Страница 269 от 568 ПърваПърва ... 219259267268269270271279319 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,021 до 4,035 от общо 8511
Like Tree2123Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    597
    #4021

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Ми не чак да го грежеш и готвиш, ама трябваше да ги имаш парите на момента, щото само до утре 55OLED754/12 на Philips е 1980лв
    meleager одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #4022

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    И да го ползваш със здраве също върши работа.
    Не съм привърженик да се изнасилваш за вещи. Но, се дразня и на "за още малко" еди си какво. Още малко и 65B9 и така до 82' може да се стигне. Малко за един е много за друг. Според мен не е кофти избор. Както каза - можеш с до върнеш, ако не ти харесва.
    Аз си мислех, че OLED на Филипс не са за препоръчваме?
    Frogst и meleager харесват това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    57
    #4023

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Да, кажете за този Филипс, че за мен е ново двайсет. Прегледах му данните набързо по диагонал, звучи добре на първо четене, но бях прочел нещо за потенциални проблеми с OLED технологията по принцип. Не задълбах, защото реших, че не са ми по джоба.

    Парите са вече в сметката ми и реално все още мога да отменя поръчката за Samsung-а и да купя Филипс-а още утре. Има ли смисъл да го правя и защо? Приоритет имат игрите и евентуално окомплектоване с PlayStation 5, но разбира се и филмите от тракерите не са за подценяване.

    Прочетох хвърчащо мнение на потребител на въпросния Филипс, който твърди, че яркостта му е твърде голяма. Прегледах няколко спецификации на модела - никъде няма изведени данни за този параметър.

    - - - - - - - - - -

    П.П.
    Изтекоха ми очите от четене и гледане на клипове. Резултатът - в крайна сметка, отказах поръчката за QLED Samsung-а, детронирах SONY-то и предполагам като много други преди мен, сгънах почтително колянце пред S класата - OLED. Рискът е налице, сумата плаши, но няма как. LG C9 ще е.
    Този пост е редактиран от meleager; 30-03-20 в 02:36.
    Frost одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #4024

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    LG C9 ще е.
    От кое LG тръгна и до кое дойде.С това трябваше да почнем.
    meleager одобрява това.

  6. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    998
    #4025

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    По-добре спри дотук... че така ще стигнеш до нещо за 5000 лв.
    meleager одобрява това.

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2020
    Мнения
    2
    #4026

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте,
    предстои ми да си купя нов телевизор за спалнята с размери около 43 инча (може и 40, може и 50). Държа да е с Андроид и да нямам проблеми със свързвенето на телефона с него.
    Днес се разгледах и се колебая между 2 модела:
    https://www.emag.bg/televizor-led-sm.../pd/D44Q3RBBM/

    https://www.emag.bg/televizor-led-smart-android-tcl-43-109-sm-4k-ultra-hd-43ep660/pd/DTHDV6BBM/

    За TCL прочетох много положителни отзиви и препоръки, но за Philips почти нищо.
    Моля дайте съвет, защото не знам какво точно трябва да гледам в характеристиките им.... До около 800 лв.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #4027

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Правилно сте избрали моделите,но ако е PHILIPS-a трябва да е 50''!(VA матрица).
    Може би по-добре да не се задълбавате много,защото може да стане като при колегата(ОLED,2000+лв.)

    п.с.Ако прочетете последните 2-3 страници-там започнахме с отговор на колегата по същество на същия като Вашия въпрос и обсъдихме възможните други(по-скъпи) варианти.

    https://www.displayspecifications.co...ison/c821b0fdc

    https://www.lesnumeriques.com/tv-tel...0735/test.html
    https://www.frandroid.com/android/an...quil-vous-faut
    Този пост е редактиран от cable; 30-03-20 в 14:08.

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #4028

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Приятел ме пита за съвет между Samsung 49Q60RA или Philips 50PUS7504 за до 1200лв.
    Според мен Philips от тези двата.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    57
    #4029

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Между другото, мислите ли, че има шанс цената на LG C9 да падне в близките месец-два? Струва ли си да изчакам с покупката?

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #4030

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Аз бих взел Самсунг-а, а за 1200лв вземаш 55", който е по-добър или 49RU8000 -
    https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p629294
    https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p629275

    - гледам, че и новите са се появили, но нямам никаква представа как са -
    https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p743724
    - като му гледам спецификациите, по стара традиция това си е миналогодишната RU74 серия ...

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от meleager Виж публикацията
    Между другото, мислите ли, че има шанс цената на LG C9 да падне в близките месец-два? Струва ли си да изчакам с покупката?
    Като гледам от къде тръгна и какви са ти терзанията, по-добре вземи 43-50" TCL за 6-700лв и догодина си вземи по-доър ОЛЕД (евентуално) с поддръжка вече на пълни спецификации HDMI 2.1, които ги няма в сегашните модели.
    cable и stoyanow харесват това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    57
    #4031

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Като гледам от къде тръгна и какви са ти терзанията, по-добре вземи 43-50" TCL за 6-700лв и догодина си вземи по-доър ОЛЕД (евентуално) с поддръжка вече на пълни спецификации HDMI 2.1, които ги няма в сегашните модели.
    Искаш да кажеш, че HDMI 2.1 при LG C9 е непълноценен ли? Прочетох предостатъчно мнения, че C9 е оптималният вариант за гейминг с PC или конзола, като HDMI 2.1 се явява future-proof екстра по отношение на задаващите се нови конзоли (от които евентуално ме интересува PS5). А доколкото разбрах, с ъпдейта на фърмуера за G-Sync, няколкото OLED модела на LG, които го получават, остават без конкуренция на пазара в този аспект. Апропо, компютърът ми е с видео ASUS Nvidia DUAL-GTX1070-O8G.

    Това което предлагаш има резон (догодина мога да засиля TCL-то към майка ми), но съм почти сигурен, че покупката на същия ще ме разочарова като цяло.

    Най-голямата ми тревога по отношение на OLED си остава неизяснената докрай опасност от прегаряне заради субтитри. Не мога да си представя, че ще следя колко дълго гледам филми със субтитри - това просто няма да се случи.
    Този пост е редактиран от meleager; 31-03-20 в 18:51.

  14.  
     
  15. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    998
    #4032

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Според мен, който ще купува Samsung, да купува докато още има миналогодишните модели. Тазгодишните са тотално орязани, щом нямат даже и хубав скъп 4K модел... Не че миналогодишните не са по-зле от 2018 г. и т.н. Не че тазгодишните модели не стават за гледане и ползване, но просто цените, които са им обявили... е просто.. меко казано нагло.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #4033

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от meleager Виж публикацията
    Искаш да кажеш, че HDMI 2.1 при LG C9 е непълноценен ли? Прочетох предостатъчно мнения, че C9 е оптималният вариант за гейминг с PC или конзола, като HDMI 2.1 се явява future-proof екстра по отношение на задаващите се нови конзоли (от които евентуално ме интересува PS5). А доколкото разбрах, с ъпдейта на фърмуера за G-Sync, няколкото OLED модела на LG, които го получават, остават без конкуренция на пазара в този аспект. Апропо, компютърът ми е с видео ASUS Nvidia DUAL-GTX1070-O8G.

    Това което предлагаш има резон (догодина мога да засиля TCL-то към майка ми), но съм почти сигурен, че покупката на същия ще ме разочарова като цяло.

    Най-голямата ми тревога по отношение на OLED си остава неизяснената докрай опасност от прегаряне заради субтитри. Не мога да си представя, че ще следя колко дълго гледам филми със субтитри - това просто няма да се случи.
    Не съм много сигурен, но мисля никой от сегашните модели не поддържа 4К120хц, а това ще ти е основното при новото поколение конзоли.

    Не бих се притеснявал от прогаряне н субтитри ,но виж статус бар-ове и т.н. статична информация, която е в изобилие при игрите си е проблем ако се отплеснеш и играеш с часове.
    meleager одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    57
    #4034

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Не съм много сигурен, но мисля никой от сегашните модели не поддържа 4К120хц, а това ще ти е основното при новото поколение конзоли.

    Не бих се притеснявал от прогаряне н субтитри ,но виж статус бар-ове и т.н. статична информация, която е в изобилие при игрите си е проблем ако се отплеснеш и играеш с часове.
    Благодаря, допитах се и до гуруто на форума, надявам се да ми отговори.

    stoyanow, извинявам се, че отново обсебих темата. Спирам да досаждам.
    stoyanow одобрява това.

  18. Novice
    Тук е от
    Mar 2020
    Мнения
    2
    #4035

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Ред е да се похваля с новия телевизор и да благодаря за съвета.
    Взех 50 инчовия Philips. Отначало се притеснявах, че ще ми е малко голям, но след няколко часа свикнах с гледката. Много съм доволна - предимно гледам на тъмно и всичко се вижда супер. Черното е наистина черно. А Амбилайта е върха. И с Андроида се справя много добре. Не се бави, а свалих доста приложения. Гледам телевизия предимно през Iptv или Коди и не съм срещнала никакъв проблем досега. Връзката с телефона също е много добра - мога да каствам не само видео от YouTube, но и целия екран на тела. Звукът ми харесва,но не съм от най-претенциозните в това отношение.
    А и изглежда много добре! Дано и да е издръжлив.
    Благодарности!!!
    cable одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе