Страница 460 от 568 ПърваПърва ... 410450458459460461462470510 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,886 до 6,900 от общо 8516
Like Tree2127Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #6886

    Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Ти определено си един от тях. Пиши си постовете и не се занимавай с мен.
    Ти си от породата, която защитава това, което има. Един ден като си вземеш по-голям от 55” , ще ти слушаме възторзите как 65” е перфектния размер за 270-290см.
    Дотогава трябва да оправдаеш покупката си от 55” и ще трябва да те издържим с общи усилия.
    И аз се опитвах да защитавам ревностно 55” от 3 м дистанция миналата година. Нямаше особен смисъл.
    Този пост е редактиран от mirbg; 28-11-22 в 16:12.
    CubanLinx одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    625
    #6887

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Много зависи какво се гледа - и на мен понякога от 2.30 м 55" ме натоварва но само ако картината е динамична, светла И НА ЦЯЛ ЕКРАН
    когато се гледа филм с черни ленти отдолу и отгоре ми малее

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #6888

    Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Да, прав си. Аз говоря за гледане при най-малко 75% на качествен материал над 720p. При 16:9 определено 55” е малък и при 230-250см.

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6889

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от mirbg Виж публикацията
    Ти определено си един от тях. Пиши си постовете и не се занимавай с мен.
    Ти си от породата, която защитава това, което има. Един ден като си вземеш по-голям от 55” , ще ти слушаме възторзите как 65” е перфектния размер за 270-290см.
    Дотогава трябва да оправдаеш покупката си от 55” и ще трябва да те издържим с общи усилия.
    И аз се опитвах да защитавам ревностно 55” от 3 м дистанция миналата година. Нямаше особен смисъл.
    Аз за разлика от Теб не ши чеша езиците и да пускам смешни теми дали 55-цата на метър и малко с рамо да ставала като 75-ца.... СМЯХ!
    Аз не съм този "пристрастен" както казваш. Имам си РАЗЛИЧНИ стаи за всичко и всяка една е съобразена.... мястото където е 55-цата ако искам и 83-ца мога да сложа, но не това е целта.
    А ти заяждащ се гдандоманино си сложи 120-ка и вземи да ни лишиш от своето присъствие с малоумните си постове!
    А това, че за теб 65-ца НЕ Е перфектен размер за съответните разстояния 3 - 3.6 метра....., пърррдоннн че той е подходящ за 2.2-2.5 - ами оди на офталмолог по-добре!

    И двата ми телевизора от подписа са 8500лв, защо си мислиш че като съм дал за 55-цата 3700, не съм могъл да дам още малко за 65-ца.... да ти потретя ли пак това за стаите и как всяка една си има съответното предназначение? Или няма да вденеш?
    Заедно със саундбаровете са 11500лв. - сега ще кажеш ами изтъкваш се... мне точно това искам да ти кажа че ми е през шнорхела к'во мислиш точно пък ти!
    Този пост е редактиран от Dominator; 28-11-22 в 16:40.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #6890

    Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Довиждане, бъди здрав и щастлив с изборите си.
    Влизаш официално в блек листата ми от този момент и оттук нататък можеш спокойно да си изливаш жлъчта на воля.

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6891

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от apmil4ev Виж публикацията
    Много зависи какво се гледа - и на мен понякога от 2.30 м 55" ме натоварва но само ако картината е динамична, светла И НА ЦЯЛ ЕКРАН
    когато се гледа филм с черни ленти отдолу и отгоре ми малее
    Именно колега! Още един който като "болния" мозък mirbg пише само като латерна, точно това визирах и аз като гледам от 1.9 докато съм на масата.... преди да седна на дивана във всекидневната.
    Нека професора си вземе междугалактически размер и да се приключват мъките... то бива комплекси, бива кретенизъм но чак толкова..... А самия той не се вижда к'ви смешни постове е писал при ъпгрейд 46==> 46

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от mirbg Виж публикацията
    Довиждане, бъди здрав и щастлив с изборите си.
    Влизаш официално в блек листата ми от този момент и оттук нататък можеш спокойно да си изливаш жлъчта на воля.
    Честито, Току-що специално затеб, ама само заради теб си го преместих от лево - надесно!

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от mirbg Виж публикацията
    Да, прав си. Аз говоря за гледане при най-малко 75% на качествен материал над 720p. При 16:9 определено 55” е малък и при 230-250см.
    Сложи си лупи или бинокъл или най-добре иди на лекар - нека ти подскажа казва се офталмолог , или по-просто очен лекър, има си диоптри за тази работа...
    German одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    103
    #6892

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Пак да кажа, че за 65" нямам място. Мога да вкарам 60", но този размер е твърде рядък и се среща само при не толкова прословути брандове. Освен това, тогава щеше да остане само по сантиметър от двете страни - неудобно за боравене с кабели и външни устройства, а и от гледна точка на вентилация не е ОК. Но така и така сега ми се струва, че 55" е възможния максимум. След време ще видим, може и да променя възгледите си, а и да очистя стената от всякакви шкафове. Навремето като купувах 42"-инчовата плазма, тук във форума някои ми се присмяха, че съм държал секция, и че това било наследство-анахронизъм от соца... Като ги питах къде да дяна книгите си и ме "посъветваха "да съм ги дадял на вторични - кой днес четял книги!? ... Е, пробвах различни варианти, накрая намерих оптимален, прекроих и съкратих секцията така, че да се събере плазмата, но сякаш съм знаел, че ще дойде ред и за по-голям и ето - 55"-вия и той се събра. Определено обаче си мисля, че за това разстояние си е на горна граница. Такива ми ти работи.
    kod и Dominator харесват това.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #6893

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    65” е голям за модулна секция и/или като вградена алтернатива в нея, така е.
    Но за в бъдеще като се нарадваш на 55” (които в началото и на мен, мужду другото, ми се струваха като сериозен ъпгрейд от 49”, а за теб сигурно е още по-впечатляващо, идвайки от 42”), може да се замислиш за 65” (повече за до 3,3-3,4м не е нужно). Разбира се, че проблемът с жената и децата винаги стои на дневен ред при размери над 55”[emoji4]
    German одобрява това.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    582
    #6894

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от mirbg Виж публикацията
    Ти определено си един от тях. Пиши си постовете и не се занимавай с мен.
    Ти си от породата, която защитава това, което има. Един ден като си вземеш по-голям от 55” , ще ти слушаме възторзите как 65” е перфектния размер за 270-290см.
    Дотогава трябва да оправдаеш покупката си от 55” и ще трябва да те издържим с общи усилия.
    И аз се опитвах да защитавам ревностно 55” от 3 м дистанция миналата година. Нямаше особен смисъл.
    До година или две, поне половината форум (и като цяло българите в няколкото големи града) ще се оглежда за 77"+. Просто както винаги вървим години зад белия свят.
    berpan и mirbg харесват това.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #6895

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    По-лошото е, че интелектуално и културно вървим със сто години зад белия свят…
    berpan и CubanLinx харесват това.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    582
    #6896

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Дума да няма! Това е с което разполагаме обаче. Съдба.....
    mirbg одобрява това.

  14.  
     
  15. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6897

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от mirbg Виж публикацията
    По-лошото е, че интелектуално и културно вървим със сто години зад белия свят…
    За'тва си стой в Германия и не гледай към....нас!

  16. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    286
    #6898

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от CubanLinx Виж публикацията
    До година или две, поне половината форум (и като цяло българите в няколкото големи града) ще се оглежда за 77"+. Просто както винаги вървим години зад белия свят.
    Понеже и аз искам да вървя С белия свят (120"++),
    направо си подготвям кинозала с проектор и съответното осветление и озвучение...
    German и Dominator харесват това.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    582
    #6899

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Жив и здрав. Имаш пари, угаждаш си. Не знам как щях да спя без тази изключително важна за мен информация!

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6900

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Shimbadze Виж публикацията
    Понеже и аз искам да вървя С белия свят (120"++),
    направо си подготвям кинозала с проектор и съответното осветление и озвучение...
    Еваларка колега! Да си дойдем на думата, а тук разни човечета където явно "бутат" 77-ца и в тоалетните и усмиват хората които имат останал все още common sense.... :D

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе