Резултати от 1 до 6 от общо 6

Избор на телевизор (Samsung или LG)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    6
    #1

    Избор на телевизор (Samsung или LG)

    Здравейте, колебая се между тези два телевзиора LG и Samsung

    Наясно съм, че в този ценови клас няма как да избера много добър телевизор, а и още повече добро 4К , но искам да избера най доброто за тези пари(поне са 2017 година и уж среден клас) Телевизора ще се ползва главно за гледане на филми и рядко някой мач. LG-то е с IPS матрица за която четох в форума тук , че не е от най добрите ( за самсунга не видях матрицата каква е) . Клоня към самсунга. Моля за съвет или препоръка на друг тв за тези пари. Благодаря!
    Този пост е редактиран от Tibby; 17-04-18 в 21:08.

  2.  
     
  3. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #2

    Отговор: Избор на телевизор (Samsung или LG)

    Най добре иди в магазина и ги разгледай по обстойно.Вземи си една флашка и запиши на нея няколко вида файлови формати плюс 4к видео.Отиваш в магазина и тестваш.Картина,време за реакция,скорост на процесора.Можеш да качиш и няколко снимки с много висока резолюция и пусни слайдшоу.Който ти допадне повече взимаш него и това е.Няма да му ставаш роб я,той ще ти служи.Винаги ще има по хубав и по нов от този който купиш.
    Аз лично съм фен SAMSUNG и бих избрал него .Успех с избора и да му се радваш дълго

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    7
    #3

    Отговор: Избор на телевизор (Samsung или LG)

    Здравейте, моля за съвет. Спрял съм се на 2 телевизора, моля помогнете ми в избора. Ще се гледа предимно спорт и филми. Samsung 55MU6102 е единият, а другият Sony Bravia 55XE7005. Ако пък има нещо друго добро в тоя ценови диапазон (1100 - 1300) ... препоръчайте. Благодаря предварително.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    44
    #4

    Отговор: Избор на телевизор (Samsung или LG)

    Здравейте колеги, днес аз също се сблъсках с подобен казус. Отидох да разгледам Samsung NeoQLED43QN90B, но продавача ми каза, че за тези пари по-добър вариант е LG OLED42C21LA. Според него OLED е по-добре от QLED и след като порових в нета май наистина е така. Може ли някой да изкаже мнение към кой от двата да се насоча, тъй като съм разколебан в момента.

    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...D-QLED/p/19241

    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...D-OLED/p/10262
    Този пост е редактиран от sheftura; 04-10-22 в 15:15.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #5

    Отговор: Избор на телевизор (Samsung или LG)

    Оледа си е олед. Взимай смело На самсунг оледа най малкия размер е 55 инча.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,535
    #6

    Отговор: Избор на телевизор (Samsung или LG)

    Олед- по-добро черно и равномерност на цветовете, но по-слаба яркост и опасност от прогаряне, особено ако се гледа с висока яркост и ефирна тв.
    QLed- всичко наопаки.
    Сам си решаваш, ако гледаш на тъмно ОЛеда си струва, ако нямаш претенции и искаш нещо, което да не го мислиш, qled.
    Оледа като плазмите са за вманиачените кино любители. И казвам вманиачени, тъй като имам плазма и сега гледам Лед и не е кой знае каква драма(поне с единия Лед), въпреки, че гледам основно филми.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на Samsung телевизор
    От xThebesTx във форум Samsung телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 05-10-17, 22:00
  2. Съвет за избор на телевизор - SAMSUNG UE-43J5502
    От Jikata във форум Samsung телевизори
    Отговори: 16
    Последно: 02-06-15, 19:56
  3. Избор на LED 46" телевизор Samsung/LG
    От Koleff72 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 13-02-13, 15:39
  4. Избор на телевизор Samsung
    От skaliente1 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 28-04-12, 11:47
  5. Избор на телевизор - SAMSUNG CW-29Z338P
    От diters във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 25-06-08, 21:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе