Страница 163 от 169 ПърваПърва ... 113153161162163164165 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,431 до 2,445 от общо 2532
Like Tree1871Одобрявам

Toshiba Daiseikai 8

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #2431

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Алекси, с какъв компресор е акебоното? Мога ли да му регулирам мощността на развъртане? Колко му е стабилен минимума и може ли прецизно да насочва струята? Питам, защото съм имал едно хитачи и един панасоник в помещението и не бях по-доволен? Успиване нямам, заради голямата височина на помещението и по-голямото отстояние на тялото от тавана. Според електромерите, осма серия е по-ефективна от хитачитата ми и панасониците.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,281
    #2432

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Човека говори за 3100 лв. за 9-та серия
    Това са си две Акебонута. Колко да е по ефективен?
    Като искаш стабилен минимум си вземи Мидеа за 1000-1200 лв.

  4. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #2433

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Аз точно и ясно съм написал какво искам и какво съм имал, пропуснал съм само комфорта. Помещението ми се нуждае от повече охладителна мощност, отколкото от отоплителна, а това е нехарактерно. PSB на Хитачи, ако изобщо го има, е единствената алтернатива на тошибата ми, за сведение на Алекси. Не толкова заради компресора, колкото заради вътрешното тяло и вентилатор от неръждавейка. И то при положение, че тъпия му дефрост е коригиран.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
    rosswen одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,762
    #2434

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Абе за 3100 аз бих гледал единствено подови.
    Alexi и choki_ip харесват това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    100
    #2435

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    Акебоно за 1600 лв ще работи по добре дори ... най малкото не се успива .
    ама ми е малко за 35м , цените сега са такива за съжаление .Трябваше лятото да купувам ама нямах тогава възможност.

  7. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #2436

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Абе за 3100 аз бих гледал единствено подови.
    По-хубави са подовите, но искат повече място около тях и финтиране с тръбния път, което не винаги е възможно в по-старите жилища. В темперирани топлоизолирани помещения, предимствата им пред високостенните се размиват. Малко по-шумни и по-нискоефективни са. Така че и те не са панацея.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
    rosswen одобрява това.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,737
    #2437

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Цитат Първоначално публикувано от barnett Виж публикацията
    цените сега са такива за съжаление
    Ако се помотаете още малко, може и тези цени да изпуснете. Очаква се ново увеличение при всички марки...
    Alexi и GLARYS харесват това.

  10. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #2438

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Сашо, нормални доставки на стоки се очаквали чак в края на 2022 година, заради логистични проблеми. Чудя се как ли ще процедират вносителите дотогава с гаранционната поддръжка??

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  11. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,737
    #2439

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Това е техен проблем.

    Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk

  12. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #2440

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Стабилните вносители имат резервни части на склад. Освен това не бива да се бъркат вноса с контейнери с вноса на пакетни пратки, каквато е дадена резервна част. С пакетните пратки няма никакви проблеми. Аз получавам по няколко на месец от различни страни без проблеми.

  13. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #2441

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Мега, как е 9-та серия откъм дефрости? Доволен ли си? По часовник ли са или още не е станало достатъчно студено при вас?

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #2442

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Мега, как е 9-та серия откъм дефрости? Доволен ли си? По часовник ли са или още не е станало достатъчно студено при вас?

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

    Никога не са били по часовник, това са глупости на форумните тролове. Миналата зима я има, я не 10 дефроста и то само при мъгла, или снеговалеж. Машината е уникална, изключително тиха, нито я чувам, нито се занимавам с нея. Топли като змей. Не бих я сменил с нищо на пазара.
    dodo_pv, Aleksandars, Kasap и 1 други харесват това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,910
    #2443

    Toshiba Daiseikai 8

    То на Миланов като му чета бисерите, относно Дайсейкай 6, която в прочем доста се доближава като начин на работа до 6.5, все едно чета за съвсем друг климатик. Добре че не му се връзвам на лакардиите, защото машината е перфектна за мен. Доста се преекспонират и оцветяват нещата тук. Обикновено "проблемите" се решават с 1-2 цъкания на ДУ, ама важното е да ореваваме орталъка, с години наред, във всеки удобен момент и тема. Същото е и с една друга марка, на която също е притежател.
    Този пост е редактиран от rosswen; 06-12-21 в 11:24.
    Aleksandars, Mega, Mig82 и 1 други харесват това.

  17. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #2444

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    То на Миланов като му чета бисерите, относно Дайсейкай 6, която в прочем доста се доближава като начин на работа до 6.5, все едно чета за съвсем друг климатик. Доста се преекспонират и оцветяват нещата тук. Обикновено "проблемите" се решават с 1-2 цъкания на ДУ, ама важното е да ореваваме орталъка, с години наред, във всеки удобен момент и тема. Същото е и с една друга марка, на която също е притежател.
    rosswen, 6-та серия направи доста години и клиентите започнаха да се обаждат за пълно измиване с демонтаж. Доста машини обслужихме и всичките са супер доволни от 6-та серия. На един адрес дори жената ни подари ME и каза, че иска на негово място категорично 9-та серия, въпреки новите доста по-високи цени. Каза, че 6-та серия не си я дава за нищо. Та аз много добре знам каква машина е 6-та серия. А човека с многото постове, с едно и също съдържание може да пише на воля каквото си иска. Все пак трябва да има поле за изява. Из глидията се носят легенди за него и навсякъде може да разчита на съдействие. А термопомпите на Toshiba правят чудеса.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #2445

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Хич не са бисери, жива мъка си е. (беше де, сега е дресиран )
    Росс, моят климатик не е излязал така заводскому, той е сбирщок ( за вътрешното тяло съм 100% сигурен, и снимки бях пускал ), от различни вътрешни тела е събрано това което е при мене. Даже има подозрения, че е ходило и при biro.
    Ако не ти се вярва мога да припомня, но на лично, не в темите.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    rosswen, 6-та серия направи доста години и клиентите започнаха да се обаждат за пълно измиване с демонтаж. Доста машини обслужихме и всичките са супер доволни от 6-та серия. На един адрес дори жената ни подари ME и каза, че иска на негово място категорично 9-та серия, въпреки новите доста по-високи цени. Каза, че 6-та серия не си я дава за нищо. Та аз много добре знам каква машина е 6-та серия. А човека с многото постове, с едно и също съдържание може да пише на воля каквото си иска. Все пак трябва да има поле за изява. Из глидията се носят легенди за него и навсякъде може да разчита на съдействие. А термопомпите на Toshiba правят чудеса.
    Може да си го прибереш когато пожелаеш, няма да ти правя надценка за "дресировката".

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. TOSHIBA DAISEIKAI V
    От joro_vk във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 1049
    Последно: 03-12-23, 17:55
  2. Отговори: 50
    Последно: 02-11-14, 22:31
  3. TOSHIBA 13 PKVP-E Super Daiseikai 5 или TOSHIBA 13 SKVP2-E Super Daiseikai6
    От MisterT във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 63
    Последно: 28-01-14, 12:35
  4. Toshiba Super daiseikai Ras 13 pkvp V или Toshiba Super daiseikai RAS-B13N3KVP 6.5
    От jovan във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 1
    Последно: 23-04-13, 18:36
  5. Toshiba Daiseikai RAS-B10SKVP-E
    От ivlbg във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 16
    Последно: 06-11-09, 17:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе