Страница 268 от 567 ПърваПърва ... 218258266267268269270278318 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,006 до 4,020 от общо 8496

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #4006

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от meleager Виж публикацията
    И така, след доста четене и мъдруване по предложените от вас модели, изглежда новият ми фаворит ще е SONY XF9005 (жена не съм избирал така, както "умен" телевизор).
    Започвам да събирам парички за него, пък ще видим докъде ще я докарам.
    Аз вече съм събрал.2000лв. за 65''.Цената в Швейцария беше под тази,даже един колега тука я показа-1000 франка!За запечатан телевизор!Унгарците пущаха 55'' за 1500-1600,даже svetlio мисля беше взимал.....
    Ама тука сме все богати и нашите вериги няма как да не ...(и то за стари мостри!).
    Даже чакам някой да каже,че цената е станала такава.Между другото в нашите вериги всичко е мостри(и то не на един месец,а доста повече) и дори на това съм съгласен,ама щом толкова им си харесват,да си ги гледат.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    57
    #4007

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Еййй тея румънци са се заинатили и искат да ти вземат паричките Сега са махнали десет процентовата отстъпка на Сонито, ама в момента го дават на изплащане с 0%лихва (12 вноски по 166.67лв = 1999.98лв)
    Да, жалко, че не мога да взема нищо на изплащане (няма да ме одобрят).

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Аз вече съм събрал.2000лв. за 65''.Цената в Швейцария беше под тази,даже един колега тука я показа-1000 франка!За запечатан телевизор!Унгарците пущаха 55'' за 1500-1600,даже svetlio мисля беше взимал.....
    Ама тука сме все богати и нашите вериги няма как да не ...(и то за стари мостри!).
    Даже чакам някой да каже,че цената е станала такава.Между другото в нашите вериги всичко е мостри(и то не на един месец,а доста повече) и дори на това съм съгласен,ама щом толкова им си харесват,да си ги гледат.
    Нашите вериги за мен са мострени зали и нищо повече. Оттам не бих си купил и USB кабел за зарядното, още повече като знам, кой обира каймака от продажбите. А и "румънците" много не ги долюбвам, макар че досега нямат издънка, поне към мен. Кои бяха "унгарците"?.
    Определено ще купя от онлайн магазин.
    Този пост е редактиран от meleager; 28-03-20 в 13:17.

  4. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #4008

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Унгарците са тези.До великден със сигурност ще го пуснат на цена около 1600лв(каквато си и имаше).За съжаление нямат 65''.
    Маркирай си следи цена или направо си запази линка.
    https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p549123
    ...
    п.с.Но като гледам 55'' моделите без колебание бих избрал SAMQ82 при тази цена!
    Не знам точно защо не искаш SA,не вярвай на всичко писано в нет-а.
    https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p688566

    https://www.rtings.com/tv/tools/comp...&threshold=0.1
    Този пост е редактиран от cable; 28-03-20 в 13:36.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    57
    #4009

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Между другото (извинявам се ако обсебвам темата), макар засега да приемам, че Sony Bravia KD-55XF9005B е "the one" на средния клас на Sony, не отказвам и други предложения, докато се потя да събирам сумата. А и току-виж излязъл някакъв нов неземен модел за малко пари и "септември ще стане май". Споделяйте ако научите или чуете нещо. Предполагам ще бъде полезно и за други търсещи "умен" телевизор.

  6. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #4010

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    ''Умни'' тв-ри колкото искаш.За целта може да си купиш Андроид бокс който ще е доста по-умен.
    Гледай картината на тв-те.
    И неземни модели за малко пари няма да излязат,поне не до този септември,....някога ,но не сега,да.
    И когато излязат 55'' на желаните цени,тогава ще търсим сигурно към 100''.Корейците и др. гладни няма да останат.
    Този пост е редактиран от cable; 28-03-20 в 13:51.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    57
    #4011

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Унгарците са тези.До великден със сигурност ще го пуснат на цена около 1600лв(каквато си и имаше).За съжаление нямат 65''.
    Маркирай си следи цена или направо си запази линка.
    https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p549123
    ...
    п.с.Но като гледам 55'' моделите без колебание бих избрал SAMQ82 при тази цена!
    https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p688566
    Да, тези ми харесват, макар че още не съм пазарувал от тях. Вече съм запазил линка, но също и този към офертата на pic.bg (над 200 лв. по-евтино, ако чета правилно, а са с етикет "Коректен магазин'). Samsung, поне засега, ги оставям настрана. Освен ако не излязат с нещо невиждано и за малко пари.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #4012

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор


  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    57
    #4013

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    п.с. Но като гледам 55'' моделите без колебание бих избрал SAMQ82 при тази цена!
    Не знам точно защо не искаш SA, не вярвай на всичко писано в нет-а.
    https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p688566
    Уф, бях се зарекъл да не се занимавам повече със Samsung, а ти ми пусна мухата.
    Ще отида да го видя и него, ако го има в магазина. Днес ходих до Техномаркет, но с идеята да видя SONY-то.

    Има ли някаква разлика между Samsung QE55Q82R и Samsung QE55Q80RA? Ако са един и същ модел, защо вторият е толкова по-скъп от първия? Има нещо гнило в Дания... или аз нещо изпускам?! Това, че няма къде да включиш слушалки ми се струва направо малоумно решение, но да кажем, че Bluetooth ще компенсира този съществен пропуск. За филмите с DTS звук да кажем, че има решение, но как стои въпросът с игрите с DTS звук? Не че съм се сблъсквал с това досега де...

    Признавам, че ме изкушава по-ниския input lag, FreeSync за игрите, а и това, че се справя по-добре с отблясъците на дневна светлина или при по-силна изкуствена (обичам да гледам на светло, а и игри да играя).

    П.П. Сега мернах на някакъв френски сайт следното заглавие:
    Колко струва Samsung Q80R (и неговия братовчед Q82R)?
    При тази разлика в цената, се страхувам Q82R да не се окаже някакво дърво.
    Този пост е редактиран от meleager; 29-03-20 в 04:41.

  11. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #4014

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    П.П. Сега мернах на някакъв френски сайт следното заглавие:
    Колко струва Samsung Q80R (и неговия братовчед Q82R)?
    При тази разлика в цената, се страхувам Q82R да не се окаже някакво дърво.
    Ами то си е писано тук много ясно каква е разликата(точно в това което си намерил).
    https://www.lesnumeriques.com/tv-tel...r-n143981.html

    ''Samsung Q82R е идентичен с Q80R, той е просто препратка, запазена за Boulanger. Този съвет често се използва от дистрибутори, за да се избегне директно сравнение на цените.''

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    57
    #4015

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Ами то си е писано тук много ясно каква е разликата (точно в това което си намерил).
    https://www.lesnumeriques.com/tv-tel...r-n143981.html

    ''Samsung Q82R е идентичен с Q80R, той е просто препратка, запазена за Boulanger. Този съвет често се използва от дистрибутори, за да се избегне директно сравнение на цените.''
    Да, едва гледах вече когато намерих статията и не съм дочел.

    - - - - - - - - - -

    Не ми издържаха нервите (нали ни готвят повсеместен домашен арест) и в крайна сметка поръчах уж последна бройка от унгарците (Samsung QE55Q82R), да видим каква ще се падне. Надявам се да не правя генерална грешка, че влизам яко в заеми. Луда работа...
    Този пост е редактиран от meleager; 29-03-20 в 17:59.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    141
    #4016

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Телевизора, който си избрал е добър, ще си доволен от качеството на картината. Обаче ако си кинофен и гледаш извън HBOGO и Netflix ще се видиш в чудо.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    57
    #4017

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от joni81 Виж публикацията
    Телевизора, който си избрал е добър, ще си доволен от качеството на картината. Обаче ако си кинофен и гледаш извън HBOGO и Netflix ще се видиш в чудо.
    Какво имаш предвид? Сподели повече подробности, моля. Може и на ЛС. Май още не е късно да отменя поръчката.

  16. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #4018

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от meleager Виж публикацията
    Да, едва гледах вече когато намерих статията и не съм дочел.

    - - - - - - - - - -

    Не ми издържаха нервите (нали ни готвят повсеместен домашен арест) и в крайна сметка поръчах уж последна бройка от унгарците (Samsung QE55Q82R), да видим каква ще се падне. Надявам се да не правя генерална грешка, че влизам яко в заеми. Луда работа...
    То почти 1900лв, където си дал... Още малко и OLED ще си купиш. Поне "като е гарга - да е рошава!" ; )

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    57
    #4019

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от NeRoX Виж публикацията
    То почти 1900лв, където си дал... Още малко и OLED ще си купиш. Поне "като е гарга - да е рошава!" ; )

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
    Точно това "малко" ми е пряко сили. Ако взема OLED, после ще трябва да го нарежа и да го сготвя, за да има какво да ям. Иначе да, приближавам се доста до LG OLED55C9 - близо 500 лв. отгоре; ако за теб са нищо, не отказвам 3-месечен безлихвен заем, с който веднага отменям поръчката и купувам OLED-а.

    Засега ще пробвам този, а ако нещо много не ми хареса, ще го върна в рамките на 14-те дни.

    Пък по-нататък може и да се изсиля за новия LG 48CX 4K OLED, дето го гласят да избие рибата за гейминг и като най-добър PC монитор.
    Този пост е редактиран от meleager; 29-03-20 в 23:13.

  18. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #4020

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от meleager Виж публикацията
    Точно това "малко" ми е пряко сили. Ако взема OLED, после ще трябва да го нарежа и да го сготвя. Иначе да, приближавам се доста до LG OLED55C9 (400+ лв. отгоре). Засега ще пробвам този, а ако нещо много не ми хареса, ще го върна в рамките на 14-те дни.

    Пък по-нататък може и да се изсиля за новия LG 48CX 4K OLED, дето го гласят да избие рибата за гейминг и като PC монитор.
    Ми изобщо не си купувай телевизор, който не ти е по джоба в такъв случай. Кво се изнасилваш особено в тва тегаво време в което няма работа. И аз исках C9, но не мога да си го позволя на този етап и за това си взех TCL 55 инча за 750лв и мога да ти кажа, че съм страшно доволен от картината и функционалността. Да, далеч е от върха на сладоледа, но поне се разделих с едни пари, които не бяха чак толкова непосилни за бюджета ми. Това, което получих не е на светлинни години зад конкурентните LCD-а за по 2 пъти и отгоре повече пари. Но виж с OLED-а вече е наистина получаваш ефекта WOW! И ако ще се напъваш за телевизор, който наистина много да си заслужава парите, които нямаш :D, то това не е този Samsung със сигурност. Та така... Ако е гарга, да е рошава!

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 19:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 22:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 15:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе