Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17
Like Tree5Одобрявам

national CS-40RFX прави чести дефрости на 40 мин при абсолютно чист топлообменник.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    65
    #1

    national CS-40RFX прави чести дефрости на 40 мин при абсолютно чист топлообменник.

    national CS-40RFX прави чести дефрости на 40 мин при абсолютно чист топлообменник като го прави в момента в които машината си е влязла в режим и консумацията е паднала.Стария беше cs x255а и ако нямаше скреж не дефростваше но пък дефростите бяха по 15мин а тук са по 2 мин но без видима причина отзад външнотио тяло има удариени ламели около
    10квадриатини сантиметра незнам тиова били оказало такова влияние.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #2

    Отговор: national CS-40RFX прави чести дефрости на 40 мин при абсолютно чист топлообменник.

    не е от ламелите

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #3

    Отговор: national CS-40RFX прави чести дефрости на 40 мин при абсолютно чист топлообменник.

    Не си споменал при каква външна температура прави ненужните дефрости?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    65
    #4
    Цитат Първоначално публикувано от blue1 Виж публикацията
    Не си споменал при каква външна температура прави ненужните дефрости?
    При -7,-8 сега е около 0 и жената каза че не е размразявал но не знам колко мога да и вярвам едва ли му е обърнала внимание.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #5

    Отговор: national CS-40RFX прави чести дефрости на 40 мин при абсолютно чист топлообменник.

    Мисля, че някъде е обсъждан този дефрост при температури под -5С. На кратко, нормално е

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    65
    #6
    Цитат Първоначално публикувано от blue1 Виж публикацията
    Мисля, че някъде е обсъждан този дефрост при температури под -5С. На кратко, нормално е
    Просто предния не работише по същия начин а смятах че след като производителя е един и алготитъма на работа няма да се различава все пак разликата е само в компресора като цяло.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #7

    Отговор: national CS-40RFX прави чести дефрости на 40 мин при абсолютно чист топлообменник.

    И при мене е така,под минус 4-5 гр единия ми климатик прави дефрости през 2,5 часа при суха пита.Но самия дефрост трае 1,5 мин,а от спиране да духа топло до почване да духа пак минават 4,5 мин.Така че му свикнах а и при затоплена стая не се отразява на температурата.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    65
    #8
    Цитат Първоначално публикувано от ^Rokera^ Виж публикацията
    И при мене е така,под минус 4-5 гр единия ми климатик прави дефрости през 2,5 часа при суха пита.Но самия дефрост трае 1,5 мин,а от спиране да духа топло до почване да духа пак минават 4,5 мин.Така че му свикнах а и при затоплена стая не се отразява на температурата.
    Абе на час и половина съм съгласен ама 40 минути дразни .
    spas.slavchev одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    65
    #9

    Отговор: national CS-40RFX прави чести дефрости на 40 мин при абсолютно чист топлообменник.

    Смо да спомена,че машината е оправена термистора на тръбите или тръбния датчик е беше с съпротивление 5и малко килоома при 20 градуса но при 5 градуса отриваше на 46 килоома което отговаря на -25 грдуса и климата се шашка но докато го хвана че термистора два такова отклонения от нормалното падна голямо мерене.
    Aleksandars одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #10

    Отговор: national CS-40RFX прави чести дефрости на 40 мин при абсолютно чист топлообменник.

    само че защо ти се занимаваш с тая дейност а не фирмата от която си го купил ..

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    187
    #11

    Отговор: national CS-40RFX прави чести дефрости на 40 мин при абсолютно чист топлообменник.

    За тръбния датчик на външното тяло ли е писал автора или за тръбния на вътрешното. Имам същия проблем с една машина.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #12

    Отговор: national CS-40RFX прави чести дефрости на 40 мин при абсолютно чист топлообменник.

    Дефроста е свързан с тръбният на външното тяло.

  16. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #13

    Отговор: national CS-40RFX прави чести дефрости на 40 мин при абсолютно чист топлообменник.

    Сега напиши на човека, как точно е свързан! За да ги навърже нещата и с другия!

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #14

    Отговор: national CS-40RFX прави чести дефрости на 40 мин при абсолютно чист топлообменник.

    Не знам. Хал хабер си нямам от материята.
    dodo_pv одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #15

    Отговор: national CS-40RFX прави чести дефрости на 40 мин при абсолютно чист топлообменник.

    И аз така знам, затова се включих.
    Kasap и zxc0 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. HTPC медия плеър (абсолютно безшумно)
    От portokala123 във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 56
    Последно: 26-08-17, 23:07
  2. Sharp AY-N22MC - странни дефрости на всеки 20-30мин !?
    От rumo във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 10
    Последно: 26-01-10, 21:28
  3. Чести рестарти
    От alhio във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 29-12-07, 01:23
  4. Чести студентски празник
    От Julian във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 08-12-05, 16:02
  5. Абсолютно центриране с CSS2
    От LordOfEvil във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 3
    Последно: 17-10-05, 10:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе