Страница 120 от 167 ПърваПърва ... 70110118119120121122130 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,786 до 1,800 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1786

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    За други Чайна онлайн магазини става въпрос. В България е ясно, че цената ще е значително по-висока.
    imarh одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #1787

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте, колеги!
    Мисля да си сменям телефона и съм се спрял на тези 2 модела: Samsung Galaxy J5 2017 и Nokia 6. Ще съм благодарен ако собственици на някой от моделите сподели мнение относно поведението, плюсовете и минусите на моделите. Това би ми помогнало в избора.
    Благодаря предварително!
    Nokia 6Nokia 6

  4. Junior Member Аватара на batbojko
    Тук е от
    Feb 2018
    Живее в
    Банкя
    Мнения
    76
    #1788

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    здравейте
    и аз си търся някакво телефонче до към 400-450 лева(че старата бангия здаде багажа),а бе демек най доброто за тия пари,нещо като сбор от добро процесорче,добра камера и т.н.
    мерси предварително.


  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #1790

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Дайте идея за Смартфон който има ултразвуков сензор и може да измерва дебелина на материали.Видях някъде такъв по сайтовете, но в момента не мога да го намеря отново.Два-три дни търся и не мога да го намеря.

    Някой имал ли е такъв смартфон ???

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    11
    #1791

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Здравейте, колеги!
    Мисля да си сменям телефона и съм се спрял на тези 2 модела: Samsung Galaxy J5 2017 и Nokia 6. Ще съм благодарен ако собственици на някой от моделите сподели мнение относно поведението, плюсовете и минусите на моделите. Това би ми помогнало в избора.
    Благодаря предварително!
    Nokia 6Nokia 6
    Аз ползвам Самсунга вече няколко месеца и съм много доволна. Камерата е супер, батерията издържа два дни, което за 3000mAh си е добре. Рама му е малко, но аз не играя игри и не ми пречи - понякога лагва, но то е ако децата са играли нещо. Когато аз си го ползвам само, няма проблеми. Бързо се запълва паметта и от снимки и клипчета, но нали има облаци - качвам и трия, така че и това не е проблем. С две думи, добър телефон, ако не искаш да играеш на него.
    Сега се оглеждаме за телефон за съпруга и съм хвърлила око на Xiaomi Redmi 5 Plus. Той може би е една идея по-добър от Самсунга в същия ценови клас.
    За Нокиата нямам впечатления, никога не са ми били слабост тази марка, но след един бърз прочит изпъкват няколко малки предимства - леко по-добра камера, горила глас стъкло, новото бързо зареждане, по-мощен процесор и слаба батерия.
    SPSt одобрява това.

  7.  
     
  8. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1792

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    SPSt и batbojko ако не ви се дават много пари този Meizu M6 Note 3/32GB е отличен избор в този ценови диапазон до 300лв. Има много добри камери и голям капацитет на батерията.

  9. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #1793

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    В крайна сметка се сдобих с това във варианта 32 GB, 3 GB RAM. Засега съм много доволен и дано да се окаже сполучлива покупка.

  10. Junior Member Аватара на batbojko
    Тук е от
    Feb 2018
    Живее в
    Банкя
    Мнения
    76
    #1794

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    имам още едно въпросче за избор на смартфон,а именно,мисля да вдигна малко кинтите на около 550-600 лева за телефон,та бихте ли ми предложили някое по добро телефонче за тия пари,освен камера да става и за по хубави игрички(изискващи по мощен процесор).за сега съм се спрял на самсунг s7(от 2016) и нокиа 8(от 2017),просто от всичко което изрових на нашия пазар не можах да намеря нещо по добро за около 600 лева.изгледал съм бенчовете и тест камерите в youtube на десетки телефони и просто за тия пари не можах да намеря нищо по добро като савкупност от тези два телефона,ако някой има впечатления от тези два телефона,кой би ми препоръчал или ако има нещо друго предвид ще се радвам да пише

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #1795

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ако го искаш за игри напъни се още малко и скачай на https://www.gearbest.com/cell-phones...ml?wid=1349303

  12. Junior Member Аватара на batbojko
    Тук е от
    Feb 2018
    Живее в
    Банкя
    Мнения
    76
    #1796

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Ако го искаш за игри напъни се още малко и скачай на https://www.gearbest.com/cell-phones...ml?wid=1349303
    не мисля че казах:искам телефон за около 1000 лева и нещо от чужд сайт(реално без гаранция)макар и с най добрия бенчмарк в света-- Ranking - AnTuTu Benchmark - Know Your Android Better
    а казах:какво бихте ми препоръчали за около 600 лева(най доброто за тия пари).от това което изчетох и изгледах в нета по добри от s7 и нокиа 8 за тия пари няма.ще се радвам някой по запознат от мен да ми препоръча някой от тези два модела или ако има нещо друго предвид.мерси предварително.
    п.с.-само да добавя че от чужд сайт не бих си взел и гащи .и една малка вметка:телефон със score около 120 000(всичко надолу е компромис) е напълно достатъчно за да играеш почти всичко живо,и не е чак толкова нужно да набиваш една торба пари за телефон със scor 280 000 който ще прави почти същото.за тая работа си има геймарски компютри,плестейшани и т.н.,кадето ефекта от играта и кефа е в пъти пъти(десетки пъти,нещата просто са несравними) по голям.на едното му се казват игрички а на другото Игри,сещате се къде е разликата
    Този пост е редактиран от batbojko; 17-08-18 в 12:14.

  13.  
     
  14. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #1797

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Колеги, какъв ми е шансът да поръчам телефон от Китай, от търговец, който не предлага доставка примерно с DHL, а през Български пощи и да мина м/у капките с митница? Не ме притесняват митническите такси, а разправията и изгубеното време.
    Освобождавал съм стоки от Китай в митница, но ползвайки услуги на митнически агент. Не бих платил 50 - 70лв. на митнически агент, за освобождаването на една електронна играчка, струваща 300 лв. с ДДС.

  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #1798

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Май никакъв.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #1799

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Защо?

  17. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #1800

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Скоро четох в някакъв друг форум, че има търговци /имаше и приложен линк/, които изрично пишат, че доставката ще е без митнически такси. По някакъв начин ги прекарват първо през Англия и после идват в България. В описанието на продукта от търговеца, обаче изрично трябва да е записано. Съжалявам, че не мога да дам по-точна информация, но се натъкнах случайно докато си избирах нов телефон.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе