Страница 135 от 167 ПърваПърва ... 85125133134135136137145 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,011 до 2,025 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #2011

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от gggggg Виж публикацията
    Някой да каже най-евтиния модел на Ксиаоми в конфигурация 4/64 ГБ памет...и съответно с колко инча диагонал върви ? Даже и от новия магазин купими.бг бих искал да знам как са цените ?
    Човекът пита за най-евтиния. Redmi Note 4X в момента е най-евтиният 4/64 на ШАОМИ, а не Ксиаоми. Струва 133 $ бял и 141 $ черен. Малко стара история.

    Redmi Note 5A е 134 $.

    Телефонът, който най-много си заслужава да се купи от марката е Redmi Note 5, който струва 180-190 долара в зависимост от версията си. Още малко нагоре в цената, за 207 долара е Redmi Note 7, който вече идва и с доста сериозна камера, но в момента е само китайска версия. По-добре за обикновен краен потребител е да се изчака глобална, комбинирана с 6 РАМ и 128 РОМ. В комбинация с вече стандартната 4 Ач батерия, ще е наистина топ в този клас.
    Този пост е редактиран от ogi28b; 22-02-19 в 17:08.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Rado Smilkov
    Тук е от
    Jul 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    199
    #2012

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Оги, човекът просто го мързи да отдели 5 минутки на Гугъл... [emoji16]
    В алито цитираният от мен по-горе телефон - бяло/розово бие твоя с 68 цента...[emoji3] И да, повечето фенове на Miui знаем как се произнася марката. [emoji6]

    Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2013

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    напоследък много ме гъделичка идеята за едно поко, особено след като го видях на живо...

    някой да се е обзавел вече?

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #2014

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз поръчах за един приятел преди нова година още, но дойде с доста закъснение, но пък беше на добра цена. Много го хареса и няма оплаквания. Наистина, много бърз телефон.
    Rado Smilkov одобрява това.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #2015

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от Rado Smilkov Виж публикацията
    Провери си в Алито, в купими.бг - също, с гугъл лесно се работи...
    Най-вероятно redmi note 5 plus, с единичната камера.

    Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
    Може ли линк към този телефон? Като напиша "redmi note 5 plus", не излиза нито един модел телефон в мобилното приложение. За първи път чувам да има такава модификация - с "plus" отзад и с единична камера.

    Redmi 6 го има за 130 долара сив.

  7. Member Аватара на Rado Smilkov
    Тук е от
    Jul 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    199
    #2016

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    https://m.gsmarena.com/related.php3?idPhone=8959
    Щом си намерил 6. за 130, стига да няма 20$ транспорт, по-евтино наистина няма...
    И майтап, бях си тагнал линка в алито, сега вярно го няма - по принцип това е версия за Индия, Китай - доразвитие на 3 и 4, още със 625. процесора, преди двойната камера и 636 снапдрагона в про глобалната... Което го прави реално друг телефон.

    Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от Rado Smilkov; 23-02-19 в 23:41.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #2017

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ами аз гледам само в Алито, а там подобен модел не излиза по никакъв начин, затова се учудих. Нито на компютърния сайт, нито на телефонното приложение. Заприлича ми на обикновената 5-ца, но те пък са с много по-"малки" екрани - 1440 * 720 май бяха.

    Не знам какво са направили, но напоследък през компютър като напиша точния модел телефон, ми излизат само някви калъфчета, кабелчета, кейсчета, но не и самият телефон. На приложението не е така, излизат си веднага отгоре телефоните и понеже напоследък търсех за един приятел, забелязах Note 4X че е станал супер евтин, затова го предложих. А аз имам Note 5 за около 190 и ми стана интересно че има и PLUS версия за 50-60 долара надолу. Те и те с тия техните - за Индия, за Китай, за не знам си къде... 1 000 версии на един модел.

    Обикновената 6-ца върви с обикновена поща за около 2 $, така че най-ниската му цена реално е 132. Остава рискът от митници. Обичайното 26-27 $ с DHL също се предлага.
    Rado Smilkov одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #2018

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ако мине през митница или му сложиш доставкаDHL, то не що ми се губи смисъла , след като и тука е около 250-270лв -
    Xiaomi Redmi 6 64GB Dual Sim Gold

    http://shtepsel.bg/Xiaomi-Redmi-6-64GB-Dual-Sim-Black
    ... да не казвам, че вече изобщо не ми се занимава при "далавера" от 20-30$ и липса на гаранция .
    bagerista9 и Rado Smilkov харесват това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,169
    #2019

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Гледам,че тук има много почитатели на марката. Ето какво представиха преди малко---> Mi MIX 3 5G.
    Rado Smilkov одобрява това.

  12. Member Аватара на Rado Smilkov
    Тук е от
    Jul 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    199
    #2020

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Светльо, за 20-25 лв. наистина не си струва. Не го заех този сайт- "щепсел", благодаря. [emoji4]

    Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,169
    #2021

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    А ето и Mi 9 .Huawei представи Mate X. Започна GSMA Mobile World Congress в Барселона ,затова толкова много представяния.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #2022

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Напоследък наистина се появиха сайтове, които не товарят на принципа "ден година храни", Което е добре за нас, потребителите. Така наистина разликата в цената ако купиш директно тук от сайт или от Алито с платена доставка DHL е нищожна и е безсмислено. Но ако купиш модела без да плащаш доставка или дори с платена доставка - да е някой от по-скъпите модели, да речем Микс или Ми 8 в топ-версиите - разликата си е значителна. Да речем Ми 8 6/128 е 750 лв тук в цитирания сайт, а от Алито е 630 лв без и 680 с доставка. В общи линии - 20 % по-скъпо продава сайтът, което е напълно нормално, според мен. Вече крайният потребител сам може да вземе решение дали да спести малко пари или да вземе гаранция.

    Моят опит с марката показва, че плащането на пари за гаранция е напълно безсмислено. Моделите, които съм купувал, винаги са били сравнително евтини, все пак, и не е болка за умиране дори да се повреди - ще си е свършил работата. Купил съм Redmi Note 2; Note 4 (МТК); 3s, Note 4X (SD) - 3 броя, Note 5. Само на първия - на двойката - след 1 година ползване му затихна говорителят и чувах малко по-слабо, но не беше кой знае какъв проблем. След 3 години ползване копчетата отстрани му взеха да сдават багажа, защото с тях е единственият начин за отключване, не поддържа отключване с двукратно почукване по екрана. Зареждах го всеки ден, понякога и по два пъти, и заради това след 2 години батерията му се предаде, сложих заместител и си бачка и в момента екстра. В това отношение 5-цата направо разцепва - нормално при мен издържа 4 дни със 7-8 часа екран или 3 дни с 10-12 часа.

    Има и нещо друго - често в някои сайтове моделите са китайска версия, с китайско зарядно, неизвестно как отключен буут-лоудър и неясно дали няма да създаде проблеми при опит за флаш. Но това са подробности, които в специализираните форуми са обсъдени достатъчно.

    Аз чакам сега на 28-ми да обявят глобалната версия на Redmi Note 7 и в момента, в който го пуснат с 6/128 версия - вземам един.
    Rado Smilkov одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #2023

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    За гаранцията не е кой знае кво,ама цените тук вече са с малко над китайските и дори само (евентуални )обяснения с митници не си засслужават.
    mi8 на 25.11 беше на промоция699 лв.,,аз търгувам с тази фирма и да не правя реклама(за мен беше още по-надолу),пък и сега го има на подобни цени.
    Иначе сега mi9 и mi9SE (за по-бюджетен телефон) ми се виждат най-добре в двата класа.Дадох сравнение на antutu вкл.mi9 (372 006)и Galaxys10+(340 345).Тук и за камерите от най-надежния източник-mi9(107т.)S10+(109т.).
    https://www.pazaruvaj.com/mobilni-te...am-p411293673/
    https://www.dxomark.com/category/smartphone-reviews/
    https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-9-camera-review/
    https://www.dxomark.com/samsung-gala...camera-review/
    Rado Smilkov одобрява това.

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #2024

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Според, кого е най-надежден източник въпросния сайт?

  18. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #2025

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Въпросният сайт DxOMark е цитиран в много сайтове за фотография и често оценките му(portret-colour depth,landscape-dinamic range,Sports low light iso) влизат при общия брой точки които поставят.
    Rado Smilkov одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе