Резултати от 1 до 3 от общо 3

SHARP PN-E602

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,000
    #1

    SHARP PN-E602



    Здравейте ! Днес се сдобих със Шарп E602, професионален 60" монитор.. бе на що годе изгодна цена.

    Да, има си забележки, един изгорял пискал в долния десен край, но не се забелязва много, също така и леко перманентно изгаряне в горния ляв ъгъл ( да се знае че и LCD-та не са застраховани от подобно нещо)
    но отново не се забелязва много , взех го за работилницата ми, така че за там ще е перфектен но .. дистанционното с което ми го пратиха.. не е неговото, не работи и не мога да се поровя в настройките, въпреки това картината и цветовете му са ОК.

    Трябва да е със с тъч скрийн... но как и защо не знам, тъй като е VA панел, екрана му е доста мек и просветва при докосване.. не мога да си представя че ще е тъч...


    Някакви идеи за дистанционно? Или да взема някое универсално от левчето и да се опитам да го програмирам за Sharp.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #2

    Отговор: SHARP PN-E602


  4. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,000
    #3

    Отговор: SHARP PN-E602

    Малък ъпдейт, поръчах това : RRMCG1019MPPZ Neue Ersatz Fernbedienung passend für Sharp LCD Monitor | eBay дистанционно, тъй като оригиналните са много скъпи!

    Имах малко опасения дали ще стане тъй като е за малко по различни модели професионални монитори на Шарп но .. работи без проблеми С него успях да наглася картината и звука и .. за 370 лв , за които го взех, се представя много добре, макар че само съвсем леко увеличих контраста и яркостта, защото си е калибриран добре по дефоулт.

    Което ми направи впечатление е многото настройки, почти за всичко за което си помислих, настройки които липсват при телевизорите за масова употреба, особено за позиция на екрана и неща които не ги разбирам толкова :D но тях не ги пипам.

    Няма " режими " на картината но го очаквах, все пак не е домашен телевизор, но е интересна техника с която не бях се сблъсквал


    Има много реалистични цветове и много равномерна подсветка и ако ги нямаше тези малки сенки в горния край на екрана от статичните изображения щеше да е почти перфектно чист екран, без DSE.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Sharp HT - SL70H
    От bobyjuvefan във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 13-01-12, 12:23
  2. SHARP AE/AY-X10 BE - грешка 14
    От nilu57 във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 6
    Последно: 11-01-11, 20:53
  3. SHARP LC-32DH500
    От ivontinov във форум Sharp телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 15-07-10, 23:00
  4. Sharp AY-P22SC
    От IvoSI във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 10
    Последно: 23-06-09, 11:32
  5. Мнение за SHARP 32"AD5E и SHARP 26"AD5E
    От dani35 във форум Sharp телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 20-12-07, 22:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе