Страница 62 от 81 ПърваПърва ... 1252606162636472 ... ПоследноПоследно
Резултати от 916 до 930 от общо 1212

Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #916

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    Така мисля. Карах я. Само предно предаване, слаб мотор, евтини материали, смотан хибрид и всичко това за 60 000лв. Ако сложа и някоя екстра отиде на 80К. Не, мерси.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #917

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    А какъв хибрид би ми препоръчал за тези пари (до 60 хил.)? KIA NIRO по-добър вариант ли е?
    В момента карам 16 годишно Пежо 206 1.4 HDI, и ми се ще да мина на поне малко по-голям и по-мощен автомобил. А и никога не съм имал нов такъв. Не държа на 4Х4, въпреки че е по-добре.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #918

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    Е, нямам престава, но plug-in хибрид при всички случай е по добре. Този на Тойотата е до 40км/ч и по нагоре превключва на гориво.
    Просто точно тази кола я карах и за това взех отношение. Това си е мое мнение все пак, най добре иди и си я разгледай, покарай и тогава реши. Аз, честно казано, все още не бих си взел хибрид.

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #919

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    Тази тойота става за жената + фамилито за градско шофиране и разкарване на деца.Плюс ходене на почивка семейно.

    Струва ми се няма много място за багаж, ама все пак ...

    За жена е идеална = хем уж е джип/сюв и си мисли че кара джип, хем не гори много + има визия.

    Нв виждам защо държиш да е нова, като има почти нови на 15 000-17 000км за около 30 000-32 000лв. https://www.autoscout24.bg/objava/to...8b8b?cldtidx=2

    Ако ти се харчат повече пари за истински джип/сюв или за пикап друга работа тогава.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #920

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    Втора ръка хибрид бих си купил само от човек, когото познавам.

    Посоченият модел от линка, който си дал не е хибрид, а най-евтиния вариант, с най-ниско ниво на обурудване и двигател 1.2 куб. Цената на нов такъв е 40 хил.лв.

    Както е споменал колегата, plug-in хибрид е по-добрия вариант, но все още няма такова предлагане и са по-скъпи. Преориентирах се към дизелов двигател.

    Благодаря за мнениета и съветите.

  7. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,858
    #921

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    Виж това :
    Plug-In / IONIQ - Hyundai ,
    другия вариант е да си внесеш (ти внесат) от Щатите Приуса на Тойота, там го има плъг-ин.
    А ако искаш истински джип(както avenger е написал) - там е друга работа.
    Лошото е че истински джипове почти не останаха - повечето са паркетници.
    Но ако вземеш истински и го експлоатираш нормално почти няма да имаш проблеми с окачването за
    разлика от лек автомобил комбиниран с нашите пътища.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #922

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    Така мисля. Карах я. Само предно предаване, слаб мотор, евтини материали, смотан хибрид и всичко това за 60 000лв. Ако сложа и някоя екстра отиде на 80К. Не, мерси.
    59500лв без дилърска отстъпка със всички възможни екстри (LED предни и задни светлини и LED светлини за мъгла, автоматични дълги светлини, мигачи тип "бягаща светлина", полу-кожа, отопляеми предни седалки и волан,двузонов климатроник с NanoE йонизатор, система за автоматично паркиране (успоредно и перпендикулярно), следене на лентата със звукова сигнализация и корекция на волана при настъпване на маркировката без включен мигач, монитор за мъртва точка, предупреждение за приближаващи обекти при движение на заден ход, камера, адаптивен круиз контрол със саморегулиране на скоростта в зависимост от дистанцията до предното МПС, система за предупреждение и предотвратяване на сблъсък, разпознаване на пътни знаци и изобразяването им на дисплея, 12 паркинг сензора, прожектиране на логото под страничните огледала, следене на налягането в гумите, JBL аудио с оптични влакна 8 тон колони и субууфер в багажника, навигация, интернет свързаност за конфигуриране на настройки на автомобила и задаване на маршрут, четене на SMS и E-mail, гласов асистент, безключов достъп и стартиране, функция задържане на спирачката при изчакване на светофар). Карам го вече година и си е много добра колица.
    В никакъв случай слаб мотор, само ако слизаш от дизел си мислиш, че е слаб поради безстепенната скоростна кутия и липсата на турбина. Поглеждайки скоростомера става ясно, че си се заблудил.
    Базовите започват от 46к.
    Къде ги видя 80к?
    Разходът ми градско при заредена батерия, внимателно шофиране и неделен трафик в Русе:

    Иначе среден разход за 24500км 5.58L/100 отчетен по метода пълно-пълно и показания на бензинколонките (а те понякога са завишени поради некоректни търговци).




    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Тази тойота става за жената + фамилито за градско шофиране и разкарване на деца.Плюс ходене на почивка семейно.

    Струва ми се няма много място за багаж, ама все пак ...
    3 големи куфара се събират и остава малко място в багажника. На дълъг път е много приятно, седалките са удобни, гумите 18" почти не усещат неравностите. А в градски условия е кеф тишината на светофара.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #923

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    Оправи ми деня, бях почнал да се отчайвам от цени... И да се хвъря на Пежо 3008....
    Мога да взема C-HR с най-високото ниво на обурудване за 57480 лв, с приспаднати хибридна преференция и дилърска отстъпка.
    Значи да не се отказвам? И да игнорирам това, че е произведена в Турция?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #924

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    За съжаление няма вариант за C-HR произведен в Япония.
    Всички европейски и американски C-HR са от Турция. Към изработката нямам забележки, но все пак не са минали 5 години, за да споделя за проблеми.
    Наблюдава се пестене от материли, примерно под предния капак е хаос - няма кори и вскички кабели, маркучи и тръбички се виждат.
    За тия пари не знам друг производител да предлага горните екстри + хибридна система.
    Карал съм Hiunday Ionic hybrid (много тромав, макар и 142к.с., автомат с 2 съединителя- според представителя на марката са консуматив и се сменят на около 100х.км. не се предлага с LED фарове) и Ford Mondeo hybrid ( също тромав, но огромен, просторен и тежък автомобил). Форда не беше лош ако човек търси пространство, но C-HR ми най-много ми допада. Все пак надеждноста при двете марки ... знаете.

    Гаранцията на Toyota e 6 години или 200х.км, а на хибридната система е 10 години, като всяка година се минава проверка на системата. На мен ми дадоха ваучери за безплатна провека, та до 10-тата година съм спокоен за скъпите компоненти. Аз 10 години така или иначе не експлоатирам една и съща кола.

    Все пак бих изчакал с покупката, 2019 излиза второ поколение C-HR. От тойота обявиха нова хибридна система 180к.с. и обновена трансмисия.

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #925

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    Цитат Първоначално публикувано от biro Виж публикацията
    59500лв без дилърска отстъпка със всички възможни екстри (LED предни и задни светлини и LED светлини за мъгла, автоматични дълги светлини, мигачи тип "бягаща светлина", полу-кожа, отопляеми предни седалки и волан,двузонов климатроник с NanoE йонизатор, система за автоматично паркиране (успоредно и перпендикулярно), следене на лентата със звукова сигнализация и корекция на волана при настъпване на маркировката без включен мигач, монитор за мъртва точка, предупреждение за приближаващи обекти при движение на заден ход, камера, адаптивен круиз контрол със саморегулиране на скоростта в зависимост от дистанцията до предното МПС, система за предупреждение и предотвратяване на сблъсък, разпознаване на пътни знаци и изобразяването им на дисплея, 12 паркинг сензора, прожектиране на логото под страничните огледала, следене на налягането в гумите, JBL аудио с оптични влакна 8 тон колони и субууфер в багажника, навигация, интернет свързаност за конфигуриране на настройки на автомобила и задаване на маршрут, четене на SMS и E-mail, гласов асистент, безключов достъп и стартиране, функция задържане на спирачката при изчакване на светофар). Карам го вече година и си е много добра колица.
    В никакъв случай слаб мотор, само ако слизаш от дизел си мислиш, че е слаб поради безстепенната скоростна кутия и липсата на турбина. Поглеждайки скоростомера става ясно, че си се заблудил.
    Базовите започват от 46к.
    Къде ги видя 80к?
    Разходът ми градско при заредена батерия, внимателно шофиране и неделен трафик в Русе:

    Иначе среден разход за 24500км 5.58L/100 отчетен по метода пълно-пълно и показания на бензинколонките (а те понякога са завишени поради некоректни търговци).





    3 големи куфара се събират и остава малко място в багажника. На дълъг път е много приятно, седалките са удобни, гумите 18" почти не усещат неравностите. А в градски условия е кеф тишината на светофара.
    OK, нищо против. Щом ти харесва, карай я със здраве. Просто различни вкусове.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #926

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?


  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #927

    Отговор: Ел. автомобили - за колко време се зареждат ?

    ELECTRO MOBILITY EXPO 2018
    13 - 16 септември 2018 г. в Sofia Ring Mall


  16. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,188

  17. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,188

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 62 от 81 ПърваПърва ... 1252606162636472 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Колко време изкара вашето LCD TV ?
    От Nikolai Vasilev Dimitrov във форум Телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 20-12-12, 19:08
  2. Колко ви е свободното време ?
    От obshtinska_mishka във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 46
    Последно: 02-07-10, 16:15
  3. Отговори: 27
    Последно: 03-03-04, 21:18
  4. Отговори: 4
    Последно: 23-01-04, 11:45
  5. За колко време става добавянето на нов сайт в....
    От saint056a във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 11-01-04, 02:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе