Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 90 от 118 ПърваПърва ... 40808889909192100 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,336 до 1,350 от общо 1760

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1336

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Kodi е платформа за мултимедия , която се ъпдейтва на определен период . Инсталират се добавки , това е вярно , на всеки според нуждите .

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    78
    #1337

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от civica Виж публикацията
    Kodi е платформа за мултимедия , която се ъпдейтва на определен период . Инсталират се добавки , това е вярно , на всеки според нуждите .
    Да ясно, но как да направя да ми излизат филми и сериали примерно?

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #1338

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Има български сайт за Коди, описано е инсталиране на адоните.Виж и в Ю туб.

  5. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #1339

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от Velimus Виж публикацията
    Да ясно, но как да направя да ми излизат филми и сериали примерно?
    Ето ти за филми и сериали...Инсталация на Exodus в Kodi (XBMC) | vGuides.net : IT статии, ръководства, съвети, уроци, новини

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    41
    #1340

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Няма лошо да питаш за Коди, това е най-важната програма за андроид тв боксовете. Попитай чичко Гугъл за добавката Specto, не е по-лоша от Eksodusa,особено за начинаещи.Иначе за боксове пишете на лични с това си изкарвам хляба,както и с настройката и. Amlogic s912 е доста по-добър засега за видео от Реалтеците 1295 като цена качество със сигурност. Щом Зидуто толкова време не могат да се оправят с видео проблемите описани по толкова сайтове,значи има още какво да се пипа. Да,ако са ти нужно hdmi record и openwrt-това ти е избора.Но за 2 пъти по висока цена от с912,не може да прави 2 пъти повече неща-факт!

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #1341

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Един въпрос, може и да не е тук мястото, но да не пълня с глупави теми форума.
    Ако си пусна филм от Беелинка с долби-ХД или някой друг аудио формат, който даден плеър/ресивър от хоум синема не го поддържа (свързани с оптичен кабел от беелинка към системата), ще върви ли аудиото както трябва или и самата система е нужно да поддържа формата? Или просто тогава се ползва само усилвателя на системата, а самия сигнал идва обработен от беелинка? Питам защото има вариант да се вземе качествена и мощна по-стара система, на която плеъра поддържа само долби, дтс и долби про лоджик 2, но има оптичен и коаксиален дигитални входове.
    Извинявам се за "лайкския" въпрос, но не ми е ясно.
    Благодаря!

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1342

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Първо по оптиката не върви хд звук , а само ядрото му . Трябва да е хдми връзката . Иначе ще се чува обикновен долбу или дтс , ако ресивъра има нужните кодеци . Самия Беелинк ще пусне " суров "звук към ресивъра ( пастру ) или прави даунмикс до стерео , но това са настройки от плеъра .

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    163
    #1343

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    За сега съм се спрял на : Beelink GT1 Android 6.0 TV Box Amlogic S912 Octa Core ,
    X92 3 Г ОЗУ 16/32 ГБ Smart Box TV Android6.0 2.4/5.8 ГГц .
    Ще се ползва KODI , гледане на филми искам да поддържа 4K HEVC 265 , HDR, HDR 10 , VP9-10 да няма проблеми с български субтитри , DTS Decoder защо не и Dolby Atmos. Важно е да има и текуща поддръжка с ъпдейти на устройството.
    Гледам някои са с 2GB RAM други с 3GB RAM –има ли значение , даже някои са с DDR4 , а не DDR3 . Устройство с Amlogic s912 ли е най- добрият вариант на този етап. Бюджет някъде около 200лв. .

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1344

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    За тези пари - да ! Иначе има и с чип на Реалтек , Хайсиликон , Рокчип . И с друга цена , освен някоя промоция , че се нароиха вече и тях по много . Но сериозните фирми си имат цена и поддръжка с ъпдейти и имаш и ухо към форумите .
    За чип Amlogic s912 няма значение дали е 2 или 3ГБ рам , чипа поддържа 2 !
    Атмос защо ? Трябва и ресивър за това + допълнителни колони . И се плаща и лиценз и няма как да е ниска цената . Иначе има , ама 400 лв !

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #1345

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Разглеждаш 4pda, има цял раздел за андроид боксове/приставки/ виждаш с този чип кои 3 са най-популярни и купуваш някой от тях.Ще разчиташ на подръжка от голям форум и много къстъм фърмуер.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    163
    #1346

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Спрял съм се засега на Beelink GT1 Ultimate – не зная дали е добър избор за парите си . Искам да запитам няма ли такива TV box-вe базирани на Windows , или те са с по-малко възможности в сравнение с Андроид . KODI за Windows имам на лаптопа. От къде е най- добре да поръчам Beelink GT1 Ultimate с доставка до дома за да не се разкарвам по митници, не съм пазарувал от китайски сайтове .Мога да помоля познат да го поръча по ebay ,но не зная дали излиза много по-скъпо.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1347

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Добър избор !
    Има и с Вин и с Интел процесор , ама има и цена , не питай ! И аз имах Коди на лаптопа , но не е пригоден за малки екрани .
    Поръчка от някой европейски склад , Геарбест примерно и нямаш грижи . Става и от Китай , но и късмета е намесен . По принцип всичко над 30$ подлежи на митническа обработка , а дали се спазва , не винаги , практиката го е доказала .
    И да е от ибей , пак ще тръгне от Китай , но цената от $ става в паунди , примерно т.е. по-скъпо .

    Магазин За 160 лв е при теб , без излишни грижи !
    Този пост е редактиран от civica; 25-03-17 в 23:23.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #1348

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Защо трябва да е Ултимейта, 3 гб рам не се подържат и са само маркетинг , ГТ1 е с 25 лева по евтин ,ще си купиш еърмаус за тези пари.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    163
    #1349

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Да , в коментарите си civica и nassko1 твърдите ,че 3ГБ RAM за чип Amlogic s912 е безмислено ,защото поддържа само 2GB. Реално имат ли нужда тези TV Box-ове от 3ГБ ram или 2 са напълно достатъчни. Освен разликата в РАМ-та имали някакви други разлики между Ултимейта и ГТ1 - примерно ъпдейти за Ултимейта по-дълго време или до Андроид7.
    Вълнува ме един въпрос - Имам свален Lucy 2014 2160p 4K UHD BluRay HDR10 HEVC BT2020 DTS , пускам го през външно устройство примерно Beelink GT1 на ТВ , което не е 4К , а е full hd 1080p , ще се възпроизведе ли изобщо. Преработва ли се сигнала от 4к в 1080р за да се възпроизведе и ако се преработва къде става , в TV Box-a или в ТВ-то.
    Ако го имам същият филм ,но full hd 1080p и споменатият горе ,но се гледат на ТВ full hd 1080p , ще има ли разлика в картината в полза на 2160p 4K варианта.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #1350

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Нямам 4к телевизор.но бокса си чете Ултра HD, разлика в качеството не видях ама и аз пробвах само Lucy.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 01:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 11:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 01:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 13:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 12:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе