Страница 18 от 40 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследноПоследно
Резултати от 256 до 270 от общо 595
Like Tree78Одобрявам

Windows 10 - Очаквания и впечатления

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #256

    Отговор: Windows 10 - Очаквания и впечатления

    Не се самопремахва. Там е.Не знам за българското ISO Не съм го ползвал.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #257

    Отговор: Windows 10 - Очаквания и впечатления

    Не е зор непременно да е българско.
    Аз например съм с инсталация от английско ISO и Кортана "спря да е кортана", в момента в който превключих настройките в Region да са на български.

    А сега като напиша "Cortana" в полето search, се появява:

    Cortana language
    There's no language that matches the market for your device. You can use language that maght be similar, though some features may not be available.
    И отдолу има Combo box - Choose one и списък с езици

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #258

    Отговор: Windows 10 - Очаквания и впечатления

    Най-вероятно си прав. Аз съм в грешка.

  5. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #259

    Отговор: Windows 10 - Очаквания и впечатления

    Наистина не работи с регионални настройки за България (не бях забелязал даже).
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  6. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    983
    #260

    Отговор: Windows 10 - Очаквания и впечатления

    Трудно ми беше да я намеря и изключа, но накрая успях...,надявам се!

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #261

    Отговор: Windows 10 - Очаквания и впечатления

    Десятката е най-големия боклук, който са правили тия от майкрософт. За изминалия месец взех 8 маркови машини(хп-та) всичките с уин10 хоум, половината след няколко дни им умряха уиндоусите и трябваше да ги преинсталирам. Дали заради ъпдейта от 7 на 10(така ги купих) или заради самата десятка, но положението с тоя уин е батак. Последния го изключвам , местя го в другия офис , включвам го - липсва админ акаунт и край .
    emil vasilev одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #262

    Отговор: Windows 10 - Очаквания и впечатления

    След Уиндоус 7 микрософт произвеждат само буламачи.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #263

    Отговор: Windows 10 - Очаквания и впечатления

    Към 60 компютъра ъпгрейднах от 7 и 8.1 към 10 Pro и на още 10 компютъра затрих Vista и сложих 10 Enterprise . Всички компютри се държат стабилно. За антивирусна съм сложил Windows Defender.

  11. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #264

    Отговор: Windows 10 - Очаквания и впечатления

    Цитат Първоначално публикувано от TUISTERa Виж публикацията
    Десятката е най-големия боклук, който са правили тия от майкрософт. За изминалия месец взех 8 маркови машини(хп-та) всичките с уин10 хоум, половината след няколко дни им умряха уиндоусите и трябваше да ги преинсталирам. Дали заради ъпдейта от 7 на 10(така ги купих) или заради самата десятка, но положението с тоя уин е батак. Последния го изключвам , местя го в другия офис , включвам го - липсва админ акаунт и край .
    И тук се сещам, че някой беше казал, че за да станеш космонавт е хубаво предварително да изкараш курс за това.
    Определено мисля, че трябва да се сърдиш преди всичко на себе си - има достатъчно много хора, които не се изправят пред такъв проблем.
    И колкото повече машини са се "скапали" в ръцете ти, това говори толкова по-зле познай за кого.
    Този пост е редактиран от MitkoS; 26-02-17 в 22:37.

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #265

    Отговор: Windows 10 - Очаквания и впечатления

    Колега, не са се скапали в ръцете ми, купувам ги инсталирани и ги слагам по местата им. Не съм ги правил нищо , чети какво съм писал. Няма как да разваля нещо, което не съм ръчкал. Машините бяха ъпдейтнати от 7 на 10 с легални уиндоуси. Моята работа беше да им инсталирам пощенски клиент . Ако можеш с инсталация на тъндербърд (колкото и некадърна да е) да ми убиеш уиндоса ще те почерпя. Това, че на мен ми се е случило, не означава, че на всички се случва, както и това, че на тебе не ти се е случвало, не означава, че 10-ката не е боклук! И то такъв, който редовно в понеделник ми прави компа неизползваем поне за час заради ъпдейтите които си е пуснал.

  13. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #266

    Отговор: Windows 10 - Очаквания и впечатления

    Няма как да знам какво точно си правил с тия компютри. Няма как да знам какво разбираш под "умиране" на Windows.
    Но това което знам е, че обобщението което си направил не е общовалидно.
    competition и emil vasilev харесват това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #267

    Отговор: Windows 10 - Очаквания и впечатления

    Няма как да знаеш точно какво съм правил с тия компютри, но ми обясняваш как говорило зле за мен. Говори зле за уин 10 и ще го разберете колкото повече работите с тая боза.

  16. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #268

    Отговор: Windows 10 - Очаквания и впечатления

    Работя с windows 10 от както го има (не само на домашните машини). Нямам лоши впечатления за него. Избягвам да надграждам а правя чиста инсталация.

  17. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #269

    Отговор: Windows 10 - Очаквания и впечатления

    Цитат Първоначално публикувано от TUISTERa Виж публикацията
    ... взех 8 маркови машини...
    Цитат Първоначално публикувано от TUISTERa Виж публикацията
    ...всичките с уин10 хоум...
    Цитат Първоначално публикувано от TUISTERa Виж публикацията
    ...такъв, който редовно в понеделник ми прави компа неизползваем поне за час заради ъпдейтите които си е пуснал.
    Взел си осем домашни компютри? Или просто така е по-далавера за офисни? Ми да, ъпдейтва се пустата му Home версия

    Никак не ми допада 10-ка и на мен, но чак пък да седна да разправям, че умирала самичка, без нечия недалновидна намеса...

  18. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #270

    Отговор: Windows 10 - Очаквания и впечатления

    Здравейте!
    Имам следния проблем с лаптоп Lenovo Legion y520 с Windows 10 Pro.Проблемът е с домашната мрежа.Мрежата се състои от следното:
    Рутер Hyawei на мтел ---> switch TP-link 4 port гигабитов ---> Две настолни машини с Windows 7 и лаптопът от няколко дена.
    Проблемът е когато лаптопът е на Wi-fi в мрежата не вижда останалите машини, те го виждат, но ми дава Access denied.Няма парола за лаптопа.Интересното е, когато мина на лан кабел се вижда и се влиза в него.Но през Wi-fi къде ли не се рових в десятката и не та не.Спирах защитната стена, Аваст му спрях да се меси в мрежата и в настройките за домашна мрежа и споделяне пробвах различни настройки и неще.Също така едната настолна машина я разкачих от суича и го вкарах в рутера, който излъчва Wi-Fi за да видя дали суичът не пропуска мрежата да е видима през безжичната мрежа.Сменях и каналите на рутера.Идеи какво пропускам и мога да опитам?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 40 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Първи впечатления от Windows Phone 8 смартфон
    От kod във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 13
    Последно: 04-09-13, 10:11
  2. Съвет или впечатления!?
    От kansas13 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 07-02-10, 08:44
  3. СРЕЩИ С РАМА - Очаквания филм! Нещо повече?
    От spacedigital във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 16-01-06, 17:36
  4. Win XP SP2 Final - впечатления ?
    От Slero във форум Windows
    Отговори: 35
    Последно: 29-08-04, 22:24
  5. PowerNet-впечатления?
    От 3Di във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 29-08-03, 19:07

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе