Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е сушилната ви машина ?

Гласували
268. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    57 21.27%
  • Beko

    27 10.07%
  • Blomberg

    2 0.75%
  • Bosch

    57 21.27%
  • Candy

    7 2.61%
  • Electrolux

    19 7.09%
  • Fagor

    0 0%
  • Gorenje

    23 8.58%
  • Hoover

    3 1.12%
  • Hotpoint-Ariston

    18 6.72%
  • Indesit

    1 0.37%
  • Miele

    34 12.69%
  • LG

    1 0.37%
  • Whorpool

    16 5.97%
  • Zanussi

    3 1.12%
Страница 39 от 84 ПърваПърва ... 29373839404149 ... ПоследноПоследно
Резултати от 571 до 585 от общо 1251

Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2018
    Мнения
    26
    #571

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Лека корекция, сушилнята еТ6, но точният модел е Lavatherm T6DB6037. Консултантът упорито ме убеждааше, че термо помпа има.
    Явно ще трябва да се инвестира повече и в този вид техника...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #572

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Viking72 Виж публикацията
    Убаво де,те всички коли нямат Турбини и пак си вършат работата.
    Както казват абитата-тамън,тамън- и разбирач на сушилки, и разбирач на хладилни агенти.
    После няма икономии...ред сълзи и сополи.
    Така е не е задължително да е с термо помпа сушилнята, но в средния и високия клас други няма.
    Това, че нещо е сложно не би трябвало да ни спира да го ползваме. Лукзозните коли имат над 100 000 части, но не забелязвам да са спрели да ги карат.

    heckatorn ако не ти е спешна сушилката изчакай някоя промоция, моята както писах по-рано я взех за 870лв. извън промоция е 1070лв. две години се назландисвам. Ползвам АЕГ перачка и съм доволен от работата им.

  4. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #573

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    В БГ климата е супер,последно време доста хора ползват сушки.
    Обаче не знам защо?
    Сигурно жилища без тераси и обитавани тавани.
    Ама в някоя малка панелка да сложиш пералка,сушка и миялка става много претрупано.

    Zygot не се плаша от сложна техника.

    В Австралия масово ползват газови сушки,лично аз не съм виждал такива.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #574
    Цитат Първоначално публикувано от Viking72 Виж публикацията
    В БГ климата е супер,последно време доста хора ползват сушки.
    Обаче не знам защо?
    Най-малко, за да имат госпожите повече време за фейсбук и сие, а не да гладят и гладейки да имат време да са в реалния живот

  6. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #575

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Може и да си прав.
    Спомням си,че моите родители имаха гот.печка,хладилник,обик. пералка и чернобял тв.
    Сега сме затрупани с всякакви възможни техники,а от някои по няколко бройки.
    Явно ставаме зависими от технологии и техники.

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    4
    #576

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте!

    Предстои ми да купувам сушилня. Определено съм се насочил към немските марки - Miele, Bosch, AEG. Пералнята ми е Miele, 8 кг и търся сушилня с подобен размер. А+++ е основен критерий, защото, доколкото четох си харчат здраво.

    Жената е харесала този модел - https://shop.miele.bg/10218600.html. Пускат го на промоция от време на време и пада на 2700, но ми се струват доста като пари, въпреки уж уникалните характеристики. Не знам дали си заслужава 1000 лв разлика с долната. Има студено обдухване и нещо с пара??? не ми стана много ясно
    В момента този им е на оферта - https://shop.miele.bg/10678770.html - по-малко програми и малко по-стар модел.
    От AEG единствената с енергиен класс А+++ е T8DEC68S - https://www.technopolis.bg/bg/Dryers...EC68S/p/687477, но не мога да сравня функциите в нета.
    На Bosch алтернативата май е това - 6 серия
    Другото на Bosch е това - изглежда впечатляващо, 9 кг, с повече програми, но е с по-голям разход на енергия.

    КОе би било най близо до скъпото Miele? Благодаря предварително!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #577

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Щом пералнята ти е Миеле напъни се и за такава сушилня.

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    9
    #578

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте,да попита и аз -видях,че двама потребители тук обмисляха вариант за сушилня bosh WTH85290BY.Бих искала да попитам на нея ли се спряха и имат ли някакви отзиви?Благодаря предварително.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    10
    #579

    Отговор: Re:Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте, колеги. Предстои ми покупка на сушилня. Обикновено не пиша по форуми, но оставам с впечатление, че хората тук са доста компетентни. Харесал съм сушилня AEG T8DEC68S - https://www.technopolis.bg/bg/Dryers...EC68S/p/687477. В тази връзка имате ли някакви впечатления, отзиви или препоръки? Направи ми впечатление, че има разлика в цената в някои магазини от порядъка на 110-120 лв. https://sushilni.pazaruvaj.com/aeg/t...s-p344155602/# Според вас има ли проблем, ако я поръчам от някой от тези магазини? Като ако имате препоръки за конкретен, ще съм благодарен да ги споделите. Правя уточнение, че цената ми е горна или към горна граница и уреди над 1400 лв. не са ми в бюджета. Поздрави

  12. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #580

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Купувайте от най-евтиния магазин. Надценките са доста високи, затова има разлика в цените.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    13
    #581

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте,

    Планираме закупуване на сушилня, но съм ограничен откъм свободното място в дълбочина.
    Максималното до което сме ограничени е 55 сантиметра и това много ограничава избора:
    1. Сушилня CANDY GVS4 H7A1TCEX-S /Slim

    2. Сушилня BEKO DS 8433 RX

    Моля за коментар с ясното съзнание, че и двете най-вероятно са компромис.
    Приемам предложения и за други, които са с дълбочина до 55 см.

    Благодаря

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #582

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Компромис с кое?
    И двете са кондензационни с термопомпа, което предполага икономия на ел.енергия. Когато си избирах сушилня, познат консултант в магазина ми каза за КАНДИ - ТВЪРДО НЕ!, били "китайски".
    Взехме подобно БЕКО пак с пет години гаранция, вече трета година я ползваме безгрижно. Също бяхме ограничени откъм дълбочина на сушилнята, за да може да мине през вратата на затворена тераса.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    13
    #583

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте и благодаря за отговора.
    Под компромис имам в предвид, че и двете марки не са от тъй наречените "премиум" марки и че, за сушилни с дълбочина 60 и повече сантиметра избора е много по-голям.
    Реално не бюджета, а свободното място ми е ограничението. Но пък 5-те години гаранция са си 5 години гаранция както и да се погледне.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    34
    #584

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Някой може ли да сподели впечаления или някаква допълнителна информация за новите модели на Gorenje - DP7B и DP71?
    Освен, че единият е с термо-помпа, а другият с "духалка"? По спецификациите в офииалния сайт изглеждат като добри машини, но не съм виждал на живо и няма никакви коментари за тях в Нето.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    10
    #585

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от moonwind Виж публикацията
    Някой може ли да сподели впечаления или някаква допълнителна информация за новите модели на Gorenje - DP7B и DP71?
    Освен, че единият е с термо-помпа, а другият с "духалка"? По спецификациите в офииалния сайт изглеждат като добри машини, но не съм виждал на живо и няма никакви коментари за тях в Нето.
    Здравейте, колега. Нямам никакви впечатления от сушилните Gorenje и вероятно няма да съм много полезен с този отговор. Все пак го пиша, защото през март си купих пералня Gorenje и не съм особено доволен. Цената ѝ беше отлична, на хартия изглеждаше като добра машина с всичко, което може да се иска от една пералня - 6 кг., 1400 оборота, 5 години гаранция, доста програми, слим дизайн, различни сензори за разпределение на прането и приключване на прането за по-малко време според килограмите, произведена в Словения и цена малко под 500 лв. на промоция. Оказа се, че нещата са само наполовина така. Когато дрехите се пуснат на handwash някои вълнени пуловери се свиват, кратката програма не практически не работи (някои дрехи миришат като да не са прани след нея, други пък не се мокрят изцяло), дрехите излизат прашни, а на 50 минутна програма много слабо замарсени дрехи не се перат добре и трябва да се перат на ново. При центруфуга от 1000 оборота дрехите са по-мокри в сравнение с предишната ми пералня на 1000, имам и някои скъсани дрехи след центрофуга на 1400.
    В този смисъл съветът ми е внимателно да проучите за качеството на сушилните от марката. Тъй като сушилните са доста скъп продукт, а разликата с други марки не е непоносимо голяма, бъдете внимателен при покупка.

    - - - - - - - - - -

    Здравейте. Благодаря за отговора! Закупих сушилнята. След няколко обаждания в серзвиза на АЕГ от там ми обясниха, че като купувам от онлайн магазин трябва да питам от коя от 6-те големи вериги е закупена. Онлайн магазините предоставят тази информация и така гаранцията може да се регистрира в сайта на АЕГ, за да стане 5 години. Моята я регистрирах и от АЕГ приеха регистрацията.
    Като цяло впечатленията ми са отлични. Дрехите се сушат без да са много намачкани. Пробвах няколко ризи и бельо, на които по етикети пише, че не могат да се сушат в сушилня и нямаше проблеми. Здрави са и не са по-малки от преди. Повече впечатления за момента не мога да споделя.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 39 от 84 ПърваПърва ... 29373839404149 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1014
    Последно: 24-02-24, 11:43
  2. Слушалки FAQ / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 14
    Последно: 24-01-22, 22:45
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 16:34
  4. Тостери / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 16:03
  5. PIONEER LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения
    От tattoo777 във форум Други телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 21-03-10, 10:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе