Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 113 от 118 ПърваПърва ... 63103111112113114115 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,681 до 1,695 от общо 1760

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    58
    #1681

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Няма не бета за дърпане. За да се върне назад се прави рикавъри флаш и има споминали се устройства от това. Отделно за какво ми е медия плейър без възможност да си качвам съдържанието директно от компютъра и да се налага да разкачвам кабели. Самба се поддържа само от последните 2 бети. Със версията, която идва заводски пропадаше звука. Въобще z9x, z10 pro са си недовършени отвсякъде. Dune също обичат да карат на бети, но осакатен фирм като на Zidoo не съм виждал.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на z_harris
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    101
    #1682

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте на всички във форума.
    От много време не следя развитието на темата с избор на плеър, защото съм намерил правилния за мен, но сега се налага да търся нещо за друга скромна и бюджетна конфигурация. И така да дойда на въпроса: търся плеър с възможност да чете 4К файлове, да пропуска HDR и да е с изход за аудиото по SPDIF или Coax. Налага се да е така, защото телевизора чете 4К HDR (няма Dolby Vision), но няма как да пусне въпросните аудио потоци към декодера за домашно кино. Въпросния декодер (няма ресивер) е само с коаксиален и оптичен вход. Въпросния плеър ще се ползва само за гледане на видео (последно теглих Властелина на пръстените с размер на един файл от 85 до 130GB). Не се търсят други екстри освен да вървят mkv HEVC h264; x265 и да декодира или подава въпросните Долби потоци. Ако някой има такъв плеър четящ без да се запъва файлове с въпросните кодеци ще съм благодарен ако сподели марката и модела.

  4. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #1683

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от z_harris Виж публикацията
    Здравейте на всички във форума.
    От много време не следя развитието на темата с избор на плеър, защото съм намерил правилния за мен, но сега се налага да търся нещо за друга скромна и бюджетна конфигурация. И така да дойда на въпроса: търся плеър с възможност да чете 4К файлове, да пропуска HDR и да е с изход за аудиото по SPDIF или Coax. Налага се да е така, защото телевизора чете 4К HDR (няма Dolby Vision), но няма как да пусне въпросните аудио потоци към декодера за домашно кино. Въпросния декодер (няма ресивер) е само с коаксиален и оптичен вход. Въпросния плеър ще се ползва само за гледане на видео (последно теглих Властелина на пръстените с размер на един файл от 85 до 130GB). Не се търсят други екстри освен да вървят mkv HEVC h264; x265 и да декодира или подава въпросните Долби потоци. Ако някой има такъв плеър четящ без да се запъва файлове с въпросните кодеци ще съм благодарен ако сподели марката и модела.
    Виж TOX1.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #1684

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте,
    От 10 години ползвам Popcorn A300 и нямам никакви проблеми с видео до 1080р. Едва в последно време започна да не разпознава някои формати, но това са под 5% от филмите и се преживява. Въпроса е, че количеството на наличните филми в 4К се увеличи доста, а имам телевизор който подържа формата + HDR и искам да му използвам възможностите. Затова се насочих към закупуване на нов мултимедиен плейър.
    Да уточня, че съм потребител на 40+ и работя в съвсем различна сфера. Всичко свързано с настройки, инсталации ми отнема много времe за четене, питане и много нерви, затова предпочитам нещо което е plug and play.
    Насочих се към Zappiti поради добрите отзиви за софтуера им, но тъй като не видях да имат торент клиент реших да им драсна едно писмо. Отговориха ми, че не подържат и да си тегля на PC и след това да прехвърлям плейъра или да шервм през домашната мрежа. Първо, че нямам настолен PC, второ ако ще ми седи един компютър постоянно включен за да свалям филми за какво ми е този плейър. Започнах да гледам Dune, но не намирам инфо как стоят там нещата с торент клиента. Така, че ако може за малко помощ при избора на нов плейър. Изисквания:
    • Да поддържа 4К и HDR.
    • Да може му се инсталира диск 3,5“.
    • Да има торен клиент.
    • Да има отдалечен контрол на торент клиента. Както е Transmission на попкорна.
    • Да не е много сложен за инсталация, настройки и т.н.
    • Не се интересувам от никакви он лайн телевизии, коди и разни други.

    Общо взето да е като Попкорна, но по-мощен. Бюджет до 1000лв.
    Благодаря предварително.
    Този пост е редактиран от drecolli; 30-12-20 в 15:21.

  6. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #1685

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от drecolli Виж публикацията
    Здравейте,
    От 10 години ползвам Popcorn A300 и нямам никакви проблеми с видео до 1080р. Едва в последно време започна да не разпознава някои формати, но това са под 5% от филмите и се преживява. Въпроса е, че количеството на наличните филми в 4К се увеличи доста, а имам телевизор който подържа формата + HDR и искам да му използвам възможностите. Затова се насочих към закупуване на нов мултимедиен плейър.
    Да уточня, че съм потребител на 40+ и работя в съвсем различна сфера. Всичко свързано с настройки, инсталации ми отнема много времe за четене, питане и много нерви, затова предпочитам нещо което е plug and play.
    Насочих се към Zappiti поради добрите отзиви за софтуера им, но тъй като не видях да имат торент клиент реших да им драсна едно писмо. Отговориха ми, че не подържат и да си тегля на PC и след това да прехвърлям плейъра или да шервм през домашната мрежа. Първо, че нямам настолен PC, второ ако ще ми седи един компютър постоянно включен за да свалям филми за какво ми е този плейър. Започнах да гледам Dune, но не намирам инфо как стоят там нещата с торент клиента. Така, че ако може за малко помощ при избора на нов плейър. Изисквания:
    • Да поддържа 4К и HDR.
    • Да може му се инсталира диск 3,5“.
    • Да има торен клиент.
    • Да има отдалечен контрол на торент клиента. Както е Transmission на попкорна.
    • Да не е много сложен за инсталация, настройки и т.н.
    • Не се интересувам от никакви он лайн телевизии, коди и разни други.

    Общо взето да е като Попкорна, но по-мощен. Бюджет до 1000лв.
    Благодаря предварително.
    https://www.youtube.com/watch?v=Za8euGmrxcw&t=689s

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,169
    #1686

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    @drecolli - като гледам телевизора от подписа Ви , не изпълнява ли всичките Ви изисквания ?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #1687

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Пробвах с няколко плейъра, но се задъхва (насича) на някой от филмите. А и не може да бъде постоянно включен за се свалят файлове.
    Може аз да не правя нещо като хората. Вие какво имате предвид? Как мога да го ползвам като пълноценен плейър?

  10. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    288
    #1688

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Виж Zidoo моделиге ще ти свършат работа. Много удобен и лесен за ролзване и има това което ти тябва дори на най-слабия модел z9.... И аз бях с попкорн и минах на Зидоо и съм много по доволен. Попкорна имаше само един + със синхронизирането на субтитрите че се местят във времето докато филма е на пауза. При Зидоо като си на пауза и почнеш да местиш субтитрите във времето филма веднага тръгва и трябва понякога да връщаш пак докато ги настойш - но се свиква. Има много неща които са в пъти по удобни от попкорна. Писъл съм ги в предишни постове.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #1689

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Разгледах Zidoo и сякаш ще ми вършат работа. А каква е ситуацията с този модел на Dune? Доста сходен с този модел на Zidoo, малко по-скъп, но има отделен HDMI изход само за аудио. Което за мен се оказва важно, защото ресивърът ми е старичък и не подържа passthrough на 4К. Може ли на Dune да се ползва торент клиент?

  12. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    288
    #1690

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Дюн с Андроид 9. Всички торент криент прирожения в плай ще работят. Това ти е най малкия пробрем. Ако не си ползвал дюн, иди виж. Интерфейса им доста различен от попкорна и зидоо. Особено ме дразни работата със субтитрите, поне така беше на модела им 1-предния. Достъпа до споделени ресурси е малко неудобен.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #1691

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Благодаря. Къде мога да ги видя?

  14.  
     
  15. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    288
    #1692

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    За София в технополис срещу Икея, в АудиоАрте, в топаудиавидео, може би в авител и алексаудиовидео. Незнам дали имат новия модел но предишния го имат версия 1. За новия можеш частично да се оринтираш и по клипове.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #1693

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    За съжаление съм в дълбоката провинция.[emoji45] Благодаря за информацията все пак.

    Изпратено от моят Mi 9 SE с помощта на Tapatalk

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    64
    #1694

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте, изглежда само тази тема е активна та реших да питам тук.
    Малко съм изостанал с материала и се чудя в днешно време за UHD какво е по- добре - медиен плеър или мини/компютър, htpc.

    Благодаря!

  18. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    288
    #1695

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Определено медиен плеър.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 01:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 11:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 01:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 13:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 12:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе