Страница 17 от 20 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 288

Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    523
    #241

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Отговарям сега защото малко след като прочетох коментара относно он-офа климатика изклчи и го чаках около 15 мин докато включи показанието при включване беше този път 370в струята беше хладна почти веднага. Но сега когато и на вън е по хладно е нормално повече време да измине докато включи. На обяд хванах един он-оф режим и времето до вклчване беше около 7-8 мин след това работи доста дълго време тъй като вратите се отварят доста често а и времето на вън беше топло.Сигурно е имало и изклчючвания които не съм хванал но според показанията днес от 11 часа сутринта до сега е изразходвал 2,1кв Но съм забелязал че струята е с различна температура в зависимост от разликата в стайната температура и тази зададена на климатика което показва добър контрол от страна на машината. Когато разликата е малка както беше днес само 3 градуса струята не е студена и дори срещу климатика не е неприятно да се стои.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    77
    #242
    LT серия на триото има ли wifi модул специално за него при вносителя и колко е цената му.Добте ли сработва или по скоро не си заслужава?Това ще е черешката на тортата в случая,машината ден след ден ме впечатлява и така вече повече от година не спира да ме очарова.Може би ще купя още една,но по дяволите цените не падат и цент а моделът никак вече не е нов.Поздрави
    Този пост е редактиран от Joro1986; 17-10-18 в 18:51.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    26
    #243

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Цитат Първоначално публикувано от Joro1986 Виж публикацията
    LT серия на триото има ли wifi модул специално за него при вносителя и колко е цената му.Добте ли сработва или по скоро не си заслужава?Това ще е черешката на тортата в случая,машината ден след ден ме впечатлява и така вече повече от година не спира да ме очарова.Може би ще купя още една,но по дяволите цените не падат и цент а моделът никак вече не е нов.Поздрави
    Няма, може външно Wi Fi. Аз ползвам универсално Wi Fi. дистанционно за климатик, защото освен да го включвам/изключвам мога да контролирам температурата, режимите и вентилатора.
    Виж темата ми за контролерите, може да ти е полезна https://forum.setcombg.com/%D0%B2%D1...%82%D0%BE.html

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    77
    #244
    Цитат Първоначално публикувано от xiona Виж публикацията
    Няма, може външно Wi Fi. Аз ползвам универсално Wi Fi. дистанционно за климатик, защото освен да го включвам/изключвам мога да контролирам температурата, режимите и вентилатора.
    Виж темата ми за контролерите, може да ти е полезна https://forum.setcombg.com/%D0%B2%D1...%82%D0%BE.html
    Колега,сигурен ли сте?Междувременно в нета излезе ,че има устройство за ЛТ.От булклима го имат.99лева

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    77
    #245
    Цитат Първоначално публикувано от Joro1986 Виж публикацията
    Колега,сигурен ли сте?Междувременно в нета излезе ,че има устройство за ЛТ.От булклима го имат.99лева
    Edit:Поправка! Устройството е UTY-TFNXZ1 ,Работи с кадърно направено приложение за отдалечен достъп "FGLAir" ,безплатно от апстора. Подходящ за серии Серия LT, LU, LM, LFC и т.н. Цена: 199лв при вносителя

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    30
    #246

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Никой не е писал скоро в темата.. Явно си работят тия LT. Имам един въпрос-до колко вата се развърта компресора на 12ската, защото чета по документи че е до 2.6кв, а моя реално развърта до 2.2кв.Повече не иска..

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #247

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Цитат Първоначално публикувано от supermario Виж публикацията
    Никой не е писал скоро в темата.. Явно си работят тия LT. Имам един въпрос-до колко вата се развърта компресора на 12ската, защото чета по документи че е до 2.6кв, а моя реално развърта до 2.2кв.Повече не иска..
    Зависи от външните температури. В сервизното данните са на +7гр. Нормално е с падане на външните, да се понижава и максималното развъртане. Дори и 2.2kW да е, това хич не е малко.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    30
    #248
    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Зависи от външните температури. В сервизното данните са на +7гр. Нормално е с падане на външните, да се понижава и максималното развъртане. Дори и 2.2kW да е, това хич не е малко.
    Пробвал съм го на всяка температура от +10 до -12 все до 2.2 кв се развърта без значение от температурата..

  11. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #249

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Цитат Първоначално публикувано от supermario Виж публикацията
    Пробвал съм го на всяка температура от +10 до -12 все до 2.2 кв се развърта без значение от температурата..
    Ами значи можеш да се радваш. 2.2kW за 12-ка е страхотен резултат. Ама то отдавна се знае какви са възможностите на модела, не отскоро.

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    255
    #250

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    .....

  13. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #251

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    LT-то е топ машина.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    30
    #252

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo Виж публикацията
    LT-то е топ машина.
    Виждам че го имаш..Колко се развърта на макс..

  16. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #253

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Само него не съм мерил.Питай колегата ivan74 и той го има и може да е мерил.
    Този пост е редактиран от bobovo; 26-01-22 в 22:21.

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #254

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Не знам какво мерите.Имам 12-ка в 28 м2,80м3 и работи супер от студен старт.Това е в мое помещение за джиджи-биджи.Карти,мачове,приятелки.Бълва лава,забележка ,че едни гълъби кацат в/у външното тяло и не знам как да ги разкарам.И постоянно серат мамицата им.Ей го
    https://imgur.com/a/NGprjS5
    Този пост е редактиран от dudi4ek; 26-01-22 в 23:03.

  18. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #255

    Отговор: Някой има ли Fujitsu ASYG 9LT или 12LT?

    Има едни като таралежи се поставят от горе на тялото против гълъби.Ето разгледай ги
    https://www.otrovi.com/konrol-nad-pt...0aAo6oEALw_wcB

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 20 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Fujitsu ASYG 12LECA/ AOYG 12LEC или Fujitsu ASYG 12LTCA/AOYG 12LTC
    От ilians във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 6
    Последно: 19-11-12, 13:41
  2. FUJITSU ASYG-12LEC или Fujitsu ASHG-12LE
    От dimlubnik във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 31
    Последно: 05-10-12, 23:24
  3. Fujitsu ASHG 24 LFC - Fujitsu ASYG 24 LFC
    От Sonela във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 11
    Последно: 22-07-12, 17:21
  4. Fujitsu ASYG 12 LEC or ASYB 12 LDC?
    От Dominator във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 176
    Последно: 21-02-12, 10:29
  5. Fujitsu ASYG 12LE
    От head6o във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 1
    Последно: 31-10-11, 20:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе