Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 44 от общо 44

Баня Стил

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на stefan55
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    36
    #31

    Отговор: Баня Стил

    Здравейте, вкъщи сме се разхвърляли, правим едни ремонти и направо е голям ужас. Сега ще слагаме плочки на пода в банята, досега не съм слагал плочки, но мисля да се пробвам и се надявам да се справя. Чудя дали да махам старите или върху тях да лепя. Какво бихте ме посъветвали, старите са си здрави, не бият на кухо, просто искахме малка промяна.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #32

    Отговор: Баня Стил

    Не слагай плочки на пода, че стават големи битови инциденти.

  4. Junior Member Аватара на stefan55
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    36
    #33

    Отговор: Баня Стил

    Защо? Какво имаш впредвид?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,204
    #34

    Отговор: Баня Стил

    А какво да сложи колегата? Мрамор, мозайка?
    Ламината за мокри помещения е само за влага и водни пръски, доколото четох преди година. А и цената му е оле-мале!
    Важното е чехлите за баня (джапанките) да не се плъзгат на сухо и мокро.

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    3
    #35

    Отговор: Баня Стил

    Аз съм поредният клиент, изразяващ негативно мнение от баня стил.
    На 30.07 посетих магазина на баня стил в кв. Младост и си харесах едно шкафче и едно огледало. Платих капаро 50 лв. поради факта че шкафчето го имаше в София а огледалото идваше от Русе се разбрахме да си получа нещата /и двете/ на 3.08. тогава и двете щели да бъдат налични. В последствие разбрах, че същата фирма има магазин и на бул . Стамболийски и съответно на 01.08 се обадих по телефона за да променя магазина за доставка. Съответно телефона на магазина в младост дава само свободно докато някои не ти набие червена слушалка, на единият им номер никои не вдига, така че се свързах с магазина на Стамболийски. Реакцията беше ще видим какво можем да направим – очаквайте обаждане. Съответно обаждане нямаше. На 02.08 се вдигнах и отидох в магазина в Младост и изненада оказа се че те са запознати и никои не ми се обажда, но трябва всичко да платя при тях /имали различни каси/. ОК платих и казах че искам шкафа и огледалото в магазина на Стамболийски. Съответно на 4.08 отивам в магазина на Стамболийски и се оказва че има само шкаф без огледало. Консултантката се свърза с доставчика и той каза че огледалото го е закарал в Младост. Помолих да го вземат от Младост за да мога да си го взема от Стамболийски на 06.08 защото тогава щяха да ми пристигнат смесителите и т.н в същия магазин. Днес на 05.08 се обаждам по телефона да попитам всичко пристигнало ли е и изненада всичко мога да си взема без огледалото защото никои не им дига телефона в Младост. С извинение но останах с отворена уста. При положение че имат безплатна доставка до адрес на поръчка над 200 лв. /моите поръчки са първа – 250 лв., втора 550 лв./и аз отивам до магазина те си го размотават огледалото някъде и никои не може да ми каже ще си получа ли огледалото и ако ще си го получа кога /къде.
    На въпроса защо не съм си ги поръчал с доставка – исках да видя кои смесител най ще върви на шкафа, не че имаше файда при положение че те нямат никаква наличност а само мостри и съответно никои не ти предлага да ти ги свали. Следващата ми реакция е сезиране на КЗП. Но това не е тема за този форум.

  7. Novice
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    1
    #36

    Отговор: Баня Стил

    Изключително недовлни сме от обслужването в Баня стил Пловдив. Поръчахме параван за баня. След дълго чакане, когато трябваше да го получим, се оказа, че не е матиран /което беше описано подробно в заявката/. След още няколко дни го взехме "уж матиран", но е далеч от това, което първоначално ни беше показано в магазина, като образец, просто не ни се занимава повече с тях!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    33
    #37

    Отговор: Баня Стил

    И аз съм чувал такива неща, затова в нашата баня обзаведохме от баня мечта
    .Препоръчвам ви ги. Всичко мина точно и без проблеми. Хубаво е да има такива теми за да не се парят и други хора като вас.
    Този пост е редактиран от tishopetrov; 28-07-17 в 14:02.

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1
    #38

    Отговор: Баня Стил

    Здравейте, ние със съпругата ми сме явно поредните недоволни от обслужването на Баня стил. На 15.07.2017 година посетихме магазина им в Младост – този до Технополис на южната дъга на околовръстното. Харесахме си и заплатихме на 100% всичко показано на снимката по – долу, като ни бяха предложени два варианта – идваме със собствен транспорт на следващия ден и си взимаме всичко, или с безплатна доставка на адрес. Избрахме второто, както и уточнихме адрес, като предварително ни беше обяснено, че доставката ще се забави около 10 дни. До тук всичко е ОК…. Но само до тук. Стана 03.08.2017 г. – 18 дни след като платихме – нито някой ни потърси, нито някой се обади да каже какво става - ни вест ни кост от магазина. Звъня им на 03.08 с въпрос какво става с доставката, а те ми отговарят ама каква доставка, закупената стока ви чака в магазина?!?! При което онемях – как така нали уточнихме доставка, адрес, телефони…..какво става? Консултантката с която разговарях провери случая и ми се извини – колегата, който обработвал поръчката бил нов и това било негов пропуск. ОК - уговорихме се за следващия ден – 04.08.17 г. Доставиха мебелите и смесителите, разопаковам ги и виждам, че на вратичката на горния шкаф от комплекта има наранено, което или е производствен дефект или е станало при транспорта. Още същия ден им се обадих и им обясних какъв е дефекта – дадоха ми мейл, на който да опиша дефекта и да го снимам, с уговорка да очаквам обаждане от тяхна страна какво следва оттук нататък. Ами познайте…. никой не се обади. Изчаках търпеливо до 09.08 и реших да звънна да разбера какво се случва. Този път разговарях с консултант – наложи се да обясня цялата история от начало – кога съм се обаждал, на кой мейл съм пратил снимките на въпросната вратичка и т.н. – човека не беше в течение на моя проблем, щял да провери препратили ли са мейла до производителя и имат ли отговор дали ще признаят рекламацията и да очаквам обаждане от тях. Както и може да се предположи, такова не последва. На следващия ден – 10.08 сутринта около 10.30 ч. пак звъня – пак с консултант – айде всичко пак отначало – и този не знае нищо - цялата сага, с кой е говорено, на кой мейл, щял да провери …. и т.н. Вече не издържах и най – любезно поисках да разговарям с неговия колега, с който предния ден уж уточнихме всичко и трябваше те да се обадят да ми кажат какво да я правя дефектната врата – куриер ли да извикам да им я пратя, на място в магазина им ли да я занеса….и така. Оказа се, че това не е възможно. Трябвало да изчакам да ми се обади той. На въпроса ми КОГА??? – отговора беше след 10 минути. Ами …. стана след обяд, а десетте минути станаха 5 часа. Звъня пак – този път ми вдигна консултантка – познайте – УЖАС!!! - трябваше да обясня ПАК ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ всичко, описано по – горе. Не издържах този път и я нахраних здраво – направо даже бях груб, но явно имаше ефект поне по отношение на дългоочакваното телефонно обаждане след 10 минути, защото точно след толкова същата консултантка ми се обади (направо не е за вярване) и ме уведоми да заповядам на 11.08 в магазина от който закупихме всичко да си получа новата вратичка, като естествено трябвало да нося старата и само да ги разменим. Поисках да знам с кой разговарям по име и вече само така ще разговарям с тях. Казах си най – после сагата ще приключи. Отивам на 11.08 към 17.30 часа във въпросния магазин, носейки дефектната врата. Айде пак обяснявай 15 минути за какво става въпрос и…уви ГРЕДА, „Ами господине много се извиняваме, ама имаме проблем с доставките и вратичката не е пристигнала в магазина. Съжаляваме но ще пристигне утре.“ Последва скандал от моя страна – и как не, да ме накарат да отида от работа до магазина им в пиков час през цяла София, при положение че съм оставил телефон за контакт и никой да не ми се обади да ме уведоми да не се разкарвам напразно и да вися в задръстванията, можете сами да си направите изводите с какви хора си имате работа. Така след скандала от моя страна се съгласиха в Събота 19.08 да ми я пратят по куриер да адрес. Така и стана този път – в Събота сутринта куриера ми достави новата вратичка, тръгвам да я монтирам и…… пак ГРЕДА, пробитите дупки за пантите не съвпадат с монтираните панти на шкафа (виж втората снимка). Направо не ми се повярва какво се случва. Тея направо са много зле. Последва ново обаждане ( искам да вметна само, че всяко свързване с магазина е изключително трудно – налагало ми се е да звъня по 10 и повече пъти, докато някой благоволи да вдигне телефона отсреща, като е така от самото начало на цялата история) и нов скандал от моя страна. Поисках да знам кога най – сетне ще си оправят нещата – не можаха да ми отговорят. Зависело от производителя. НО….. ми поискаха наново адреса и телефона за евентуална доставка, оставения от мен го били изгубили….. Направо не е истина какво се случва. Останах с широко затворени очи. Явно им дотегна от мен, защото ми дадоха телефона и адреса на производителя (или по скоро вносителя), да съм се оправял от тук нататък с него. ЕВАЛА. Точно така се прави. Браво!!! Както и да е свързах се по телефона с вносителя на шкафа, човека отсреща беше много любезен, обясних му ситуацията с Баня Стил и сега ще ми заменят целия горен шкаф от комплекта с нов. Е толкова ли беше трудно да му се невиди това да го свърши (без)отговорния консултант (служител) от магазина. Това за мен НЕ Е нормално отношение към клиент, оставил близо хилядарка така да бъде разиграван. Но нищо, сега това ще го публикувам навсякъде по форуми и сайтове, където има черни списъци за некоректни търговци, за да знаят хората като си купуват от тях, какво може да им се случи. Даже мисля да го пратя на КЗП (в пълен вид без редакция с всички снимки, мейли, телефони по дни и часове кога съм се обаждал, документите от Спиди и т.н. касаещи случая ).

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от niksonn; 22-08-17 в 12:55. Причина: Корекция на дата

  11. Novice
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    1
    #39

    Отговор: Re:Баня Стил

    Взех конзолна тоалетна GROHE за 540 лв шкафчета за 540лв и те, и се оказа че липсват крепежите за тоалената чиния, ядове чаках една седмица да ми ги пратят, след като монтирах шкафчетата пантите ръждясаха на втория ден, не препоръчвам да пазарите от там!

    - - - - - - - - - -

    снимки от панти два дни след поставяне на шкафче

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2018
    Мнения
    1
    #40

    Отговор: Баня Стил

    Чета команетарите и си мисля и аз да драсна едни еи така информативно. Ако искате хубави плочки за баня трябва да си бръкнете малко повече в джоба. Аз направих моята баня изцяло с Астрииски плочки много добро качество закупени от нашенска фирма Джия 2001 ООД на много добра цена. Имат доста модели от Германия, Италия и други на добри цени. Препоръчвам ви да разгледате няма да сгрешите http://www.djiamarket.com

    Дано да съм бил полезен. Хубав и успешен ден на всички.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,204
    #41

    Отговор: Баня Стил

    Дано не ти плащат за нерегламентираната реклама с Астрииски пари, че ще умреш от глад!

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    1,250
    #42

    Отговор: Баня Стил

    Тя хубава рекламата,само,че някои хора не знаят,че в Германия казанче за вграждане с цялата арматура е 65€,а тук 250-300лв.

  16. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #43

    Отговор: Баня Стил

    Браточката обикаля форумите, днес за втори път го срещам.Ама няма лошо, че рекламира, лошото е, че западняшките плочки повечето и чеп за зеле неч чинят от към геометрия.И от към алгебра понякога.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    35
    #44

    Отговор: Баня Стил

    Поредният недоволен клиент! Защо не се порових по-рано по форумите и да прочета какви "Профисионалисти" са от Баня стил. НА 18.07.2019 г. платени 50 лв. за проект. Изпратен проект на 01.08.2019 г. Неодобрен и подадени нови напътствия от мен на 03.08.2019 г. - лично отидох да магазина и говорих консулат, какво искам! Обещане за след макс-2 дена да е готово. Днес е 08.08.2019 г., нищо не е изпратено. От 18.07.2019 до нес минаха 22 дни, в които не може да ми направите свестен проект, който да ми харес и за който съм си платил. Каквото и да ми пишат разни консултанти, то фактите сами говорят!
    Отивам в конкурент "Баня мечта", харесвам си плочките-ок, проверяват за наличност-ок, правят ми на място за макс.30 мин. проекта, който аз одобрявам-ок., плащам си поръчката-ок, след 2 дена плочките са на адрес-ок.
    Баня стил ли, колкото и грубо да звучи, "ша ма фанета за к....." другия път.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Вентилатор за баня?
    От dat във форум Бяла техника
    Отговори: 11
    Последно: 31-01-15, 23:54
  2. ПРЕМЕСТЕНО: Баня Стил
    От kod във форум Черен списък
    Отговори: 0
    Последно: 23-03-12, 07:48
  3. Музика за баня
    От rkk във форум Аудиотехника
    Отговори: 12
    Последно: 24-03-11, 20:46
  4. Теч в баня
    От leno във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 10
    Последно: 15-12-09, 10:30
  5. Какъв стил филм предпочитате
    От MIDNIGHT във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 19
    Последно: 03-02-06, 23:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе