Страница 58 от 59 ПърваПърва ... 84856575859 ПоследноПоследно
Резултати от 856 до 870 от общо 876
Like Tree158Одобрявам

PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    Сливен
    Мнения
    90
    #856

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Сагата приключи, наистина проблема се оказа в хард диска, смених го с 1 ТБ ССД и всичко вече е ОК. За всеки случай дадох стария на един приятел да го закачи на компютъра и излиза, че е наред и е със 100% здраве, явно просто вече са си омръзнали с ПС4 - ката.
    fakoni одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Живее в
    Sofiq
    Мнения
    17
    #857

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Здравейте
    На скоро си закупих PS4 втора ръка, та имам един въпрос. Знаете ли някакъв сайт за по евтини PS4 игри, видях че и в базар бг предлагат на много добри цени.
    Този пост е редактиран от stanislavdimitrov; 31-08-22 в 08:18.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    438
    #858

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Навсякъде, където се продават неща втора употреба, olx също. Виж и фейсбук, има групи, където се продават втора употреба игри. Също така онлайн често излизат промоции и безплатни игри.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    146
    #859

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Здравейте. От години не съм писал в този форум и много се радвам, че още го има
    Наумил съм си да взема някаква конзола заради децата, че като ми седнат на компютърите и аз не мога да си намеря масто. А и искам да могат да играят поне двете по-големите (имам три деца... на 5, 7 и 10 г.) заедно на нещо, да подсилвам връзката, че ми писна да се карат и заяждат само. Бяхме на един хотел лятото и там имаше Плейстейшън в десктата стая, и ми хареса как си помагаха в някаква игра.
    Не съм имал никога конзола... Порових се в малко в заглавията на игрите и ми се струва, че повечето интересни и подходящи загавия са на EA Games, което е допълнителна платена услуга и при XBOX и при PS5. И се замислих, което е същината на въпроса ми, може ли на тези конзоли (или на кои може, ако изобщо може) услагата EA Play за по 5$/мес. да върви без нуждата от платения абонамент Playstation Plus на Сонито и Xbox Game Pass? Ще ми се, ако може, да мина само с EA Play на най-евтината конзола Xbox Series S, ама...
    Този пост е редактиран от cristo; 06-09-22 в 15:46.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #860

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Ако самата игра не изисква плюс/голд абонаменти за игра онлайн, то не би трябвало да са ти нужни . Иначе си има често кампании с намаления за годишен абонамент (плюс/голд), при който цената пада до към 80лв.

    Сериозно обмисли дали да вземеш скопения вариант "серия еС" , защото той е :
    - без дисково четящо устройство (намират се евтини игри на дискове)
    - има само 512ГБ памет ..., което си е крайно недостатъчно (една Форца, КОД, ГТА5 и е свършил ) и, за да го разшириш ще са ти нужни още поне още 400-450лв за "официалния" 1ТБ ССД ..., което тотално вече обезсмисля покупката на скопения и от към производителност "серия еС"

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    146
    #861

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Сериозно обмисли дали да вземеш скопения вариант "серия еС"
    - има само 512ГБ памет ..., което си е крайно недостатъчно (една Форца, КОД, ГТА5 и е свършил )
    Ами идеята ми е конзолата да е за децета. Няма начин да им пусна GTA5, нито нещо с кървища и т.н. Например, всички игри от каталога на Bethesda не са за децата. То и на всички възрастовият им рейтинг им е 18. Най-голямото на 10 е момиче, а синът ми е на 7 - дори бързината на реакциите му не е за шутъри, а докато стигне възрастта за такива игри, то конзолата ще е остаряла. Ако на мен ми се играе (или имам време!!!) на такива игри, компютърът ми е достатъчно мощен. Финансово не ми е проблем нито Х, нито по-скъпия Плейстейшън. Повече мразя да плащам за излишни абонаменти, отколкото за еднократни покупки. Има разни Co-op игри с лего-фигурки, има такива като It Takes Two, Unravel Two (и двете на EA Games) - идеята ми е две деца да играят едновремено с двата пада, третото на единия компютър и един компютър (Урааааа!!!) остава за свободен за мен.
    В тази посока мисля...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #862

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Тия игри ги дадох само за пример (100+ГБ ) - всички качват размера все повече ...
    Форца-та е 120ГБ и дори спортни игри като НБА2К22 са по 130ГБ ...

    Лего игрите са си забавни и ко-оп, но са на Уорнър и не са в ЕА пакета, а и държат цена повечето...

    It Takes Two (44ГБ ), Unravel Two ми харесаха доста.
    Този пост е редактиран от svetlio1; 06-09-22 в 21:15.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    146
    #863

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Значи казваш, че игрите на EA Games, не изискват задължително да се мине праз абонаментна услуга на конзолата - така да разбирам последно? Услугата EA Play се инсталира и стартира на ниво операционна система самостоятелно, а не се преминава през Xbox Game Pass или Playstation Plus?

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #864

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Аз така или иначе имам платени "плюс" и "голд" (това е еквивалента при xbox - "гейм пас"-а е друг вид абонамент) и няма как да пробвам в момента, но логиката е , че игри , които не изискват/нямат онлайн мултиплеър (офлайн стори/мултиплеър или такива с безплатен онлайн мултиплеър (на първо четене се сещам за Фортнайт) не би трябвало да изискват и "плюс/голд" , за да ги играеш.

    ... то и в упътването си го пишело, че не се изисква "плюс/голд" - https://www.ea.com/ea-play/faq

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    146
    #865

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    ...
    Здрасти. Още едно практично въпросче, ако не ставам вече нахален, разбира се.
    Залухат се в менютата на xbox store-то, какви детски игри има (още се двоумя между xbox и playstation) и видях оферти за пакети (bundle) игри на много, много добри цени. Магазина обаче е Щатския.
    https://www.xbox.com/en-US/promotion...xbo_us_s_s_CTA

    Възможно ли е обаче да е пазарува на тези цени от сайта? Тези оферти има ли ги за зона Европа или пък може ли да се регистрира първоначално конзолата в зона Щатите?

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #866

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Има си промоции на всички платформи. Аз съм с UK профил - https://www.xbox.com/en-GB/promotion...xbo_us_s_s_CTA
    Тук са в момента какво има на промоция в ПС стора - https://store.playstation.com/en-bg/pages/deals

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    78
    #867

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Здравейте и весели празници!
    Имам един проблем.
    Имам ps4, за Коледа купихме на сина ни PS vr2, при пускане на клип 360 от ютуб на 5 секунда замръзва картината и така остава. Избирам режим за vr в ютуб, всичко е актуализирано и си забива.
    Ако някой може да помогне ще съм много благодарен!

  16. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,292
    #868

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Здравейте група.
    Миналата седмица купих един Playstation 4 Pro на дечурлигата. Абонирах ги за PS+ Premium и сега го пържат яко.
    Този ПС+ бил голяма работа бе! Навремето конзолкте ги хаквахме по обясними причини. Сега за 30-тина лева на месец и толкова много хитови и ексклузивни заглавия хака се обезмисля.
    Докато разглеждахме списъка с игри на пакета, намерих една игра на Oddworld: Soulstorm която ме наката да си спомня за младежките си години когато играех Abe'e Exodus и Abe's Oddysee на ПС1. Та изтеглихме играта и казах, че тази ще е за мен
    Снощи преди да си легна реших да се върна в детството и да поиграя малко на тази игичка. Малко, малко отиде 5 часа По едно време малкия се наиграл на компа и се загледа в моята игра. Та много му хареса и иска и той да я играе.
    Та на въпроса.
    Играта прави автоматични сейфове и няма опция за нов играч. Като кликна на Нова игра ми вади съобщение, че ще изтрие прогреса от 5-те ми часа труд.
    Има ли начин да се направи нов профил на конзолата, да се влезе като гост евентуално за да може такива игри да се играят от двама или повече и всеки да си сейфи неговия си прогрес?
    Този пост е редактиран от mimojef; 10-04-23 в 09:43.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #869

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Детето има ПС5 и там сме с 2 профила като всеки профил си има собствен прогрес в играта. Само че нямам време да играя, тая година май само 1 път съм сядал.

  18. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,292
    #870

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Въпроса е, че играта е изтеглена от профила който е абониран за PS+.
    Дали ще може да се играе с новосъздаден профил?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 58 от 59 ПърваПърва ... 84856575859 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 00:11
  2. Съвети за PHILIPS 42PFL5405H
    От tatiana70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-12, 11:44
  3. Green card - съвети
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-07, 19:53
  4. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 19:18
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 18:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе