Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 55

Strong SRT 8113

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    4
    #1

    Strong SRT 8113

    Здравейте!
    виждам, че няколко пъти препоръчвате STRONG, вероятно ви е познат като устройство

    имам такъв приемник SRT8113 и за сега си работи добре и бързо, но при включване на USB диск към него(флашка също) не разпознава jpg и avi файлове. На практика при разлистване на носителя се виждат САМО mp3 файлове!? не че е проблем във възпроизвеждането филми - даже не ги "вижда" като файлове, изобщо никакви други формати !
    актуализирах му системния софтуер, но нямаше ефект по този въпрос. Какво друго може да се направи?
    Някой ползвал ли е функциите му на плейър?
    Благодаря предварително на всички !

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #2

    Отговор: Strong SRT 8113

    Колега , в грешка си ! Чете си ги тези фаилове , но ти трябва да му кажеш , че искаш филм или музика или снимки . За това е плеъра и си има меню .
    Софтуера , че си го актуализирал е добре , но не си се запознал с устройството . То не ти е виновно .

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    5
    #3

    Отговор: Strong SRT 8113

    al-pyrvanov, не си се загледал внимателно в менюто. По подразбиране на плейъра му е зададено да отваря музика. Като влезеш в медийния плейър с бутона MOSAIC избираш какви файлове търсиш за отваряне (плейване)... някакъв странен лично за мен предварителен начин за филтриране на съдържанието сякаш не може едновременно да си показва всички формати които поддържа, ама... на!?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #4

    Отговор: Strong SRT 8113

    Всичките Ali (М3601; М3801) базирани приемници са така! Само по различен начин се селектира типа на файловете. При MSTAR е същата история...
    Да ви кажа решението с Mosaic бутона за мен е много удобно. Просто постоянно боравя с навигационните клавиши и той е на практично място. Иначе >> / <<, както и >>I / I<< бутоните не им е мястото там, където са ги сложили. Да не говорим, че цифрата 0 е с абсолютно нестандартно разположен.

  6. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #5

    Отговор: Strong SRT 8113

    software version 4.1 from 10.10.2013:

    Following improvements were realised since the previous Software version:

    • Added Italy specific auto scan procedure with LCN conflict pop-up and correct LCN numbering, automatic channel update deactivated for this region
    • OTA channels have been removed from radio channellist
    • Summer and wintertime are considered correctly now
    • New default PIN-Code 1234 on request of broadcasters
    Current and next event information for EPG from other channels
    Function added to switch auto update ON/OFF
    • For Hungary: Many points considered for compliance to AH specification and amendments for Hungarian language

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    4
    #6

    Отговор: Strong SRT 8113

    Благодаря на всички!
    естествено - всичко си работи и то бързо и добре. Сега вече като чета Ръководството въпросното изречение ми звучи съвсем по ДРУГ начин...можело да сложат и думичката САМО, ама както и да е ))
    м/у другото - преди да ви пиша ходих за съвет в Технополис - изобщо не ми обърнаха внимание, даже нещо повече - "у-вото било твърде евтино, за да очаквам да работи като медиен плейър! това си е просто декодер, всичките са една стока" - цитат!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    79
    #7

    Отговор: Strong SRT 8113

    Като декодер устройството бива, иначе като ММП си е компромис.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #8

    Отговор: Strong SRT 8113

    Компромис в сравнение с коя марка / модел тунер до 60лв?
    Само за Opticum Т90 N2 нямам мнение и наблюдения. Колега от друг форум твърди, че е доста по-добре от останалите с Ali 3801.
    Трябва да ти кажа, че 8113 и особено 8115 са доста по-завършени като продукт, отколкото други на същата цена. Имат си недостатъци, но поне не са дразнещи. Двата екземпляра, до които имам досег им "цвърчат" захранванията, но аз не ги чувам.

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #9

    Отговор: Strong SRT 8113

    Някой май търсеше - вчера ги гледах на стелажа в Метро/Русе - 4 бр

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #10

    Отговор: Strong SRT 8113

    Гледам този уикенд е намален в ТМ (43лв).
    Интересувам се - може ли да записва предавания (и по-точно в определен час - през нощта, при спрян ТВ приемник) - в спец-та се загатва за такова нещо, но реално как стоят нещата?

    Съвместява ли се с по-старички телевизори (около 20г, Панасоник и Orion).

  13. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #11

    Отговор: Strong SRT 8113

    Може да записва предавания автоматично - задават се дата, час, канал и продължителност на записа; може да се настрои дали да го прави еднократно или ежедневно, като могат да се настроят до осем такива записа от различни канали и по различно време. Приемника си работи независимо от състоянието на телевизора, т. е., дори и да нямаш телевизор, приемника ще си записва.
    Приемника записва върху USB Flash устройство (трябва да си го закупиш допълнително), като използва FAT 32 файлова система (съответно - до ~4 GB запис). С последния firmware поддържа и NTFS, но не съм го тествал дали ще запише по-голям файл.
    Какви са входовете на телевизорите, които имаш? При мен работи с един Електрон Ц380Д с антенен вход без проблеми.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #12

    Отговор: Strong SRT 8113

    Цитат Първоначално публикувано от panevdd Виж публикацията
    Може да записва предавания автоматично - задават се дата, час, канал и продължителност на записа; може да се настрои дали да го прави еднократно или ежедневно, като могат да се настроят до осем такива записа от различни канали и по различно време. Приемника си работи независимо от състоянието на телевизора, т. е., дори и да нямаш телевизор, приемника ще си записва.
    Приемника записва върху USB Flash устройство (трябва да си го закупиш допълнително), като използва FAT 32 файлова система (съответно - до ~4 GB запис). С последния firmware поддържа и NTFS, но не съм го тествал дали ще запише по-голям файл.
    Какви са входовете на телевизорите, които имаш? При мен работи с един Електрон Ц380Д с антенен вход без проблеми.
    Това търсех, благодаря.
    За флашките също бе полезно, ще търся да е FAT 32 значи. (декодера дето ще взема е купуван преди година)
    Дано сигнала е добър там където ще го ползвам, нямам допълнителна антена, освен тази в комплекта дето ще дойде.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    27
    #13

    Отговор: Strong SRT 8113

    Колега, Извинявам се ако те притеснявам , само искам да те попитам ,понеже съм се спрял на такъв приемник и мисля утре да ходя да си вземам нов обаче Би ли споделил впечатленията си за него, знам че времето е кратко (ако си го взел) но ....

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #14

    Отговор: Strong SRT 8113

    Ако не ти трябва демодулатора и антенката в комплекта на 8113, насочи се към Strong 8115 или Thomson 505.
    Предимствата им са освен плеера и в по-функционалните дистанционни. 8113 обаче е с малко по-чувствителен тунер.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    27
    #15

    Отговор: Strong SRT 8113

    Много ти благодаря! Явно ще трябва още да размисля преди да взема нещо? То избори има много но всичко опира до цената. Още веднъж ти благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Strong SRT 8113
    От al_pyrvanov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 2
    Последно: 15-10-13, 22:57
  2. Strong 8115
    От i486 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 04-09-13, 11:49
  3. Проблем със приемник Strong 8100
    От GrishaD във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 7
    Последно: 29-06-11, 18:38
  4. Link:Strong DC++ 2.04+bg lang
    От dragozow във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 07-07-07, 21:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе