Страница 66 от 74 ПърваПърва ... 16566465666768 ... ПоследноПоследно
Резултати от 976 до 990 от общо 1108
Like Tree59Одобрявам

М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    16
    #976

    Thumbs up Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Уважаеми клиенти,
    Във връзка с промяна на търговските условия от страна на Нова Броудкастинг Груп цената на пакет ДИЕМА ЕКСТРА се променя на 5.99 лв с ДДС считано от 01.08.2017.”

    Нова Броудкастинг Груп

    НОВАТА ЦЕНА ще бъде приложена за всички, нови и текущи клиенти.
    Прекаляват вече, през 2-3 месеца взеха да я вдигат, а нищо не добавят в пакета...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    85
    #977

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Че има ли все още някой който е заблуден да им плаща на тия олигофрени.Линкове в нета бол за диема спорт.Мяташ на телевизора през HDMI и си ти.

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #978

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от vanio_93 Виж публикацията
    Че има ли все още някой който е заблуден да им плаща на тия олигофрени.Линкове в нета бол за диема спорт.Мяташ на телевизора през HDMI и си ти.
    Я дай работещ линк дето да не ми сече като има Ф1 например.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    85
    #979

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Я дай работещ линк дето да не ми сече като има Ф1 например.
    Ето оттук съм изгледал доста мачове и много рядко ми насича.Само си напрей един бърз рег и си ти.А също така Ф1 се излъчва по доста от останалите спортни канали както и по RTL.
    Категория Спорт

  6. Member Аватара на Daxy
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна - Траката
    Мнения
    208
    #980

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Къде изчезна Мувистар Футбол ХД - Канал+Футбол??? Вече вместо него тъпия ММА канал ли ще гледаме??

    Ако преместен - Моля споделете къде е новата му честота!

  7. Member Аватара на Daxy
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна - Траката
    Мнения
    208
    #981

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    бах мааму

  8.  
     
  9. Member Аватара на Daxy
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна - Траката
    Мнения
    208
    #982

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Явно умря тотатлно тук
    Този пост е редактиран от Daxy; 23-09-17 в 23:45.

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    50
    #983

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Половината сайтове не работят днес. Пробвах на различни компютри. Флъшнах dns, пробвах с 8.8.8.8 и 208.67.222.222. Модемът го извадих от контакта понеже не видях бутон за рестартиране. Може ли да се оправи без да чакам екип, защото нямам възможност цял ден да си стоя вкъщи, а последните няколко пъти точно така се случи когато им звънях.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    68
    #984

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Възможно ли е WalkTV да се гледа с KODI? Ако ДА ... моля обяснете как ....

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    165
    #985

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    За Варна - подмяна на кабелния модем с нов - CBN. Нямах няколко дни сутринта за около час-два интернет, след това си работеше нормално. От хелп деска казаха, че подменят групово съоръжение. После се обадиха, че трябва да проверят на място, дойдоха и смениха модема с посочения. Дали тотално подменят...?
    Не си прибраха стария модем и се чудя ако реша да се откача от тях и стария модем ли трябва да им връщам, че да го пазя. Момчетата от фирмата не знаеха.
    Този новия дава ли нещо повече като възможности?

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    16
    #986

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от goshe Виж публикацията
    За Варна - подмяна на кабелния модем с нов - CBN. Нямах няколко дни сутринта за около час-два интернет, след това си работеше нормално. От хелп деска казаха, че подменят групово съоръжение. После се обадиха, че трябва да проверят на място, дойдоха и смениха модема с посочения. Дали тотално подменят...?
    Не си прибраха стария модем и се чудя ако реша да се откача от тях и стария модем ли трябва да им връщам, че да го пазя. Момчетата от фирмата не знаеха.
    Този новия дава ли нещо повече като възможности?
    По коаксиален кабел ли ползваш интернета на МСАТ и прекъсва ли често? Поддържа ли постоянна скорост и има ли много загубени пакети?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    165
    #987

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Да, по коаксиален кабел. Като идваха вчера за подмяната на модема измериха сигнал и според тях е добре. Не бих казал, че прекъсва често. Най-вече като има някакъв общ проблем - няколко пъти в годината средно.
    Дамян одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    16
    #988

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от goshe Виж публикацията
    Да, по коаксиален кабел. Като идваха вчера за подмяната на модема измериха сигнал и според тях е добре. Не бих казал, че прекъсва често. Най-вече като има някакъв общ проблем - няколко пъти в годината средно.
    Макар, че все още не съм им абонат най-вероятно смяната на модема им е поради факта, че вече доколкото забелязвам предоставят на клиентите си модеми с Wi-Fi.

    За каква скорост си се абонирал и колко измерваш чрез speedtest.net ? По коаксиал (по улични стълбове) каква е максималната скорост, за която може да се направи абонамент? В сайта им виждам абонаменти за 20, 30, 40 и 80 Mbps, но не е ясно кои скорости са достижими единствено през коаксиал(не подземно).

  17. Novice
    Тук е от
    Feb 2017
    Живее в
    Каварна
    Мнения
    3
    #989

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    И така вече от една година съм абонат на МСАТ 80 Mbit/s плана с модем. Доволен съм, скоростите са добре. Прекъсванията са редки, и то основно ако някъде централно има проблем. Техниците са бързи, и се отзовават при проблем. От скоро обаче забелязвам, че интернета започва вечер да влачи през определени интервали. Най-много се усеща при онлайн игрите. Дали нещо централно е проблема не знам, но само вечер го наблюдавам. Не продължава дълго, нещо в порядъка на 5-10 минути (максимум 15), и се оправя от само себе си. Модема не се рестартира, и не губи връзка. Просто самия интернет става някак тромав. Модема е от тези белите на Tompson. Другото, което ми прави впечатление, че е доста топъл модема, но едва ли е от това. Този проблем започна от преди две седмици някъде, преди го нямаше. Направих и спийдтестове снощи, и в един момент скоростта падна на 1 Mbit/s, което направо ме учуди, тъй като никога преди такова нещо не се беше случвало. Ъплоуда си стоеше точно на 10 Mbit/s както си е по плана. Някой наблюдава ли нещо подобно ? Някъде по това време се случва това забавяне, че дори и след 21:00 до към 22:00.

  18. Member Аватара на Daxy
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна - Траката
    Мнения
    208
    #990

    Отговор: М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Рестартирай модема на м сат поне по два пъти на денонощие - особено ако нета ти се ползва по 14-15 часа....създал съм си навик на около 6 часа да го рестартирам и да почине 5 минутки напълно изключен - иначе загрява и ще пламне!

    От 2011г. съм абонат на тв. и интернет....все по бърз и стабилен става.... скороста ми е 85 мбит от миналата година.
    Този пост е редактиран от Daxy; 15-02-18 в 12:56.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 66 от 74 ПърваПърва ... 16566465666768 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  2. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  3. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12
  4. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44
  5. ББС кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От GearBoX във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 95
    Последно: 27-06-15, 22:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе