Страница 23 от 39 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 577
Like Tree383Одобрявам

Gree GWH12UB

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #331

    Отговор: Gree GWH12UB

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията

    А по темата, ако и при външна +36° може да слезе на тази консумация е супер. (Естествено при задание 26...27, не 23....24)
    Тук е в момента отвратително топло-официялно е 30 градуса, но термометъра показва при мене 33 външна. Настроил съм го на 23.5 и си работи часове с консумация 170-180. Вентилаторът е на Auto.



    Вътре и отвън не се чува как работи. Може и наскоро направената изолация да помага.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    210
    #332

    Отговор: Gree GWH12UB

    Здравейте, най-накрая и аз да се похваля с новата придобивка - GWH12UB-K3DNA4F. От много време се каня да кача снимки и да дам мнение, но времето не позволява да оставя климатика пуснат за дълго, тъй като сутрин е доста хладно, през деня чак след 12-13 помещението се затопля повече и вечер след 20 температурите пак падат много и за момента пускам климатика само през събота и неделя след 13 до около 19-20 часът. Помещението, в което работи климатика е всекидневна с кухня ( около 30м2, но кухнята все още не е монтирана ) и държа врата отворена към коридора ( 10м2 ) Като консумация съм изключително доволен. Когато помещението е темперирано, консумацията на охлаждане е нищожна и обикновено се върти около 160 вата. Когато си догонва температурата обикновено работи на около 320 - 330W за няколко часа ( зависи колко е топло в помещението ). Тъй като е монтиран непосредствено над дивана, мога да кажа, че нивата му на шум са изключително приятни. Обикновено забравям дори, че е пуснат. Никакви звуци не се чуват от него. Често заспивам на дивана и климатика не пречи по абсолютно никакъв начин, на спокойният ми сън а трябва да се има предвид, че спя доста леко.
    Искам да благодаря на колегата Mega ( powerclima ), който извърши монтажа и мога да кажа, че са малко фирмите/хората, които обръщат толкова много внимание на всеки един малък детайл.
    Личеше си високото ниво и професионализма на хората, които монтираха климатика. Също така не мога да не спомена и това, че старателно беше почистена абсолютно всякаква прах, която се образува по време на монтажа.
    Поставил съм Sonoff POW R2 с който следя консумацията. Интересно ми е зимата каква ще бъде тя и дали ще успява да се справи с отоплението. Смятам да отоплявам почти целия апартамент с този климатик и 25ZS-S, който се намира в спалнята. Отопляемата площ възлиза на около 53 м2 ( включващи спалня, коридор и всекидневна ). Апартамента има външна изолация от стиропор и вътрешна от каменна вата, но дали ще се справят с отоплението ще го разберем чак на зима
    Ето и малко снимки:

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    bobovo, Aleksandars, necata2 и 11 други харесват това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #333

    Отговор: Gree GWH12UB

    Много красив монтаж!
    Е той и климатика си е красавец.
    Със здраве да го ползваш много години!
    SPSt и alextk69 харесват това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #334

    Отговор: Gree GWH12UB

    Много гот е станало. И стойките много гот.
    alextk69 одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #335

    Отговор: Gree GWH12UB

    Поставил съм Sonoff POW R2 с който следя консумацията. Интересно ми е зимата каква ще бъде тя и дали ще успява да се справи с отоплението. Смятам да отоплявам почти целия апартамент с този климатик и 25ZS-S, който се намира в спалнята. Отопляемата площ възлиза на около 53 м2 ( включващи спалня, коридор и всекидневна ). Апартамента има външна изолация от стиропор и вътрешна от каменна вата, но дали ще се справят с отоплението ще го разберем чак на зима
    Sonoff- а си го остави за забавление.Според мен с тази изолация и тези машини ще ти е топло зимата.
    rosswen, stainway и alextk69 харесват това.

  7. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #336

    Отговор: Gree GWH12UB

    Цитат Първоначално публикувано от alextk69 Виж публикацията
    Смятам да отоплявам почти целия апартамент с този климатик и 25ZS-S, който се намира в спалнята. Отопляемата площ възлиза на около 53 м2 ( включващи спалня, коридор и всекидневна ). Апартамента има външна изолация от стиропор и вътрешна от каменна вата, но дали ще се справят с отоплението ще го разберем чак на зима
    Честито, хубава (нискотемпературна)термопомпа си купил.Най-после да видим и хубаво изпълнен монтаж.
    На зима очакваме още снимки и отзиви за надежност, дефрости, минимална консумация на отопление, дали се справя с топленето и т.н.
    rosswen и stainway харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #337

    Отговор: Gree GWH12UB

    @Jack-нали не очакваш да видиш снимка на замръзнал U-Crown?
    Може и да не разбере какво е дефрост

  10. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #338

    Отговор: Gree GWH12UB

    Според мен е важно какво е казал Mega, все пак е бил там и е професионалист
    alextk69 одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #339

    Отговор: Gree GWH12UB

    U-Crown дори и да замръзне не мисля, че ще му пречи на работата. Нали е до -30.
    В началото на темата P.Hristov беше направил интересна снимка:



    stainway одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #340

    Отговор: Gree GWH12UB

    Ами ще е топло при -26 градуса. Ако стане -40, ще му мислим

  13. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #341

    Отговор: Gree GWH12UB

    Абе на вас ще ви е топло с тези ниско-температурни Грии-та. Моя панасоник дали ще може да изкара поне 25° изходяща температура при -26? Едва ли...
    stainway одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #342

    Отговор: Gree GWH12UB

    Магазините са пълни със стока предполагам А иначе си има пуловери, греяни ракии и вина...КОП-а е гарантиран

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    210
    #343

    Отговор: Gree GWH12UB

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    Според мен е важно какво е казал Mega, все пак е бил там и е професионалист
    Каза, че според него машината ще се справя с отоплението на всекидневната ( 30м2 ), но не знае дали двата климатика от всекидневната и от спалнята ( 25ZS-S в 11м2 спалня ) ще могат да затоплят и коридора ( 10м2 ).

  17. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #344

    Отговор: Gree GWH12UB

    ... в студа. :-)
    stainway и alextk69 харесват това.

  18. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #345

    Отговор: Gree GWH12UB

    поживьом увидим

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 39 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнение за GREE ACS-09 GP ?
    От rodrigo във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 22
    Последно: 26-01-13, 12:30
  2. Gree ACS-12GP
    От dindo във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 11
    Последно: 29-10-11, 12:29
  3. Gree vs. Midea
    От divi4 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 05-01-10, 23:44
  4. Gree ACS-09GP
    От vanko68 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 29-07-09, 22:32
  5. HDD-to gree
    От CRASHOVERRIDE във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 20-04-02, 21:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе