Страница 73 от 167 ПърваПърва ... 2363717273747583123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,081 до 1,095 от общо 2504

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #1081

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    646

    - - - - - - - - - -

    64GB чакам го всеки момент..............
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1082

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Чакай го , лошо няма , телефона си заслужава да се притежава !Но и DHL, и те те чакат ! И ако споделиш , как си се разминал с митница , ще е достойно за уважение .

  4. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #1083

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Total Cost
    Commodity price :
    189.99
    + Delivery costs:
    7.13
    =
    USD
    197.12

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1084

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Те видях го , де ! Не личи от къде идва . Но инфо от първа ръка си е друго , затова ! Нищо лично , само любопитство , много се нароиха шипинг-методите .

  6. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1085

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    От Гиърбест телефона не идва от европейски склад. Дано не мине през митницата, но доколкото знам с DHL това е с много голяма вероятност.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #1086

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Vernee Apollo X дефинира нов стандарт за среден клас смартфони

    Vernee Apollo X е балансиран смартфон.
    Той предлага отличен дисплей, мощен 10-ядрен процесор, комбиниран с 4GB RAM и 64GB ROM, качествена Sony IMX258 камера и красив корпус от метал и Gorilla Glass 3.
    Това е еталон на модерния смартфон от среден клас - бърз, здрав, елегантен, с добри фотографски възможности и умерена цена.
    Вижте превю на Vernee Apollo X в SetCombG.com >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1087

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от bagerista9 Виж публикацията
    64GB чакам го всеки момент..............
    Като пристигне ще споделиш ли, колко му е резултата в Антуту и дали го получи безпрепятствено?

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #1088

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Oukitel K6000 Plus - огромна батерия, Android 7, 4GB RAM и Full HD екран

    Oukitel K6000 Plus е смартфон с огромна батерия, нова технология за бърз заряд, отлична основна камера, 4GB RAM, 64GB вградена флаш памет, качествен дисплей и метален корпус. В момента моделът е на промоция в GearBest.
    Превю на Oukitel K6000 Plus и информация за промоцията - прочетете в SetCombG.com >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #1089

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Телефончето е вече няколко дни при мен.Антуту-138026.Мина през митница-разправия си е,електронни подписи ала бала.Оскъпяване 120лв,моткане половин ден-не препоръчвам тая гимнастика на хора,които не са се занимавали с "митници" и т.н.DHL ме загубиха окончателно като клиент-следствие и на друга работа с тях.Малко кофти ми стана като го видях на 224$ от евро склад в tinydeal-пих една студена вода..............както и да е.Като изработка телефона е топ,дисплей мн.добър,камерата добре снима и при недостатъчна светлина-автофокуса ми се струва бавен.Wifi обхвата мога да кажа че е слаб.Процесора е малко по-топъл като го изръчкаш, иначе е изтребител като цяло.Усещаето в ръка+визия е супер.Сензора за пръстов отпечатък добре работи,звукът е уникален .Като цяло телефона си заслужава всеки един лев,та и отгоре.С чиста съвест го препоръчвам.

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1090

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ами , честито , дълго да ти служи безпроблемно! И другия път да гледаш , кой е куриера или от къде идва !

  13. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #1091

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Винаги гледам аз.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1092

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    ОК , понятно , но си пропуснал !Нищо лично !

  16. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1093

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от bagerista9 Виж публикацията
    Телефончето е вече няколко дни при мен.Антуту-138026.Мина през митница...
    Честито, макар че е останала малко горчилка ама така пък ще си го ползваш с по-голямо удоволствие.
    Всичко от Китай с DHL минава през митница с изключение стоките на един бивш търговец (Top One) от Алиекспрес.
    На моя не ми харесаха резултатите от Антуту. Първия път малко повече от 110К точки, ден след това правих втори опит и изкара почти 126К точки. Довечера ще пусна трети тест да видя, какво ще излезе .
    Засега от батерията съм много доволен. Със зададени 50% максимална яркост на екрана и авто регулиране изкарах 8:25ч. на работещ екран и един ден в стендбай режим. Следващото зареждане изкара два дена в стендбай и към 5:30ч. на светнат екран. Това без разговори, само безжичен интернет, клипове, ровичкане и настройки по менютата и непретенциозни игрички.
    Определено телефона в ценовата категория, където е позициониран в момента - около 200$, няма реален конкурент. Като добавим, че пристига в комплект със силиконово калъфче, слушалки и преходник за тях и протектор за екрана. Само за тези неща се спестяват още едни 10$ в най-лошия случай.

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1094

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Малко тестове от моя LeEco Le Max 2 X829:





    Освен досега изложените предходни отзиви за телефона ще добавя още няколко от мен.
    Като цяло не ми харесва лаунчера на LeEco, интерфейсът му е частично преведен на български и го замених с този на ZenUI, който е изцяло на български, има много повече настройки, възможности за подредба по мой си вкус и предпочитания.
    Менюто с контакти и обаждания е другото, което не ми допада и съм в търсене на подходящо приложение. Пробвах няколко, които почти веднага изтрих, както и това на ZenUI dialer & contacts, но иконите на самите контакти ми идват малко големи, иначе има доста възможности за персонализация. Другото, което засега най-много ми хареса е True phone dialer & contacts, тука обаче има един друг кофти момент. Когато добавям нов контакт не ми дава възможност да го запиша на СИМ картата, а само в паметта на телефона или в Гугъл профила. Ако имате опит с други подобни приложения преведени на български моля да ги споделите .
    По време на разговор отсрещната страна се чува все едно провеждам разговора през някой от месинджърите (при някои от тях чуваемостта на разговорите е малко особена), а не през мрежата на оператора. Като че ли ниските са ми в повече. Не знам дали е, защото приоритетно е избрана 4G мрежа или това няма значение. Не, че е лошо, но го отбелязвам, тъй като може би не съм свикнал още и засега ми е ЛеЕко странно .

  18. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1095

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Малко допълнителни пояснения относно чуваемостта на разговорите, за които споменах в горното си мнение.
    Стигнах до извода, че това леко боботене на гласа по време на разговор е конкретно само с един номер (поне до момента), при всички останали е супер отчетливо и ясно. Интересното от друга страна е, че отново с този номер, когато включи високоговорителя разговора изведнъж става доста по-изчистен и го няма този така наречен паразитен басов шум.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 08:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 22:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 15:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 23:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 04:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе