Страница 158 от 167 ПърваПърва ... 108148156157158159160 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,356 до 2,370 от общо 2504

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #2356

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    След като разбрах, че трябва да се разделя (колкото и да не ми се иска) с последния мохикан на WINDOWS телефоните, аз също се бях насочил към iPhone 12 mini (то и като цена 64ГБ версията е близка до GOGLE PIXEL 5), дори щях да го поръчам от istyle.bg, обаче цената за доставка (12 лв) ме втаса и се отказах. А за съществуването на PIXEL разбрах от приятел, на когото споделих, че ми трябва телефон с гугъл услуги и възможно "най-чист" Андроид. Цените и на предишните ми телефони (флагман модели и не чак толкова) са били близки до тази, и по принцип е без значение, важното е да ми върши работа.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    50
    #2357

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    @podredko сподели впечатления от ползването на пиксела, след като добиеш такива. Интересно ми е.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #2358
    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    Ако искаш МOTOROLA,това е телефона-EDGE.От миналата година е ,но е към 650лв.,т.е. близо 2 пъти по-евтин от излизането си.Внимателно прочети и другите статии и не се влияй от всяко мнение на този и на онзи който имал един телефон и си го хвали.Вярно,че и този ти е извън бюджета,ама евтино и хубаво няма.А ако държиш на цената не се съобразявай с фирми,а гледай характеристиките-дисплей,процесор,камера......И дали е XIAOMI или MOTOROLA ще познаеш само по някои неща и то само ако ги познаваш добре предварително.
    За този казсват,че е близо до чистия Андроид.
    https://www.gsmarena.com/motorola_edge-10133.php
    https://www.gsmarena.com/best_premiu...eview-2033.php
    https://www.gsmarena.com/smartphone_...eview-2036.php

    За да не търся цени-за 370 лв. май трябва да гледаш долната категория...или около нея също ги има.
    И феновете ги остави да си хвалят квото си искат.
    https://www.gsmarena.com/best_entry_...eview-2034.php
    Здравейте. Точно и аз си харесах Motorola но само по цена на изплащане с оператор. За функции на камери, процесори, рам памети... съм в друго измерение!!! Бях и съм с тухли Ulefone 5... от по 13 000 мощност на батерията. Като гледах в нета си избрах Motorola Edge+ , Motorola G100. Кой да си взема ми кажете моля? На батерия още си държа! И под 5000 няма да си взема телефон. Макар да ми казват при оператора че зависело от процесора и рам паметта и други работи колко ще издържи батерия. И на Самсунг от 3000 можела да издържи колкото тази на Моторола! Пълно табу е за мен. Слушам музика, а не гледам, основно. Ровя се в нета и взе да ме дразни че много бавно взе да зарежда страници, телефона ми. Игрите ми са пасианси. Гледам чат пат клипове от тубата, както мачове и филми!

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    Ако искаш МOTOROLA,това е телефона-EDGE.От миналата година е ,но е към 650лв.,т.е. близо 2 пъти по-евтин от излизането си.Внимателно прочети и другите статии и не се влияй от всяко мнение на този и на онзи който имал един телефон и си го хвали.Вярно,че и този ти е извън бюджета,ама евтино и хубаво няма.А ако държиш на цената не се съобразявай с фирми,а гледай характеристиките-дисплей,процесор,камера......И дали е XIAOMI или MOTOROLA ще познаеш само по някои неща и то само ако ги познаваш добре предварително.
    За този казсват,че е близо до чистия Андроид.
    https://www.gsmarena.com/motorola_edge-10133.php
    https://www.gsmarena.com/best_premiu...eview-2033.php
    https://www.gsmarena.com/smartphone_...eview-2036.php

    За да не търся цени-за 370 лв. май трябва да гледаш долната категория...или около нея също ги има.
    И феновете ги остави да си хвалят квото си искат.
    https://www.gsmarena.com/best_entry_...eview-2034.php
    Здравейте. Точно и аз си харесах Motorola но само по цена на изплащане с оператор. За функции на камери, процесори, рам памети... съм в друго измерение!!! Бях и съм с тухли Ulefone 5... от по 13 000 мощност на батерията. Като гледах в нета си избрах Motorola Edge+ , Motorola G100. Кой да си взема ми кажете моля? На батерия още си държа! И под 5000 няма да си взема телефон. Макар да ми казват при оператора че зависело от процесора и рам паметта и други работи колко ще издържи батерия. И на Самсунг от 3000 можела да издържи колкото тази на Моторола! Пълно табу е за мен. Слушам музика, а не гледам, основно. Ровя се в нета и взе да ме дразни че много бавно взе да зарежда страници, телефона ми. Игрите ми са пасианси. Гледам чат пат клипове от тубата, както мачове и филми!


    https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/fn:sravnenie-na-produkti:motorola-moto-g100-128gb-dual-p652563381,motorola-edge-5g-256gb-12gb-ram-p564385890/
    Този пост е редактиран от skaiuokar; 09-06-21 в 10:53.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #2359

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН


  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #2360

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Гледай да има бързо зареждане, че с тия големи батерии е мъка.Моя забравих снощи да го включа на зарядно и сутринта го заредих от 22 до 87 процента за половин час кажи речи докато се оправям и закусвам

  7. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,709
    #2361

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Някой ако има Oneplus 8 pro, мога да му подаря един син кейс, че ми дойде в пратка в която трябваше да има интегрални схеми. Няма какво да го правя.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #2362

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Момчета, кажете добър сайт за смартфони с по богат избор. Телефонът няма да се поръчва от БГ - та сайта не трябва да е български. Най вероятно от UK или USA.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,204
    #2363

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    В USA не са ли на друг стандарт?

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #2364

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Сегашното Xiaomi/глобална версия/, купено тук си работи в US без никакъв проблем. Проблема е, че се счупи и трябва нов.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #2365

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН


  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,204
    #2366

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    То това нашите "корифеи" го "патентоваха" за micro USB едно време.
    Паси и жена му.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #2367

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Че какво му е лошото?

  16. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #2368

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    А кое му е хубавото?

    Лошото е че ограничава конкуренцията.

    Освен това USB C не означава автоматично универсалност на зарядните...

    Най-вероятно някои ще сложат чип за разпознаване(Моторола на телефоните бяха така едно време, затова не можех да ги понасям), а други ще "варират" с волтовете на които се зарежда и работи батерията ..

    Това с чиповете го правеха Dell и Packard Bell със зарядните за лаптопите им...

    А бре общо взето няма голяма полза.

    Дано да са универсални зарядните, ама надали
    ...

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #2369

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Нямам проблем с което и да е зарядно , ползвано на телефони от различни марки ... без въйфоня разбира се.
    Лошото е че ограничава конкуренцията
    - не зарядното , а самата букса да е еднаква бре Джъсти , какво ограничаване на конкуренцията - не като преди да разнасям 5 вида зарядни/кабели за различни телефони и у-ва.

    Те самите зарядни са си различни и сега - буксата като е еднаква вече какво ще поддържа телефона си е въпрос на клас и процесор и доколко ще се възползва от възможностите на самото зарядно .

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #2370

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Колебая се между Poco f3 и Oneplus nord 2 , някой с впечатления или алтернатива в границите 600 - 800 лв, 8 ram, 128 gb и по-надеждна батерия ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 08:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 22:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 15:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 23:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 04:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе