Страница 32 от 38 ПърваПърва ... 223031323334 ... ПоследноПоследно
Резултати от 466 до 480 от общо 556

Sharp Телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #466

    Отговор: Sharp Телевизори

    След като имат ъпдейт, нека ти го пратят.
    В сервизното меню има настройки, до които ти като потребител нямаш достъп, но повечето от тях може да се променят и с ъпдейта.

    Изпрати им го, да видим какво ще направят.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    11
    #467

    Отговор: Sharp Телевизори

    Колеги, да имате впечатления за този модел Онлайн магазин SHARP България | LCD телевизори | Хладилници
    4K Ultra HD Android TV™ LED Телевизор Sharp LC-40UK7553E


  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #468

    Отговор: Sharp Телевизори

    На сайта горе е изписан като Sharp LC-40UK7553E - странен модел...няма го на официалният сайт
    малко по надолу в описанието е изписан като Sharp 40BL5EA - MVA панел, 50/60Hz,
    https://sharpconsumer.eu/product/bl5/40/40bl5ea/
    Ако ще го ползваш само за телевизия - добре е, но няма много настройки, и не залагай на андроида.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    11
    #469

    Отговор: Sharp Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от gog.gog Виж публикацията
    Колеги, да имате впечатления за този модел Онлайн магазин SHARP България | LCD телевизори | Хладилници
    4K Ultra HD Android TV™ LED Телевизор Sharp LC-40UK7553E
    Благодаря за отговора и разясненията. Да внеса малко уточнение. Телевизора е предназначен за юбилея на баща ми, прави 70 години. Мога да отделя до към 610-620 лв, а мястото където ще го ползва не позволява повече от 40-43 инча. Загледах се в два модела на Шарп. Разликата между двата е 50 лв, а този който е по-скъп има 1 година повече гаранция. Ще помоля да ми кажете струва ли си да взема този който е по-скъп. Става дума за модела който посочих в предният пост и този https://www.technopolis.bg/bg/Televi...HD-LED/p/14993 . За последният четох малко по-напред във форума, че имало някакви проблеми. Колеги, очаквам вашите съвети,а и други предложения. Телевизора предвид възрастта на родителите ми ще се ползва най-вече за гледане на телевизия и футболни срещи.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #470

    Отговор: Sharp Телевизори

    По-добре някое ЛГ или Самсунг (че и нещо от турската манифактура даже - Телефункен/Хитачи/JVC) за тая сума отколкото до си тровите нервите с тия недоразумения.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    113
    #471

    Отговор: Sharp Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от gog.gog Виж публикацията
    Благодаря за отговора и разясненията. Да внеса малко уточнение. Телевизора е предназначен за юбилея на баща ми, прави 70 години. Мога да отделя до към 610-620 лв, а мястото където ще го ползва не позволява повече от 40-43 инча. Загледах се в два модела на Шарп. Разликата между двата е 50 лв, а този който е по-скъп има 1 година повече гаранция. Ще помоля да ми кажете струва ли си да взема този който е по-скъп. Става дума за модела който посочих в предният пост и този https://www.technopolis.bg/bg/Televi...HD-LED/p/14993 . За последният четох малко по-напред във форума, че имало някакви проблеми. Колеги, очаквам вашите съвети,а и други предложения. Телевизора предвид възрастта на родителите ми ще се ползва най-вече за гледане на телевизия и футболни срещи.
    Това, което на сайта на Интерсервиза е обявено като LC-40UK7553E, както отбеляза hristoslav2, е еквивалентният на 40BL5EA модел. А този от сайта на Технополис е модел BL3EA. Серията BL5 е по-висока от BL3. Вижте в таблиците по-горе (споделени от hristoslav2) какви са разликите. Със сигурност ако ще избирате между тези двата, изберете BL5.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #472

    Отговор: Sharp Телевизори

    Буквите в моделният суфикс определят серията (BL) а цифрата (5, 4, 3, 2)определя дизайна и цвета на корпуса.
    70 годишен и Андроид телевизор ? Сигурен ли си, че ще се справи с менюто? Да не почне, да ти звъни по телефона - ела да ми оправиш телевизора, че нещо оплесках...
    Защо не го вземеш с теб в магазина и там, да поискате дистанционите, да се запознае с менютата. Сам да определи, кое му допада и с му е лесно да борави.

    LG 43LM6300PLA
    PHILIPS 43PUS6754
    SAMSUNG UE-43RU7092

    от турските..
    https://zora.bg/product/43hl7200
    Hitachi Televisions

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #473

    Отговор: Sharp Телевизори

    Взимай LG 43LM6300PLA и не се занимавай с марката SHARP.
    Достаъчно е да се обясни къде се включва / изкл, с кои бутони се сменят каналите, с кои се усилва / намалява звукът. Другите въобще не са нужни.
    Личен опит с нашите на кинескопен ТВ с меню + външен приемник. Вчера го намерих "набримчен" за пореден път на настройки ярък за избранжение + мек за звука. Добре, че ТВ сам превключва на AV вход при статиране на приемника,

  11. Novice
    Тук е от
    Jul 2020
    Мнения
    4
    #474

    Отговор: Sharp Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    След като имат ъпдейт, нека ти го пратят.
    В сервизното меню има настройки, до които ти като потребител нямаш достъп, но повечето от тях може да се променят и с ъпдейта.

    Изпрати им го, да видим какво ще направят.
    Днес ми го върнаха с инсталиран ъпдейт от сервиза на Узунови във Варна. За сега при дневна осветеност не забелязвам никакви присветвания на екрана при бързо гасене. Благодарен съм и на сервиза и на Технополис, че от вторни до петък успяха да се справят най-вече логистично със задачката. Не помня каква е била преди, но сега версията на софтуера е: V1.13.18.0-U002 от 16 януари 2020. Все още не ми е ясно защо и по какви причини трябваше да се занимават сервизните им техници, като обикновено подобни недомислици или бъгове се отстраняват с автоматично изтеглящи и инсталиращи се ъпдейти, може би наистина да се налага настройка през сервизно меню, важно е резултата да е ОК. Дано не предизвиквам съдбата и не дърпам рогатия за опашката, но за тези парички телевизора изцяло ме удовлетворява, а и с направо ниското качество на излъчваните ТВ програми, не виждам смисъл от втеляване на тема качество и възможности за настройка на скъпа техника.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #475

    Отговор: Sharp Телевизори

    А ти защо не попита в сервиза?
    Централата на марката, понякога изпраща сервизни бюлетини до всички сервизи. В тях са описани проблеми и тяхното решение.
    Ако наистина проблема се решава само в сервиз, следва въпросът - къде са спали инженерите и програмистите при проектирането и тестването на телевизора....

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #476

    Отговор: Sharp Телевизори

    По същия начин процедират и в сервизите на Зора.
    Няма значени колко си компетентен по въпроса с updates - телевизорът се носи в сервиза.
    Явно ползват извънземни секретни технологии...
    На клиента в БГ просто трябва да му е още по-гадно.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    11
    #477

    Отговор: Sharp Телевизори

    Здравейте,колеги! Благодаря за съветите и предложенията за покупката на телевизор. Посетиха техно верига, за да разгледам предложените от Вас модели. На първо четене се спрях на този модел:
    https://www.technomarket.bg/televizo...white-09173136
    Във вторник най-късно трябва да го взема, че юбилея чука на вратата. Ако знаете за някакви проблеми с този модел Ви моля да споделите.

  16. Novice
    Тук е от
    Aug 2019
    Мнения
    4
    #478

    Отговор: Sharp Телевизори

    Привет на всички ШАРП фенове.
    Наскоро взех за детето ми модела 40BL3EA като за 1-рви път без да чета без да проверя мнения го купих. ТВ не е скъп но си викам за тези пари ще е горе долу и можеби ще имаме късмет но уви , след 2-3 дена работа щерка ми вика тате нещо много е мътно болят ме очите а и вечер нещо сам почва да си пуска няква светлина ???? викам си може би някви настройки нeщо детето се бърка . Проверих ле ле какво съм купил то маже картината то няма какво да направиш то насича то иска рестарт на андроида всеки път за да хване wi-fi ,вечер сам се пуска все едно сменя сигнала от тв на hdmi а да не кажа , че след 1 час и мойте очи ме заболяха . КАК МОЖЕ ДА ИМА ТАКЪВ ТЕЛЕВИЗОР С ТАКАВА КАРТИНА 550 ЛВ и трябва и очила да вземем после след него. Колеги благодаря за вниманието
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 03-08-20 в 16:17.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #479

    Отговор: Sharp Телевизори

    badsony
    благодаря за отзива. Свържи се с магазина или сервиза и попитай за решение на проблема. Ако не ти предложат такова - го връщай обратно. Ако откажат - пиши на КЗК.
    https://sharpbg.com/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 07-09-20 в 15:39.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    113
    #480

    Отговор: Sharp Телевизори 2020 (инфо на първа страница)

    По-високият клас телевизори на Sharp от серията BN – BN2, BN3 и BN5 – вече са показани на сайта им: https://sharpconsumer.com/electronic...oid-tv-4k-uhd/
    Кога ще стигнат до България обаче не е ясно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 32 от 38 ПърваПърва ... 223031323334 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 23:27
  2. Телевизори DSM???
    От dimex във форум Други телевизори
    Отговори: 29
    Последно: 04-02-13, 16:23
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 07:46
  4. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 21:39
  5. Отговори: 1
    Последно: 17-06-11, 13:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе