж публикацията
    Само се чудя каква би могла да бъде причината за самостартирането на телевизора.
    Вероятно има проблем с някое от устройствата към които е свързан - външен приемник(Булсаткомските често дават дефекти), плейър....или кабела от кабелната телевизия
    Постави на кабела от кабелната един галваничен разделител и пиши кака се държи телевизора.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #18

    Отговор: Samsung телевизори 2020

    На А1 съм с новата им платформа.Само приемникът е вързан към телевизора чрез HDMI.Кабелът за телевизията и нета влиза в рутера,а връзката рутер с приемник е кабел за интернет.
    Както казах в преден пост не случих на телевизор този път и то не заради картината,а това,че сглобката е под всякаква критика.Не зная дали в Техномаркет ще признаят за дефект неравномерна подсветка и лоша сглобка.

    - - - - - - - - - -

    Току-що говорих със супервайзер от Техномаркет-Велико Търново.Обясних му за неравномерната подсветка и за лошата сглобка.Каза ми да го закарам в магазина или направо в сервиза.Според вас заслужава ли си за тези дефекти и дали наистина биха направили нещо,или всичкото е отбий номер?
    Този пост е редактиран от Росен; 02-02-20 в 10:31.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    7
    #19

    Отговор: Samsung телевизори 2020

    Росен, аз нямам такива проблеми. Даже много му се кефя. Картината му е супер и няма нищо общо с другия ми телевизор на Самсунг който е модел от 2017г. Аз съм с IPTV с приемник Mag250 и картината кърти направо. Даже сам си намери с какъв приемник съм и си настрои дистанционното за да си управлявам с него приемника
    Проверявал ли си кой ти е производител на матрицата?
    Този пост е редактиран от Ivaylo8010; 02-02-20 в 21:19.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #20

    Отговор: Samsung телевизори 2020

    Росен
    Разкачи HDMI кабела(при изключени от контакта и двете устройства). После сакнирай за цифрова ефирна, запамети и го остави да работи на нея няколко часа. Пиши, дали тогава се рестартира.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #21

    Отговор: Samsung телевизори 2020

    hristoslav2,разбрах защо се рестартира.Прави го ,когато гледам Ютуб и го изгася без да съм излязъл от приложението,прави го също,когато изляза от Ютуб,но приемникът на А1 е изключиен и телевизорът започва да търси приемника,ако не изчакам да спре търсенето и го изключа,отново се рестартира.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #22

    Отговор: Samsung телевизори 2020

    И двете не са нормални състояния.
    Щом е свързан към дръвче за IPTV, то най-вероятно от него идват проблемите - писал съм го вече няколко пъти.
    Изключване от контакта като почне да прави магарии или да не работи нещо , за да се рестартира ОС на тв - тия дръвчета вкарват грешки и шашкат смарт тв.
    Евентуално с по-добър HDMI кабел (ако ползваш тоя от комплекта веднага го сменяй) може и да се намали влиянието на дръвчето .

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #23

    Отговор: Samsung телевизори 2020

    ivaylo8010,картината я оправих и на HD каналите се държи много добре.Не съм ,а и не зная как да проверя кой е прозодителят на матрицата,само зная ,че е унгарска сглобка и точно сглобката ме дразни толкова много.Не може за 1100 лв. да има луфт между рамката и матрицата,и оттам допълнително да свети подсветката.Дори не зная като го занеса в сервиза дали изобщо ще направят нещо,или само ще разхождам телевизора и ще горя бензин.

    - - - - - - - - - -

    svetlio1,под дръвче имаш предвид приемника или нещо друго?Да,използвам кабела ,който ми оставиха техниците от А1.
    Този пост е редактиран от Росен; 02-02-20 в 22:08.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #24

    Отговор: Samsung телевизори 2020

    Да, СТБ на IPTV кабеларките А1/Виваком - сега уж новите модели били по-добре , но ...

    То луфт между рамката и панела има на почти всички модели - все пак има нагряване, но чак да свети ... също не е нормално - не си ли проверил в някой магазин други бройки как са? Ако и при тях го има значи си е такава конструкцията/сглобката, ако не е , то твоята бройка е дефектна или просто не добре сглобена (понеделнишка )

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #25

    Отговор: Samsung телевизори 2020

    Не,не съм проверявал дали има луфт на други бройки,защото съм от малък град и нямаме търговските вериги за техника,а не ми се е налагало скоро да ходя до В.Търново.През тази седмица ще търся удобен ден,за да го закарам до сервиза и ще пиша какво се е случило.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #26

    Отговор: Samsung телевизори 2020

    Нищо няма да се случи, защото няма какво да му се ремонтира. Да ти сменят от Техномаркет ТВ за тази причина не ми изглежда реалистично. Най-вероятно само ще изгориш горивото. 1100лв. не е "огромна" сума за ТВ.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    431
    #27

    Отговор: Samsung телевизори 2020

    Росен, никакви сервизи!
    Директно в магазина го носи!
    Успех!!

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #28

    Отговор: Samsung телевизори 2020

    Дори и да не е огромна сума за телевизор, то това не означава,че трябва да се допускат такива неточности при сглобяването.Все едно да ти сложат нова дограма,но отнякъде да духа.Аз също си мисля,че едва ли ще направят каквото и да е.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от DOLBY VISION 4K Виж публикацията
    Росен, никакви сервизи!
    Директно в магазина го носи!
    Успех!!
    Отговорът от Техномаркет беше да го занеса направо в магазина и те ще го изпратят в сервиз или аз да го закарам в сервиза.В магазина не можели да направят нищо и трябвало в сервиза да видят за какво точно става на въпрос.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    431
    #29

    Отговор: Samsung телевизори 2020

    Точно така, това е тяхно задължение (на магазина).
    Успех!

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #30

    Отговор: Samsung телевизори 2020

    Току-що говорих с представител на Самсунг за България.Обясних съвсем подробно за какво става на въпрос.Гледната им точка беше,че мога да занеса в магазина и оттам в сервиза,но според тях това не е значителен проблем, който бие на очи и по-скоро няма да се случи нищо.За неравномерната подсветка,казаха че от Самсунг го отчитали като ефект,а не дефект и е много срещано явление в техните телевизори-наричат го клауд ефект.Или с една дума,можеш да опиташ,но нищо няма да се получи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 81 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 08:06
  2. Samsung телевизори 2017
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1079
    Последно: 01-01-18, 06:34
  3. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 17:42
  4. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 09:17
  5. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 23:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе