Резултати от 1 до 6 от общо 6

Sharp aquos net plus

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    84
    #1

    Sharp aquos net plus

    Здравейте.
    Мой приятел има Шарп LC-46LE925 .
    Всичко функционира без грешка , но имам следния въпрос който е зададен от него.
    Влиза в определен сайт за видео файлове , иска да гледа филми онлайн. Всичко зарежда без грешка , но като тръгне да пуска филма веднага излиза , че трябва да има Adobe Flash Player . Та въпросът е следният , как да се инсталира такъв плеър и изобщо може ли ? И има ли някаква алтернатива за преглеждане на видео файлове от такива сайтове.
    Ще се радвам ако помогнете. Благодаря

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #2

    Re:Sharp aquos net plus

    Попитай вносителя и пиши после ,какво ти е отговорил.
    Чат с оператор
    http://sharpbg.com/livezilla/chat.php

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #3

    Re:Sharp aquos net plus

    Не каза какво ти отговориха.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    84
    #4

    Re:Sharp aquos net plus

    Да . Забравил съм. Моя грешка. Отговориха ми , че за съжаление не подържа флаш плеяр. Явно няма да се ползва за гледане на филми онлайн , но пък това да му е кусура на телевизора. Но искам да споделя мнението си за браузъра на Шарп , така и така има тема.
    Браузъра така да кажа е направен като за леко тъпички хора , много добре подреден , заредените сайтове предлагат една много добра информация и развлечениее. Най-много примамва Iconcert , клиповете са HD и направо е страхотно да се гледат . Другото което много ми харесва ( по това което виждам , защото както разбрахте телевизора не е мой ) е , че Шарп явно обновяват браузъра постоянно. Незнам може и аз да се бъркам , но през определено време ми се струва , че работи по-добре и т.н. Има само един минус от този браузър ( което не е от него ) , както и преди за преименуването , както и сега клавиатурата на телевизора не е куерти , а обикновенна , което малко затруднява.
    Иначе всичко е перфектно

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #5

    Re:Sharp aquos net plus

    Aquos Net +
    В началото на миналата година ,трите компании Sharp ,Philips и Loewe - сключиха споразумение за съвместна разработка на базата на Net + /на Филипс/.
    Флаш приложения за сега плейва само браузърът на Семсун, но се очаква да го последват и останалите браузъри другата година. Изобщо тепърва ще се развиват вградените браузъри , до 4-5 години предполагам че почти ще догонят тези в компютрите.
    Ако почнат да поставят и масово вградени харддискове за да може да се свалят и записват неща от нета би било чудесно.
    Хардиска би свършил чудесна работа и при работа със Скайп - може да се изпращат /обменят/ файлове, които после да се записват на флашка и да ги прехвърляш на компа примерно. Или преноса да става с USB кабел.

    http://reviews.cnet.com/2300-6482_7-...tag=mncol;page

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    84
    #6

    Re:Sharp aquos net plus

    Да подозирах , че са съвместни браузърите , защото общите условия при първоначалното включване на браузъра са на Филипс.

    Иначе за новия Шарп 830 , а ако не се лъжа и 630/632 имат флаш плеяр , защото като ги гледах така бяха казали , но като пристигнат в България ще тествам и ще пиша.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с LCD телевизор Sharp Aquos - сам се изключва
    От secondshoe във форум Sharp телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 06-10-16, 20:38
  2. Проблем със звука през HDMI Sharp Aquos LC-46X20E
    От dunkov във форум Sharp телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 13-11-12, 23:46
  3. Тьмна картина при ТV Sharp Aquos LCD TV (LC32LE340M)
    От mokasina във форум Sharp телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 25-10-12, 00:15
  4. Отговори: 1
    Последно: 17-06-11, 13:00
  5. Мнение за SHARP 32"AD5E и SHARP 26"AD5E
    От dani35 във форум Sharp телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 20-12-07, 22:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе