Страница 14 от 38 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследноПоследно
Резултати от 196 до 210 от общо 556

Sharp Телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    18
    #196

    Отговор: Sharp Телевизори

    Прав си. Извинявам се.

    Изобщо не ме интересува книжката на български. Това лично за мен е дребнавост.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #197

    Отговор: Sharp Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от Бай Драган Виж публикацията
    В Симеонов от Русе,
    Аз също забелязах тези ивици дължащи се на подсветката . И звукът не е добър т.к помещението е голямо, и още не е обзаведено достатъчно.
    В къщи съм с Филипс 42 инча 7-ма серия от 6-7 години . И въпреки че не е ЛЕД, този проблем липсва, пък и звукът е перфектен.
    Явно си е до помещенето май 55-ката замести Панасоник 42PV80PA от 2007-ма, който беше хвален за звука - е да ама в нашия дневна-кухня /4,20 на 6,50 - шкафове на цялата 1 дълга страна и малко на късата, диван в ъгъла и 2 маси, другото врати и стени+таван с гипсокартон на боя , не беше много добре. За Шарпа - личи си че 2х8 вата са слаби, но до 60% звучи доста добре. Докато се начудя дали да поръчам още 1 - и от 1020 станаха 1250 лв разопакованите
    Ивицата по края е негативен ефект, но за гледащите вкъщи - не е проблем. За манияците - да
    Книжка с упътване на български - и в кашона, и от сайта на Шарп

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #198

    Отговор: Sharp Телевизори

    Книжка с упътване на български - и в кашона, и от сайта на Шарп .....................ДАЙ да видим,че не вярвам

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    13
    #199

    Отговор: Sharp Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от Valfa Виж публикацията
    ...За проблема със субтитрите ще му купя обикновен плеър за ефирна ТВ. Пробвах в приятел USB-то на един и субовете си вървят без грижи. А точно за това го взимам, няма да гледам ТВ на него. ...
    Пробвай да отвориш субтитрите с Notepad-a и ги запиши в Unicode формат. Би трябвало да вървят

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    18
    #200

    Отговор: Sharp Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от mgagov Виж публикацията
    Пробвай да отвориш субтитрите с Notepad-a и ги запиши в Unicode формат. Би трябвало да вървят
    Точно така са, не тръгват. Вкъщи имам още 2 LED Sharp-а (третия е Lynitron подобен на 2152ck1). 32LE154V подкарва от раз субтитрите. На 32LD164E са изкл. по подразбиране, но тръгват от дистанционното. Със същата флашка на 40LE831S не става, изписва, че няма субтитири. Може да не разчита кирилица, понеже гледам на първата страница S е за скандинавските страни. Ама все едно, ще оправя този проблем с един ефирен плеър. Пробвах един, чете същата флашка като 32LD164E, включват се от дистанционното на плеъра. Може и от компютър/лаптоп да пускам филмите, ама така ми е по-неудобно.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    14
    #201

    Отговор: Sharp Телевизори

    Здравейте, който може да помага - телевизора е Sharp LC-40LE831S. От известно време ми изчезна You Tube не ще да зарежда нито едно клипче. А преди всичко си беше наред. Иначе всички други страници, пощи ги отваря. Благодаря

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    Варна
    Мнения
    16
    #202

    Отговор: Sharp Телевизори

    Този дефект на 55 инчовите шарпове с по-осветения уастък от едж подсветката много се набива на очи.
    Отидох в магазина да си купя 55цата и един до друг бяха 55 и 49. Не можах да пренебрегна този дефект и си взех 49".
    2 големи минуса все пак ми вадят очите ( но поне не са 3 както при по-големия ).
    1- Лед блийда - На черен екран в тъмна стая се забелязват светли петна по екрана от неравномерното осветяване на леда.
    2- Много бавно меню. Натискам бутон на дистанционното и чакам, чакам още малко и вземе че стане нещо.
    Понякога толкова бавно реагира, че не съм сигурен дали е приело командата и натискам пак, от което телевизора се шашка и не дай си боже да се изнервя и да натисна още един път и телевизора блокира и се рестартира.
    Та за смарт, нямам много досег с други, но за мен смарта=стюпид. Връзка с компютър и да не се налага да пипам дистанционното.
    Само лед блийда да можех да оправя.
    Но за цената от 880лв за 49sfe7451 бих казал, че съм доволен.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #203

    Отговор: Sharp Телевизори

    На далеч по-скъпи модели има фрапиращ блийд, ти се кахъриш на модел от 900лв Темата с този тип подсветката е дъвкана...Не пробвай да го оправяш, че да не ходи принудително извънгаранционно на сервиз...Ако е много дразнещ е трябвало да го смениш с друга бройка навреме.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #204

    Отговор: Sharp Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от toliobest Виж публикацията
    Здравейте, който може да помага - телевизора е Sharp LC-40LE831S. От известно време ми изчезна You Tube не ще да зарежда нито едно клипче. А преди всичко си беше наред. Иначе всички други страници, пощи ги отваря. Благодаря
    https://support.google.com/youtube/answer/6098135

    Цитат Първоначално публикувано от ivomyankov Виж публикацията
    Но за цената от 880лв за 49sfe7451 бих казал, че съм доволен.
    Хммм 100Hz с Direct Led ?
    http://www.displayspecifications.com/bg/model/7b7a326
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 29-03-16 в 22:39.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    14
    #205

    Отговор: Sharp Телевизори

    Благодаря на hristoslav2 за справката, да разбирам ли че повече нищо не може да се направи или може да се появи някакъв ъпгрейд на софтуера. Благодаря

  13. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #206

    Отговор: Sharp Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Всичките размери от тази серия са Direct Led.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #207

    Отговор: Sharp Телевизори


  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #208

    Отговор: Sharp Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от toliobest Виж публикацията
    Благодаря на hristoslav2 за справката, да разбирам ли че повече нищо не може да се направи или може да се появи някакъв ъпгрейд на софтуера. Благодаря
    Опасявам се че нещата ще останат такива каквито са. Няма да има ъпдейт, а и хардуерно телевизорът ти вече е остарял.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    317
    #210

    Отговор: Sharp Телевизори

    Някой ако може да помогне как да махна тези 2 досадни надписа(хоризонталния и вертикалния),които съм снимал по-долу ще му бъда много благодарен.
    Телевизора е Шарп разбира се.

    Прикачени изображения Прикачени изображения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 38 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 23:27
  2. Телевизори DSM???
    От dimex във форум Други телевизори
    Отговори: 29
    Последно: 04-02-13, 16:23
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 07:46
  4. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 21:39
  5. Отговори: 1
    Последно: 17-06-11, 13:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе