Вижте резултатите от анкетата: Коя 3D технология избирате за себе си?

Гласували
696. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С активни очила

    265 38.07%
  • С пасивни очила

    245 35.20%
  • Не харесвам 3D

    48 6.90%
  • Чакам 3D без очила

    138 19.83%
Страница 154 от 156 ПърваПърва ... 104144152153154155156 ПоследноПоследно
Резултати от 2,296 до 2,310 от общо 2331
Like Tree98Одобрявам

Мнения и Избор на 3D телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    1
    #2296

    Отговор: Мнения и Избор на 3D телевизор

    Моля да ме посаветвате какъв телевизор с 3д или 4к да си взема за бюджет от 1500лв.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2297

    Отговор: Мнения и Избор на 3D телевизор

    Избора от тази комбинация не е голям , да не казвам - доста ограничен , особено , ако е модел от 2017 и за такъв бюджет ! Особено пък за 3Д се иска голям размер екран , ама и за 4к тв пак е така .
    Трябва да си решиш кое е по-важно - 3Д , 4К или искаш и двете ?

    Този е 3Д+4к - предложение , но си има и цена !
    Този пост е редактиран от civica; 24-03-17 в 10:23.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2298

    Отговор: Мнения и Избор на 3D телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от jimy7112 Виж публикацията
    Моля да ме посаветвате какъв телевизор с 3д или 4к да си взема за бюджет от 1500лв.
    3D е на изчезване, а UltraHD тепърва започва - така че вторият.
    LCD TV UHD SAMSUNG UE-49KU6472 | Телевизори | TV, Видео и Gaming | Технополис БГ
    LCD TV SONY UHD KD-43XD8099 | Телевизори | TV, Видео и Gaming | Технополис БГ
    LCD TV LG UHD 49UH7507 | Телевизори | TV, Видео и Gaming | Технополис БГ





    Ето продажби и прогнози в глобален мащаб
    Research: 335m UHD homes by 2020 |
    https://extranet.ses.com/household-reach


  5. Junior Member Аватара на shivers
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    36
    #2299

    Отговор: Мнения и Избор на 3D телевизор

    Тамън реших че е време да си сменя сегашният LG 42LW659S с 55" 4K 3D, и разбрах лошата новина че са спряли 3D телевизорите. Харесал съм си този LG 55UF950V. Да си кажете мнението за него. Само тук го намерих че май все още се продава, но сигурно ще е 2 годишна мостра. Ама като нямам почти никакъв избор за 3D телевизор вече май ще е той.

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2300

    Отговор: Мнения и Избор на 3D телевизор

    Е , има и по-нов модел , ама сигурно цената не ти харесва и тогава наистина нямаш избор . Този е стар и скъп модел , в сравнение с по-новия .

    Предложение !.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #2301

    Отговор: Мнения и Избор на 3D телевизор


  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на shivers
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    36
    #2302

    Отговор: Мнения и Избор на 3D телевизор

    За марка предпочитам LG или SAMSUNG. Преди седмица си поръчах онлайн SAMSUNG UE-55JU7000 и по мейла ми изпратиха отговор: "За съжаление наличността по запитване #1150709 на желания от вас уред е изчерпана, моля да ни извините.". А в сайта продължава да се продава все още. Имам чувство че нарочно ги държат в сайта за пълнеж или че продават много артикули. За LG 55UH8507 и LG 55UH950V, много са ги орязали от към входове. Премахнали са FullScart, и от 4 HDMI са оставили само 3. RGB IN (PC) входа и той безследно изчезна. Другото което не ми хареса на тях е че буксите отдолу са ги преместели отзад, а пък телевизора ще е закачен на стената и оптичният кабел пръв ще сдаде багажа, както не обича да бъде прегъван под прав ъгъл.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2303

    Отговор: Мнения и Избор на 3D телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от shivers Виж публикацията
    За марка предпочитам LG или SAMSUNG. Преди седмица си поръчах онлайн SAMSUNG UE-55JU7000 и по мейла ми изпратиха отговор: "За съжаление наличността по запитване #1150709 на желания от вас уред е изчерпана, моля да ни извините.". А в сайта продължава да се продава все още. Имам чувство че нарочно ги държат в сайта за пълнеж или че продават много артикули. За LG 55UH8507 и LG 55UH950V, много са ги орязали от към входове. Премахнали са FullScart, и от 4 HDMI са оставили само 3. RGB IN (PC) входа и той безследно изчезна. Другото което не ми хареса на тях е че буксите отдолу са ги преместели отзад, а пък телевизора ще е закачен на стената и оптичният кабел пръв ще сдаде багажа, както не обича да бъде прегъван под прав ъгъл.
    Откажи се от 3D...знам че съветът ми не ти допада, но си помисли все пак.

    Портовете му са в отделна външна кутия - One Connect box
    LCD TV UHD SAMSUNG UE-55KS7002 | Телевизори | TV, Видео и Gaming | Технополис БГ
    https://www.my-solution.de/shop/bild...tz/20112_1.jpg


    От две години насам, започнаха да премахват всички аналогови портове в A/V техниката. Засега е само във високият клас, но от тази година започва и в горната половина на средният клас техника.
    Съветът ми към всички собственици на стара техника тип "домашно кино" , DVD да ги продават и подменят с нови....докато не е станало късно. Тоест докато може да намерите купувачи...

  11. Junior Member Аватара на shivers
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    36
    #2304

    Отговор: Мнения и Избор на 3D телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Откажи се от 3D...знам че съветът ми не ти допада, но си помисли все пак.

    От две години насам, започнаха да премахват всички аналогови портове в A/V техниката.
    Доста трудно ще ми е да се откажа от 3D-то, веднъж като ми е харесало. А пък и като гледам почти всеки трети филм в киното е на 3D, и 3-4 месеца след киното излизат на 3D SBS рипове. Може да ме откаже само ако спрат или забранят 3D Blu-ray дисковете, и няма да има ново 3D съдържание освен старото останало в интернет и по компютри. Това за "цифровизацията" е кофти новина, след като няма да мога да си свържа: лаптопа, ноутбука, старите PC-та, видеокамерата, фотоапарата, охранителната камера, 5.1 озвучаване, музикални уредби, касетофони, DVD-то, PS2-то и други. Знам че светът върви напред, ама е тъпо заради един нов телевизор, да ти се налага и да смениш половината си техника заради него.
    bobkatagaz одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #2305

    Отговор: Мнения и Избор на 3D телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от shivers Виж публикацията
    Доста трудно ще ми е да се откажа от 3D-то, веднъж като ми е харесало. А пък и като гледам почти всеки трети филм в киното е на 3D, и 3-4 месеца след киното излизат на 3D SBS рипове. Може да ме откаже само ако спрат или забранят 3D Blu-ray дисковете, и няма да има ново 3D съдържание освен старото останало в интернет и по компютри. Това за "цифровизацията" е кофти новина, след като няма да мога да си свържа: лаптопа, ноутбука, старите PC-та, видеокамерата, фотоапарата, охранителната камера, 5.1 озвучаване, музикални уредби, касетофони, DVD-то, PS2-то и други. Знам че светът върви напред, ама е тъпо заради един нов телевизор, да ти се налага и да смениш половината си техника заради него.
    Ами и техниката се развива... Смятай щом видеокамерата ти няма HDMI колко е стара - за целта може и стар тв... SD сигнал на HD телевизор е подигравка с новата техника а и минаха години откакто навлязоха цифровите интерфейси и нормално да се спрат поддръжките на старите аналогови вече!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    90
    #2306

    Отговор: Мнения и Избор на 3D телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от shivers Виж публикацията
    Доста трудно ще ми е да се откажа от 3D-то.
    Май правилния вариант е 2D телевизор за... телевизия, конзола и т.н. и проектор за филми + 3D филми. Ако не намираш читав телевизор обмисли този вариант.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #2307

    Отговор: Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Как да получа оптимално 3D изживяване у дома?
    За най-добро 3D преживяване, ще е необходимо следното:
    * 3D Ready или 3D TV
    * 3D трансмитер (за 3D Ready модели)
    * 3D очила
    * един 3D Blu-Ray плейър (или друго устройство източник с 3D възможности, като например конзола за игри или Set-Top Box)
    * високоскоростен HDMI кабел
    * 3D съдържание
    Здравейте. Имам от 3г. 3D PHILIPS 42PFS 7109 Гледам филми с лап топ с Pot Player HDMI 4.1 5м. Картина, контраст дообре. Но разликата е в изскачащите обекти. Когато гледах в магазина се отрдръпнах да не ме удари топката. Клипове в You Tube също идват при мен обекти, но на филмите торенти са, които съм гледал до сега не е така. Не е от разстояние или положение. Да не би да е от това че ми липсват, другите посочени в списъка неща. Блу рай плеърот е- магhttps://www.emag.bg/dvd---blu-ray-pl...ort-priceasc/c този за 199 ще мога да си взема да кажем добре ли е? Но за дисковете не разбрах защото предполагам че, ако свалям някой филм ще трябва да го прехвърлям после на блу рай диск, а те са скъпи пишеха и ако не могат да се презаписват, това не пишеха и това не разбрах, та моля кажете ми? Ще си остана така. Разликата обаче щом е голяма ще се оборудвам с каквото кажете. Яд ме е че 30секунди след като вече поръчах моят нов Панасоник чаак тогава влезнах в Вашият сайт и прочетох тази много полезна статия. Радвам се че ще мога да използвам прочутата фраза Нема такава държава в положителен смисъл заради Вас. Такива които без нищо помагате на незнайковци като Мен и Други.

  16. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #2308

    Отговор: Мнения и Избор на 3D телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от jimy7112 Виж публикацията
    Моля да ме посаветвате какъв телевизор с 3д или 4к да си взема за бюджет от 1500лв.
    54.6" Sony KD-55XD9305 - Характеристики, спецификации

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2309

    Отговор: Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    skaiuokar
    Не знам, какъв телевизор си гледал в магазина.
    Тези с активно 3D имат по добре изразена дълбочина на образа и от там по-добре изразен 3D ефект.
    Твоят PHILIPS 42PFS7109 е с IPS матрица и пасивно 3D.
    Няма нужда сваленият филм да бъде прехвърлян на диск. Просто гледай в спецификациите на филма какво пише.
    Избраният от теб блу-рей плейър става за възпроизвеждане на оригинални дискове, но те са скъпи.

    Много от филмите в торентите се рекламират като 3D, но оригинално са снимани като 2D и впоследствие са преработени(конвертирани) за 3D - тоест 3D ефектите са по-слаби в сравнение с филмите заснети с 3D камера.

    Ето ти списък
    Is it Real or Fake 3D?
    в лявата колонка са оригинално заснетите в 3D, а в дясната колонка, са конвертираните в 3D.
    Търси и сваляй тези от лявата колонка.
    bobkatagaz одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #2310

    Отговор: Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    skaiuokar
    Не знам, какъв телевизор си гледал в магазина.
    Тези с активно 3D имат по добре изразена дълбочина на образа и от там по-добре изразен 3D ефект.
    Твоят PHILIPS 42PFS7109 е с IPS матрица и пасивно 3D.
    Няма нужда сваленият филм да бъде прехвърлян на диск. Просто гледай в спецификациите на филма какво пише.
    Избраният от теб блу-рей плейър става за възпроизвеждане на оригинални дискове, но те са скъпи.

    Много от филмите в торентите се рекламират като 3D, но оригинално са снимани като 2D и впоследствие са преработени(конвертирани) за 3D - тоест 3D ефектите са по-слаби в сравнение с филмите заснети с 3D камера.

    Ето ти списък
    Is it Real or Fake 3D?
    в лявата колонка са оригинално заснетите в 3D, а в дясната колонка, са конвертираните в 3D.
    Търси и сваляй тези от лявата колонка.
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    skaiuokar
    Не знам, какъв телевизор си гледал в магазина.
    Тези с активно 3D имат по добре изразена дълбочина на образа и от там по-добре изразен 3D ефект.
    Твоят PHILIPS 42PFS7109 е с IPS матрица и пасивно 3D.
    Няма нужда сваленият филм да бъде прехвърлян на диск. Просто гледай в спецификациите на филма какво пише.
    Избраният от теб блу-рей плейър става за възпроизвеждане на оригинални дискове, но те са скъпи.

    Много от филмите в торентите се рекламират като 3D, но оригинално са снимани като 2D и впоследствие са преработени(конвертирани) за 3D - тоест 3D ефектите са по-слаби в сравнение с филмите заснети с 3D камера.

    Ето ти списък
    Is it Real or Fake 3D?
    в лявата колонка са оригинално заснетите в 3D, а в дясната колонка, са конвертираните в 3D.
    Търси и сваляй тези от лявата колонка.
    Благодаря за точния отговор и за списъка. Знаех от форума в Замунда че коолкото е по голям в байтове напр. 40 60 гига байта толкова е по хубаво 3д то. Е свалях но не тръгваше или по скоро аз не успявах сигурно да го пусна. Но е много за 1 филм след като иска и сийдване. Телевизора и аз не помня каква марка беше, просто бе първото ми 3д изживяване. Веднага след това онлайн по препоръка на продавача взех Филипса но можех и Самсунг. Като ги сравнявах обаче, коолкото и да съм тъп, характеристиките на Филипса бяха по-добри. Ууж имаше и камера, но сгрешили казаха след оплакването ми и махнаха после отметката. Доволен съм от него много. Никакви проблеми. А Самсунга бе и по скъп. Но реших да сменя с ново докато имам възможност. Един живот живеем. Това ми и харесва. Музика и филми, мачове на тези телевизори супер. Другото очи пълни ръце празни. Не гледам, а прилагам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе