Страница 98 от 144 ПърваПърва ... 488896979899100108 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,456 до 1,470 от общо 2146

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #1456

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    А може би са я купили, за да премахнат конкуренцията на някои от своите по-скъпи марки?
    Както направиха "големите инвеститори" в България и унищожиха българското производство. Особено в ХВП. Своге (Mondelez), Малчика София (Nestle уж) и т.н.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #1457

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Гена,не знам!
    Изглежда до последно докато бяха шведска фирма произвеждаха едни от най-качествените ел уреди.Последно те си си смениха неръждаемите носачи на пералните със сплав.
    Миеле ги сменят/чугун/ 97' или 98'.
    Може би заради високите си цени на уреди,не можаха да устискат.
    Гагенау и Неф,които бяха най-големите конкуренти/качество и високи цени/ на Миеле и те обявиха несъстоятелност,бяха закупени.Добре,че ги купи Бош и ги остави да си развиват технологиите.
    Този пост е редактиран от Viking72; 02-06-18 в 21:03.

  4. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #1458

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от Viking72 Виж публикацията
    Честно,не знам защо Горение си развалиха толкова качеството,особено с печките?
    Наистина, нова печка от тази марка като натиснеш отвътре е като корица на списание.

  5. Novice
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    1
    #1459

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Искам да попитам за този прекрасен хладилник ,какво е мнението ви ?!
    Онлайн магазин SHARP България | LCD телевизори | Хладилници

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    3
    #1460

    Отговор: Re:Re: Хладилници,... хладилници - 2009г!

    Здравейте,

    Моля, помогнете ми с избора на хладилник. Започвам с размерите светлия отвор, където трябва да влезе е 74 см. ширина и около 70-72 дължина. Комбиниран, голям, желателно над 400 литра общ обем, за лично ползване, бюджет около 1500-1600 лева. (+/-100-200 лева). виждам, че вече няма с два компресора хладилници, което предпочитам и за това трябва да може да се изключва отделно фризера или хладилника, когато се почиства.
    Гледах по темата, това което е писано е много, като преобладаващото е, че LG са лидер, да се гледа гаранцията.... Ок, гаранция, но като започне, ако започне да съдава проблеми, все едно си без хладилник......
    Пише да се гледа, колко време издържа, ако спре тока? Вероятно има значение за изолацията или дебелината на самия хладилник???
    Нямам идея, какво да се гледа, а Gorenje-то, което имаме е вече много малко, но старо, издъхват уплътненията, пълни се с конденз и т.н. 16 години са доста време и издържа достатъчно, без ремонти, без проблеми...

    Гледах тези модели, за които така и не неамерих отзиви, нито добри, нито лоши:

    AEG S94400CTX0 - https://www.technopolis.bg/bg/Combo-...0CTX0/p/667339

    LG GBB 548PZQZB - https://www.technopolis.bg/bg/Combo-...PZQZB/p/660686


    Моля Ви, за мнения, ако имате наблюдение за моделите, предложения за други и т.н.
    Имаше и разни коментари за компресорите, например Danfoss били най-добри... веднъж видях такъв хладилник на Бош за 2,500 лева, което ми е малко много :-)

    Предварително благодаря :-)
    Този пост е редактиран от shtiritz; 28-06-18 в 15:54.

  7. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #1461

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Зравейте, в Метро продават - ArielliI-HD-113FN, искам да да го купя за кухня на майка си. Малък е и ще мога да сложа едно 32' ТВ. Да спестя място.
    Ще се ползва сготвеното днес да се съхрани за един - два дни. Някой срещал ли е такъв хладиник и ако може мнение.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #1462

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Купувай, и не се плаши!
    На село ползвам,още по-измислен и бачка,не постоянно,когато сме там.
    То ѝ парите му толкова.

  10. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #1463

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Купих едно. Въобще не очаквах да има компресор. Включих го преди час мрази, ше го наблюдавам за колко време ще изключи. От любопитство.
    Вътре сложих една метро единица Каменица - кутия, 0.5l. Вече изпих две. Поздрави на Китай!

  11. Novice
    Тук е от
    Jul 2018
    Мнения
    1
    #1464

    Red face Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте!Може ли да кажете мнението си за този модел на Беко,включена 5 години гаранция

    https://www.technopolis.bg/bg/Combo-...31DZX/p/660588

    и да ми разясните какво означава пълен nofrost и ако няма този какви трябва да са ми съображенията;че не е включен към водопровод,какво означава пълна гаранция и тази такава ли е

    Благодаря предварително

  12. Novice
    Тук е от
    Jul 2018
    Мнения
    3
    #1465

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,

    обазавеждам кухня и си купих няколко електроуреда на Gorenje от серията Ora Ito. От същата серия има и хладилник, като цената му не е ниска и за това искам да помоля за мнение дали си заслужава. Хладилникът е това:
    https://www.gorenje.bg/produkti/gole...612oraw/588463

    Благодаря

  13. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #1466

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от davazaeto Виж публикацията
    Здравейте,

    обазавеждам кухня и си купих няколко електроуреда на Gorenje от серията Ora Ito. От същата серия има и хладилник, като цената му не е ниска и за това искам да помоля за мнение дали си заслужава. Хладилникът е това:
    https://www.gorenje.bg/produkti/gole...612oraw/588463

    Благодаря
    Екстра е ,ще си пасне тамън и с другите уреди.Сега е на промоция с 5 години гаранция,което също е важен фактор.
    Ако цената не те затруднява,добър избор

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #1467

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Пак реклами!
    Писнами вече!

  16. Novice
    Тук е от
    Jul 2018
    Мнения
    3
    #1468

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от stoqng76 Виж публикацията
    Екстра е ,ще си пасне тамън и с другите уреди.Сега е на промоция с 5 години гаранция,което също е важен фактор.
    Ако цената не те затруднява,добър избор
    Благодаря за отговора. Цената ме притеснява от гледна точка на това дали не е висока за това, което представлява, защото имам микровълновата от серията и определено като качество не си заслужава парите. Плаща се за визията. За това ми беше въпросът

  17. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #1469

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Ми прецени си сам.Ако те устройва и ти харесва купуваш,ако не,търсиш алтернатива.Все пак,ти ще го ползваш,ти ще го плащаш.Съответно ти трябва да си го харесаш.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2018
    Мнения
    26
    #1470

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Привет.

    Предстои ремонт и смяна на техниката в цялата кухня. Първоначално бях решил да предприема дизайнерския подход (всичко една марка), но бързо се отказах - ще се търси оптимално съотношение цена, качество, надеждност при всеки уред без ограничения на марки. Стигнах до хладилник, прехвърлих последните 20тина страници от темата, понасочих се към LG, Bosch, Neff и Liebherr. Ако позволява бюджета /1.5к таван/ - може да е и за вграждане /четох, че са произвеждани в Германия/. Имам опция за покупка на техника с транспортни дефекти, правена за германския пазар на поносими цени, но гаранцията, мисля, е 24месеца. Ще се поинтересувам за възможност за удължаване. Предвид последното - върху коя марка да фокусирам при избора?

    Благодаря, поздрави

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 10:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 21:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 23:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 21:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 21:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе