Страница 149 от 167 ПърваПърва ... 99139147148149150151159 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,221 до 2,235 от общо 2504

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2016
    Мнения
    18
    #2221

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Спрях се на това.... https://techmart.bg/%D0%A1%D0%BC%D0%...GB%20DS%20Blue. Само трябва да птида да го видя на живо. Моделът 8 T с четворната камера и 60-70 лв повече май е по добър, ама като ги видя на живо ще преценя. 5000 mah батерия би трябвало да е доататъчно да изкарва по ден и половина.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    80
    #2222

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Бях питал за този модел :
    https://www.ebay.co.uk/itm/Brand-New...JmAEFWzlY0kRHQ
    Явно никой не е чувал нищо за него.Става дума за ниските класове телефони.Оня ден колегите ми си говореха кой какъв телефон щял да си вземе.Единия каза че този път щял да си вземе 20+защото имал по голяма батерия.Той един телефон е телефон докато му подържат софтуера.Това обикновенно е 2 години.Без значение дали е за 200 или за 2 000.Айфона има по дълга подръжка но там проблемът е че винаги точно този апп който ти е нужен е платен. Телефон между 250 и 350 евро е моя телефон .Всяка стотинка отгоре е безсмислена.В руските клипове казват че телефона с име Xiaomi покривал всички изисквания на руснаците.Трябва да реша кой от двата да бъде.Проблемът е че евтените нямат метал в корпуса си и лесно се чупят.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #2223

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    От няколко години ползваме само Шиомита вкъщи. От ми1 до ми3, добри телефони за парите си, 2 години и в базара и нов. Досега не съм имал проблемен. Доволен съм.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    80
    #2224

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    От няколко години ползваме само Шиомита вкъщи. От ми1 до ми3, добри телефони за парите си, 2 години и в базара и нов. Досега не съм имал проблемен. Доволен съм.
    Аз като си помисля реално телефона го ползвам да се обадя на някого да кача музика да слушам някое радио,много снимки ,навигация и някой други дребни нещица.Някой казват че 12 мегапиксела били всички камери а останалото било софтуерни трикове.Например наслагване на много снимки една върху друга.Този
    Brand New Sealed Box Oppo Realme 6 64MP Dual SIM 4G LTE RMX2001

    Как ли ще се спрсви телефона с толкова пиксели?Този Реалми ползвал лещи от Самсунг.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    652
    #2225

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от ciril111 Виж публикацията
    Аз като си помисля реално телефона го ползвам да се обадя на някого да кача музика да слушам някое радио,много снимки ,навигация и някой други дребни нещица.Някой казват че 12 мегапиксела били всички камери а останалото било софтуерни трикове.Например наслагване на много снимки една върху друга.Този
    Brand New Sealed Box Oppo Realme 6 64MP Dual SIM 4G LTE RMX2001

    Как ли ще се спрсви телефона с толкова пиксели?Този Реалми ползвал лещи от Самсунг.
    Самсунг пък от кога правят лещи за фотоапарати/телефони? Качествени при това.
    Софтуерната обработка в последствие е много по-важна от това, което ще изкарат тия миниатюрни сензори. За справка можеш да погледнеш Pixel 4 и сравненията му с другите телефони, които имат повече мегапиксели в камерите си.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    80
    #2226

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от w00x
    Самсунг пък от кога правят лещи за фотоапарати/телефони? Качествени при това.
    Софтуерната обработка в последствие е много по-важна от това, което ще изкарат тия миниатюрни сензори. За справка можеш да погледнеш Pixel 4 и сравненията му с другите телефони, които имат повече мегапиксели в камерите си.
    И аз това се чудя къде ги побраха тези мегапиксели?За Пиксел съм чел че за снимки бил номер едно.А за Самсунга не съм сигурен на 100% но пишеше че бил испитателен полигон на Сони.И т.н. и т.н.
    Още не съм решил кой модел да взема.За сега още слушам клипове и събирам мнения.


    Това са снимки направени миналата седмица с Xiaomi 7 pro.Между другото днескса говорих с един бирш колега и оня има Самсунг и утре щял да предподписва и каза следното :Гледай да е с максимално голяма батерия.А оня здраво тормози телефончето.По цял ден слуша музика на интернет .И още куб други неща през интернет
    Забравих да отбележа че фотографа не е професионалист.На автоматична настройка.И снимките са минали през Вайбъра.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #2227

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте колеги,моля за съвет.Време ми е да преподписвам и искам ксиимито note 5 да го давам на щерката.До тук бях с ксиомитата,за няма и 2 години прогоря дисплея като на OLED,прави ужасни снимки ,а да ги свържеш с комп е научна фантастика.От теленор ми предлагат A71 за 53лв на месец с абонаментният план.Та се чудя понеже не си падам по самсунг и никога не съм имал такъв,а мерака ми е за Xperia 10 II.Ще съм благодарен на всеки съвет.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #2228

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от vakill Виж публикацията
    ксиимито note 5 да го давам на щерката.До тук бях с ксиомитата,за няма и 2 години прогоря дисплея като на OLED,прави ужасни снимки ,а да ги свържеш с комп е научна фантастика..
    Хм, интересно - на жената е също Редми Ноут 5 и няма описаните дефекти - бих казал точно обратното ...

    Ползвах Самсунг (s4 mini) няколко години (рядко сменям телефони вече) и не се сещам за някакъв проблем изобщо, а племенниците не са минавали изобщо на друга марка вече няколко поредни S модела ...
    От друга страна нямам представа как е А серията ...

  11. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #2229

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Какво се търси в телефона? Камера, батерия, екран, производителност...? В днешно време пазара е толкова пренаситен, че за всеки с претенции ще се намери по нещо, стига да не е тръгнал с голямата кошница ... И най-важното, колко е бюджета?

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #2230

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Търси се най вече функционалност и безпроблемност.Игри не играя на телефон.Интернет тетъринг вкл.през usb е важен,multitasking.И вярно инфраред-а на ксиомито много ще липсва ,но няма как.Бюджета макс до 55лв на месец с абонамента сиреч до 700лв телефон.

    П.п.Оказа се,че за 700лв.най добрите варинати са Realme X2 и Mi Note 10 lite.Понеже никъде в България не се предлага първият в приличен магазин с реална гаранция се налага да продължа да се мъча с ксиомита...
    Този пост е редактиран от vakill; 14-07-20 в 22:03.

  13. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #2231

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ето едно предложение в ценовите рамки, които искаше - Motorola Moto G8 Power. В Теленор с абонаментен план, Технополис и Плесио.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #2232

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от vakill Виж публикацията
    Търси се най вече функционалност и безпроблемност.Игри не играя на телефон.Интернет тетъринг вкл.през usb е важен,multitasking.И вярно инфраред-а на ксиомито много ще липсва ,но няма как.Бюджета макс до 55лв на месец с абонамента сиреч до 700лв телефон.

    П.п.Оказа се,че за 700лв.най добрите варинати са Realme X2 и Mi Note 10 lite.Понеже никъде в България не се предлага първият в приличен магазин с реална гаранция се налага да продължа да се мъча с ксиомита...
    И А71 става, виж и Nova 5t. Honor 20

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #2233

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Днес Google анонсира за 349 евро pixel 4a. Той е производство на Foxconn.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    57
    #2234

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Още влача първия си смартфон, който ако не ми го бяха подарили, сигурно и до днес щях да карам със старата Нокия с фенерчето. За съжаление този ветеран от безброй сблъсъци с плочника и като цяло немарливо ползване, започна вече съвсем да сдава багажа. Трябва ми нов, бюджетен телефон, най-вече за да мога да кача някои от по-новите приложения. На прима виста си харесах два и се колебая между тях - Motorola Moto G8 Power и Xiaomi Mi A3.
    Какво бихте ме посъветвали?

  18. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #2235

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Няма, какво толкова да го мислиш. Грабвай Моторола-та.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 08:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 22:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 15:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 23:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 04:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе