Страница 61 от 115 ПърваПърва ... 1151596061626371111 ... ПоследноПоследно
Резултати от 901 до 915 от общо 1724
Like Tree385Одобрявам

TCL телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #901

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Вярно, че модела няма MEMC(виж таблицата във втори пост) но ти си окипазил сигнала, а после се оплакваш.
    Трябваше да потърсиш ъпдейт и да го свържеш с кабел към рутера. Десетки пъти сме повтаряли, че Wi-Fi връзката не е препоръчителна.


    Този пост е редактиран от hristoslav2; 25-11-20 в 19:51.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #902

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Хайде сега ...как пък на Самсунг не засича,той също е с безжична връзка.Както казах, това не беше основната причина,за да върна телевизора.Аз на никого не казвам да не го купува,всеки сам решава какво да прави.

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2018
    Мнения
    5
    #903

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Само на мен ли ми се струва че цените на марката са много нагоре? Миналата година купих 55ep660 за 740 лв, а сега 50ep660 е 970 лв.

  5. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #904

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Не е само на тебе... Скоро време ще се обезсмисли да ги купуваш, вместо LG, Samsung, Philips или Panasonic....

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #905

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    670лв е в техномаркет.Но да като цяло явно са натснали емага да спре да ги предлага и естествено техномаркет са им понадули цените.

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #906

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Купуват се и им вдигат цените.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #907

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Не, че те репликирам, ама по тази логика,скъпите Led и Oled модели трябва доста да са поевтинели... Ама май не са...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #908

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Как да инсталирате Google Chrome на TCL Android TV



    Мога ли да ускоря времето за зареждане на моя TCL Android TV?
    Да, нашите телевизори с Android се предлагат с функция, наречена „Незабавно включване“. Когато тази функция е включена, натискането на бутона за включване / изключване на устройството за дистанционно управление само ще постави телевизора ви в режим на готовност, вместо да го изключва.
    Ако използвате функцията за незабавно включване, препоръчително е да рестартирате телевизора си по някое време, за да изчистите кеша на Android.
    https://tclnordic.zendesk.com/hc/en-...CL-Android-TV-

    Моят TCL TV иска ПИН код. Къде да го намеря?
    Родителското заключване може да се използва на телевизори TCL. Ако вашият телевизор е въвел родителско заключване, използвайте следните ПИН кодове, за да го отключите отново.
    Можете да намерите ПИН кода в ръководството за телевизори.
    Предварително дефинираният ПИН код е " 1234 ", това може да бъде променено от потребителя.
    ПИН кодът за суперпотребител е " 0423 " или " 0812 ", в зависимост от това на каква платформа работи вашият телевизор.
    Това може да се използва за замяна на всеки ПИН код, зададен от потребителя.
    https://tclnordic.zendesk.com/hc/en-...-do-I-find-it-

    https://tclnordic.zendesk.com/hc/en-...s/360012528200



    https://tclnordic.zendesk.com/hc/en-...s/360013611799
    https://tclnordic.zendesk.com/hc/en-...s/360012712919


    https://forums.whirlpool.net.au/archive/9j584n83-2
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 26-11-20 в 08:45.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    55
    #909

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Станах собственик на TCL 65P715 . Старнно защо не мога да постигна по висока скорост на интернета от 25 Мb дори и по кабел. С други устройства нямам проблем Плащам 100 и толкова получавам.Доставчик Булсатком

  12. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #910

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте, търся някой, който си е играл повече с настройките на картината на EP660 или модел с подобни характеристики като него. Любопитен съм дали мога да извлека още малко по-добра и точна картина само с настройки.

    Често ми случва, когато играя някоя HDR игра в Game mode да има моменти и сцени, където видимо картината е overexposed (твърде осветена) и се губят детайли. Наскоро забелязах, че има Dynamic contrast режим, който омазва нещата по някога и го спрях за всички режими на картината. Някои от настройките нищо не ми говорят и когато ги променя на виждам осезаема разлика.

    Друго също ми направи впечатление. В display настройките на XBOX One-а има тест за екрана, към който е включена конзолата и той показа какви функции поддържа или не телевизора ти. Когато ползвам HDMI 1 или 3 конзолата казва, че телевизора ми "не става за нищо". Не поддържа HDR, не поддържа 4K@60Hz и т.н. други опции. Вижда само, че е 4K и нищо повече. Когато го включа към HDMI 2, обаче, си показва всичко, както трябва. Имам зелени тикчета на всички опции без Dolby Vision, което е нормално, защото телевизора наистина не го поддържа. Реално забелязали ли сте HDMI 1 и 3 портовете ви да се орязани по някакъв начин и да не показват HDR или други опции.

    Ще се радвам, ако някой сподели опита си, ако е разцъквал повече.

    Цитат Първоначално публикувано от mely Виж публикацията
    Станах собственик на TCL 65P715 . Старнно защо не мога да постигна по висока скорост на интернета от 25 Мb дори и по кабел. С други устройства нямам проблем Плащам 100 и толкова получавам.Доставчик Булсатком
    Как я мериш тази скорост на телевизора? Мисля, че няма никакви настройки свързани с това конкретно. От лан картата на самия телевизор също зависи. Възможно е да е ограничена по някакъв начин.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    55
    #911

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от NeRoX Виж публикацията
    .


    Как я мериш тази скорост на телевизора? Мисля, че няма никакви настройки свързани с това конкретно. От лан картата на самия телевизор също зависи. Възможно е да е ограничена по някакъв начин.
    SPEEDTEST именно това ограничение ако го има как да го премахна или някаква настройка

  14.  
     
  15. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #912

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от mely Виж публикацията
    SPEEDTEST именно това ограничение ако го има как да го премахна или някаква настройка
    Пусни си ютуба, примерно 4К видео и виж в менюто "статистика за умници". Там ти показва резолюцията на видеото и скоростта на видеообмена... При мен е около 80 мб/сек. Което е достатъчно за видео 4 К.... Тв не ми е ТСL, но това е без значение в случая...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #913

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Малко видеа от мен днес.
    Youtube 4k 60fps на фърмуер 378 -> https://www.youtube.com/watch?v=z2eG...VeselinHristov
    4k HDR10 60Gb филм през DLNA -> https://www.youtube.com/watch?v=MucL...VeselinHristov

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #914

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от vakill Виж публикацията
    4k HDR10 60Gb филм през DLNA -> https://www.youtube.com/watch?v=MucL...VeselinHristov
    На 0,45 се вижда утечка на светлина в дясно до рамката..
    vakill одобрява това.

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    242
    #915

    Отговор: TCL телевизори (инфо на първа страница)

    Няма как да няма,все пак не е OLED.Но мисля,че е доста по добре от доста direct led телевизори,въпреки ,че е edge.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. VOX телевизори
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-06-23, 10:46
  2. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 22:27
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 06:46
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 15:06
  5. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 20:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе