Страница 42 от 112 ПърваПърва ... 3240414243445292 ... ПоследноПоследно
Резултати от 616 до 630 от общо 1674

OLED Телевизори - съвети и обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    57
    #616

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    2020 - годината на C9 и C19.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    431
    #617

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Май само на C19 или най-доброто видео показвано за всички технологии.

  4. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #618
    Цитат Първоначално публикувано от Board Виж публикацията
    Въпросът по-скоро е, би ли взел 10 инча по-малък телевизор, за да е Сони? Щом се прави такъв избор, вероятно финансите все пак не са без значение.

    Не съм сравнявал лично двата модела, за да мога да твърдя колко забележима е разликата в обработката на сигнала, поне според ревютата не е толкова голяма. Но пък със сигурност с невъоръжено око ще забележиш разликата от 10 инча в диагонала.

    Но така де, всеки си преценява сам за себе си, какво предпочита да си купи. Ние просто си споделяме гледната точка.
    Както казах , ако средствата не са проблем сонито е по-добрият избор с уговорката ,че няма да се ползва за гейминг Аз лично бих избрал по-големия диагонал (но пак бих взел сони ако имам възможност) Скоро обмислям ъпгрейд , който за съжаление няма да се осъществи с оглед на сегашната обстановка . Най-вероятно щях да взема 65c"10" , не защото ще е най-доброто на пазара, а защото ще предостави най доброто съотношение цена/качество. Много бих се радвал ако от лг предоставят някаква поддръжка на операционната си система ...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    80
    #619

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Струва ли си, да заменя старата 50" плазма панасоник ST50 за OLED 55"LG C9 ?Приоритет са филмите.Мислех да изчакам новите С10 ,но ще ми дойде скъпо.

  6. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #620
    Цитат Първоначално публикувано от sotneron Виж публикацията
    Струва ли си, да заменя старата 50" плазма панасоник ST50 за OLED 55"LG C9 ?Приоритет са филмите.Мислех да изчакам новите С10 ,но ще ми дойде скъпо.
    Не виждам причина поради коята бих посъветвал да се изчака . Особено с оглед на цените .

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #621

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Аз съм с 50ST60 ... и не виждам причина докато работи да го сменя с нещо от сегашните ... освен по-голям диагонал ОЛЕД
    Обаче от 50" на 55" не мисля че си заслужава - ако си измериш плазмата до хромираната рамка ще е толкова - сиреч трудно забележим "прогрес" - поне 60-65".

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    63
    #622

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Минах от плазма на ОЛЕД. Не съжалявам. Разликата в картината и сметките за ток е огромна в полза на ОЛЕД-а.

  10. Junior Member Аватара на Board
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    92
    #623

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Сидеров Виж публикацията
    Най-вероятно щях да взема 65c"10" , не защото ще е най-доброто на пазара, а защото ще предостави най доброто съотношение цена/качество.
    Чакай, че се обърках. Значи едновременно напълно подкрепяш покупката на човека на Сонито, обаче ако ти си пред подобна дилема ще си купиш LG-то? Е защо така? Купи си и ти като него едно 55" Сони за същите пари, ако смяташ, че това е по-добрия избор. Какво пропускам?

  11. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #624
    Цитат Първоначално публикувано от Board Виж публикацията
    Чакай, че се обърках. Значи едновременно напълно подкрепяш покупката на човека на Сонито, обаче ако ти си пред подобна дилема ще си купиш LG-то? Е защо така? Купи си и ти като него едно 55" Сони за същите пари, ако смяташ, че това е по-добрия избор. Какво пропускам?
    Какво пропускаш , парите . Както казах , ако мога да си го позволя взимам сони. Както споменах , имам C8 радвам му се но ако ми бяха дали за 2000 лв ag9 нямаше да се сърдя но за тия пари c8
    Този пост е редактиран от Сидеров; 05-04-20 в 22:53.

  12. Junior Member Аватара на Board
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    92
    #625

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Сидеров Виж публикацията
    Какво пропускаш , парите .
    Ама парите са еднакви. Цената на Sony 55AG9 и LG 65C9 e еднаква, обаче диагонала не е, нали това е дилемата от предната страница. И въпросът е кое си заслужава повече за тези пари. Ти последно кое от двете би избрал в тази ситуация?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    33
    #626

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Здравейте, аз съм този който подхвана тази тема за избора между Sony 55AG9 и LG 65C9. Също като вас бях пред същата дилема, но след дълго четене по форумите и необходимите консултаций взех Сонито, като за мен това е правилния избор. След близо два месеца ползване мога да кажа, че телевизора е супер от към картина и звук, такива и детайли и истинско черно не бях виждал до сега. На кабелната се справя много добре, като това се вижда и от снимките , които съм качил в предният ми пост, за UHD 4K няма смисъл да говорим там нещата са без забележки. Единственото за което съжалявам е, че не взех по големия размер, но щях драстично да надскоча бюджета, а и ми се видяха много парите за един телевизор, па макар и ОЛЕД. Ако търсите телевизор за гледане основно на филми, а не сте някой геймър вземете си Sony AG9 и въобще няма да сбъркате.

  14.  
     
  15. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #627

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от tianos Виж публикацията
    Здравейте, аз съм този който подхвана тази тема за избора между Sony 55AG9 и LG 65C9. Също като вас бях пред същата дилема, но след дълго четене по форумите и необходимите консултаций взех Сонито, като за мен това е правилния избор. След близо два месеца ползване мога да кажа, че телевизора е супер от към картина и звук, такива и детайли и истинско черно не бях виждал до сега. На кабелната се справя много добре, като това се вижда и от снимките , които съм качил в предният ми пост, за UHD 4K няма смисъл да говорим там нещата са без забележки. Единственото за което съжалявам е, че не взех по големия размер, но щях драстично да надскоча бюджета, а и ми се видяха много парите за един телевизор, па макар и ОЛЕД. Ако търсите телевизор за гледане основно на филми, а не сте някой геймър вземете си Sony AG9 и въобще няма да сбъркате.
    Точно това се опитваше да каже колегата. И то е, че разликата в качеството на картината е пренебрежително малко, а разликата от 10 инча не е за подценяване. Същите тия детайли и истинско черно нямаше да си виждал и на LG-то. Въпреки, че май точно ти беше казал, че си ги сравнявал и двата в магазина и LG-то предавало категорично по-зле при еднакъв сигнал, което според мен е нереално, ама както ида е... Живи и здрави!

  16. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #628
    Цитат Първоначално публикувано от Board Виж публикацията
    Ама парите са еднакви. Цената на Sony 55AG9 и LG 65C9 e еднаква, обаче диагонала не е, нали това е дилемата от предната страница. И въпросът е кое си заслужава повече за тези пари. Ти последно кое от двете би избрал в тази ситуация?
    В тази ситуация ще взема ag9 . Много ми е странно да споря в интернет :D Имал ли си достъп до 2та телевизора :? смисъл остави ги Винсън и Rtings, за собствено мнение говоря .

  17. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #629

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Може да ги е оставил и на Поляците или flatpanels.Собствени мнения бол.

    https://www.flatpanelshd.com/focus.p...&id=1440156585
    Този пост е редактиран от cable; 06-04-20 в 22:37.

  18. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #630
    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Може да ги е оставил и на Поляците или flatpanels.Собствени мнения бол.

    https://www.flatpanelshd.com/focus.p...&id=1440156585
    В общи линии към момента няма телевизор без компромиси . Имам чувстовото, че това кой ще похвалят зависи от това кой е предоставил демо бройка или си е платил някой лев . Затова и наблягам основно на това което аз виждам и ми допада.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 42 от 112 ПърваПърва ... 3240414243445292 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung спира производството на OLED телевизори
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-14, 15:20
  2. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 19:18
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 08:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе