Страница 5 от 35 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 513

Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #61

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Комбинацията пералня- сушилня,всички знаем,че не е добре.Обаче има моменти,когато нямаме друг изход.
    Всичко зависи от жилището и финансовите възможности.
    Понякога е необходим компромис.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #62

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Моето АЕГ го взех 1400 или 1600 вече не се сещам. Наистина нямам място за два уреда но не съм съгласен, че не е добре. Сметката ми за ток е минимална и разлика когато купих комбинираната не усетих, за сушенето не се сещам какво повече мога да искам дебел памучен анцунг с качулка съм го вадил сутрин и го обличам директно а това, че дрехите не се прехвърлят от уред в уред е направо незаменимо защото моята жена никога няма да може да го направи заета е с фейсбук !

  4. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #63

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Самият„живот”на уреда е по-малък.
    Това имах на предвид,че не е добре.
    Но важното е ти да си доволен и да нямаш проблеми със самия уред.
    Този пост е редактиран от Viking72; 26-05-17 в 23:59.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #64

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Когато ползваш два уреда, вероятността да се скапе някой е двойно по-голяма и ако комбинираната има кратък живот пак излиза на сметка, защото ще купиш втори уред след като се развали първия, а не два наведнъж.Комбинираните уреди стават все по-добри-вижте само телефоните с камера-кой вече снима с фотоапарат!
    Този пост е редактиран от avenger; 29-05-17 в 21:56.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    60
    #65

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    https://www.tehnomix.bg/edra-bjala-tehnika/peralni/hotpoint-ariston-rsg-925-js-euhttps://www.technomarket.bg/peralni/hotpoint-ariston-wdd-9640bx-09121433#&gid=1&pid=1

    Здравейте! Тъкмо се бях засилил да купувам една пералня hotpoint 9kg, но видях, че има на добра цена уред 2 в 1. Имам място и възможност за два отделни уреда, но не знам кога ще останат финанси за сушилня, та сега си мисля дали да се хвърлям на 2 в 1. Пералнята, която бях харесал е със същите параметри, но без сушилня и е за 550 лв. Тази е 800. Сушилнята ще се ползва предимно зимата и по - рядко лятото, а пералнята ще се ползва много. Може ли съвет ? Някой ползвал ли е?

  7. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #66

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от boqnkov Виж публикацията
    https://www.tehnomix.bg/edra-bjala-tehnika/peralni/hotpoint-ariston-rsg-925-js-euhttps://www.technomarket.bg/peralni/hotpoint-ariston-wdd-9640bx-09121433#&gid=1&pid=1

    Здравейте! Тъкмо се бях засилил да купувам една пералня hotpoint 9kg, но видях, че има на добра цена уред 2 в 1. Имам място и възможност за два отделни уреда, но не знам кога ще останат финанси за сушилня, та сега си мисля дали да се хвърлям на 2 в 1. Пералнята, която бях харесал е със същите параметри, но без сушилня и е за 550 лв. Тази е 800. Сушилнята ще се ползва предимно зимата и по - рядко лятото, а пералнята ще се ползва много. Може ли съвет ? Някой ползвал ли е?
    Избери си друга марка .Този бранд заедно с китайските ги избягвайте.
    Електрониката им не се разбира с нашия ток.
    Софтуера също създава проблеми.
    За механиката изобщо не ми се пише.
    Този пост е редактиран от Viking72; 29-05-17 в 16:35.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,555
    #67

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от antyox Виж публикацията
    по-добри-вижте само телефоните с камера-кой вече снима с фотоапарат!
    Фотографията е цяла наука, а ти с телефони качество ще вадиш. Вложи 10 бона в фотография и ходи сравнявай качеството с телефон от 2 бона. Това не е пралка с дигитален ремък. И с "ангренажен" да е , няма отношение към качеството на прането.

  10. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #68

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от antyox Виж публикацията
    Когато ползваш два уреда, вероятността да се скапе някой е двойно по-голяма и ако комбинираната има кратък живот пак излиза на сметка, защото ще купиш втори уред след като се развали първия, а не два наведнъж.Комбинираните уреди стават все по-добри-вижте само телефоните с камера-кой вече снима с фотоапарат!
    Когато се „скапе” програматора на комбито и от сервиза ти обявят цената,която се равнява на нова пералка!
    Какво правим?

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #69

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от Viking72 Виж публикацията
    Когато се „скапе” програматора на комбито и от сервиза ти обявят цената,която се равнява на нова пералка!
    Какво правим?
    Купуваме нов един уред!
    А като се скапе програматора единия месец на пералнята другия месец на сушилнята какво правим-купуваме два уреда!
    И не мисля, че е по икономично като ел. енергия да пускаш два уреда последователно прехвърлянето от пералня в центрофуга го правехме на старите перални преди 1980г. Сега пералнята пере и суши до като спя на икономичната нощна енергия в предвид и дългите програми и сутрин направо ги обличам. И като пари и като комфорт и като време съм по добре. А това е моя уред:Пералня със сушилня - Бяла техника с транспортен дефект

  12. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #70

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Кеф цена няма!
    Не съм тръгнал да те убеждавам, да си сменяш„комбито”.Понякога всички правим компромиси.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #71

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Идеята е който сега купува да прецени сам кои предимства са му по важни и да направи информиран избор.
    В същност вашите перални също са комбита защото имат центрофуга, това е също компромис-най добре изпират пералните с горно зареждане тип казан но никой вече не купува отделно центрофуга макар, че два такива уреда ще са доста по-евтини, здрави и ще работят много по-качествено и икономично.
    Не ви предлагам да си купите отделни центрофуги, припомням позабравени факти!

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #72

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    В Европа се наложиха челните товарачи(машини с предно зареждане).Другите тип казани се ползват в Азия и С.Америка.
    Всяко нещо има преимущество и недостатъци.
    Идеални неща и хора няма!
    Комбито заема по-малко място и е по евтин вариант,отколкото два отделни уреда.
    Този пост е редактиран от Viking72; 30-05-17 в 11:02.

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #73

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    3 години загубих докато се реша да купя комбинираната -"защото не били добри". И прането ми висеше по една седмица.

  17. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #74

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от antyox Виж публикацията
    3 години загубих докато се реша да купя комбинираната -"защото не били добри". И прането ми висеше по една седмица.
    А кой е твоя уред, че от линка не се разбира.

  18. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #75

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Стоянов,чети !
    Аег-то е на колегата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 35 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Уред за кисело мляко / мнения, обсъждане
    От Shmi във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 17
    Последно: 05-11-17, 23:11
  2. Проблем с комбиниран уред HOOVER HW6313 пералня със сушилня
    От Radoslava Angelova във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 27-02-13, 12:17
  3. Избор на пералня с сушилня
    От vtdy във форум Бяла техника
    Отговори: 13
    Последно: 22-04-11, 18:48
  4. Пералня със сушилня
    От mddmdd във форум Бяла техника
    Отговори: 6
    Последно: 16-01-07, 14:06
  5. Препоръки за сушилня
    От Alexi във форум Бяла техника
    Отговори: 9
    Последно: 30-11-06, 19:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе