Страница 16 от 21 ПърваПърва ... 61415161718 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 301

Избор на Андроид ТВ Бокс

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #226

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Не знам дали няма настройка на андроид като в биоса на компютрите.. При тях е Enable USB charging on Stand by.. или нещо подобно. Ако се изключи би трябвало да не са активни..
    При някой модели телевизори USB входовете се захранват около 15 минути след спиране на ТВ и после спират, та може да пробваш да свържеш вентилатора към някой от портовете на ТВ..
    Този пост е редактиран от nikolov333; 09-02-18 в 12:20.

  2.  
     
  3. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #227

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Цитат Първоначално публикувано от mirbg Виж публикацията
    Кой модел е бокса ти?
    Tronsmart MXIII Plus

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от nikolov333 Виж публикацията
    При някой модели телевизори USB входовете се захранват около 15 минути след спиране на ТВ и после спират, та може да пробваш да свържеш вентилатора към някой от портовете на ТВ..
    Това е добра идея, но не винаги го пускам с телевизора.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #228

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Цитат Първоначално публикувано от eleena Виж публикацията
    Tronsmart MXIII Plus
    Доста остарял модел е, може би оттам идват тези проблеми.

  5. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #229

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Аз иначе проблеми с него нямам, при възпроизвеждане на HD в KODI, температурата е около 60 гр.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #230

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    60 гр.не са проблем..Н96+ вдига към 80 и определено си иска охлаждане...

    - - - - - - - - - -

    Днес намерих супер тих двоен вентилатор на 5V и ще модвам моя плеър с тях...IMG_20180213_192453.jpg
    Този пост е редактиран от nikolov333; 13-02-18 в 20:48.

  7. Junior Member Аватара на Darakchiev
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    75
    #231

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Това дали ще върши работа, ще се използва само за клипове в тубата.
    Трябва ми за подарък и задължително ще го взимам от Бг заради гаранцията.
    https://www.emag.bg/google-chromecas...orite_products

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    9
    #232

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Здравейте, имам идея да си взема не смарт тв и отделно бокс за гледане на Булсатком. Има ли смисъл от това или по-добре смарт тв и през браузъра да гледам Булсатком. Телевизора вероятно ще е 32 или 42 инча. Ако бокса е по-доброя вариянт ми предложете модел.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,169
    #233

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Не-смарт ТВ-та вече са от ниския клас и дават само задоволителна картина . Ако ти е основен телевизор и държиш на качество , трябва да се насочиш поне към среден клас , а те и така са повечето смарт.

  11. Novice
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    9
    #234

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Не е основен, а за спалнята. Просто там нямам кабелна и искам да ползвам онлайн телевизията на Булсатком. В хола имам LG Smart tv, но нещо не върви оналйн телевизията на Булсата и ме съмнява да не стане така да си взема подобен за спалнята и там да не тръгне тв-то през браузъра.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    157
    #235

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Цитат Първоначално публикувано от bobibene Виж публикацията
    Не е основен, а за спалнята. Просто там нямам кабелна и искам да ползвам онлайн телевизията на Булсатком. В хола имам LG Smart tv, но нещо не върви оналйн телевизията на Булсата и ме съмнява да не стане така да си взема подобен за спалнята и там да не тръгне тв-то през браузъра.
    Според мен по-сигурният начин е с бокса. Щом вече си пробвал на смарт тв и не става. Боксовете в https://4sales.bg/98-elektronika/137-tv-boks са доста евтини и от личен опит мога да ти кажа, че работят всички приложения.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #236

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Бая пара, онлайн от Китай са повече от два пъти по-евтини.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    9
    #237

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Вероятно ще се спра на варианта с бокс. В тази връзка кой модел би ми свършил работа за Булсата?

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #238

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Буквално всеки, работещ с Андроид.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #239
    Цитат Първоначално публикувано от bobibene Виж публикацията
    Вероятно ще се спра на варианта с бокс. В тази връзка кой модел би ми свършил работа за Булсата?
    Бих ти предложил да погледнеш моделите на Scishion в Али Експрес. Цените им са доста атрактивни. Ако желаеш, обърни внимание на модел V88 MARS II. Държи се перфектно като за кутийка за 25—30$.

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    8
    #240

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Здравейте и поздравления за добрият форум.До сега бях писал на колегите в подразделите за телевизори и останах доволен.
    Имам телевизор-старо ЛЦД, което искам да направя смарт. Интеренсувам се о Андроид ТВ Бокс, който да ми свърши следната работа:
    1. Да може да се браузва в нета за това най държа- добър браузер, За това определено държа, ако се прецака лаптопа да има с какво да губя време.
    2. Да има що годе добър плеър и да тръгват филми от нета. За това определено също държа, ако се прецака лаптопа да има с какво да губя време.
    3.Да могат да се гледат безплатните ТВ -български сръбски и т.н. в стаята при мен нямам прекарана телевизия а и не ми трябва.
    Ако може със стайна антена и с тази приставка да тръгне нещо от безплатната ефирна цифрова телевизия- 2-3 програми-берекет.
    4. Игри-като конзола може ли да се ползва?Пак за губи време.
    5.Да се ползва, чрез съответното устройство старият телевизор, като монитор на лаптоп. Ако това може и ми вади декстопа на лаптопа на монитора на старият телевизор но без кабел,, ще е супер.
    4 и 5 условие не ми са приоритет. Питам тук понеже не знам възможностите на съответните машинки.Колегата горе е дал модел Марс2. За него съм чуввал доста добри отзиви.
    Този сайт ми се струва с цените ОК а и боксовете са с 1 г гаранция+ възможност за заплащане за настройка.
    https://tvbox.bg/
    Хвърлил съм око на ТХ 3 МИНИ.
    Бюдджет за сега 100 -120лв, но ако има нужда от увеличение ще го преразгледам.
    Приемам оферти и от други сайтове и за други модели- Алиекспрес и т.н, Геек , Амазон и т.н,
    Съвети от рода на -Вземи си едно RaspberryPi, Orange Pi ,Комп на старо с Линукс, също са вариянт и приемливи за мен, стига да са добре аргоментирани.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 21 ПърваПърва ... 61415161718 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на медиа плеър или Андроид мини компютър!!!
    От jovko във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 20
    Последно: 04-06-16, 10:56
  2. Отговори: 6
    Последно: 24-12-15, 13:32
  3. Продавам нов Андроид ТВ Бокс Zidoo X6 Pro
    От orlie във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 02-12-15, 00:32
  4. HDD бокс на мястото на СД рома?
    От backinblack във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 15-12-13, 14:08
  5. андроид таблет-съвет за избор
    От gogyto във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 26-09-12, 19:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе